اخبار

سامانه بارشی جدیدی در هفته سوم آذر وارد ایران می شود

به گفته مدیر کل هواشناسی سامانه بارشی باران جدید از دوشنبه ۲۵ آذر شروع به باریدن می کند.

هواشناسی هفته سوم آذر ماه ۹۸ : مدیرکل پیش‌ بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه در بعدازظهر امروز در مرکز، شرق و جنوب شرق کشور بارش پراکنده رخ می‌دهد، بیان کرد: بعدازظهر دوشنبه ( ۲۵ آذر ماه ) با ورود سامانه بارشی جدید ابتدا در مناطقی از جنوب و جنوب غرب بارش باران، گاهی به شکل رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش ماگرتا به نقل از ایسنا، صادق ضیائیان بیان کرد: امروز جمعه (۲۲ آذرماه) در شمال غرب، غرب، دامنه‌های زاگرس مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز بارش باران و برف و در جنوب غرب و جنوب کشور بارش باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. با اخبار ماگرتا همراه باشید.

زمان بارش باران هفته سوم آذر کی هست ؟

وی با بیان این‌که در بعدازظهر امروز در مرکز، شرق و جنوب شرق کشور نیز بارش پراکنده رخ می‌دهد، تصریح کرد: روز‌های شنبه (۲۳ آذرماه) و یکشنبه (۲۴ آذرماه) در اکثر مناطق کشور جوی آرام و در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت افزایش نسبی غلظت آلاینده‌های جوی پیش‌بینی می‌شود.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی بعدازظهر دوشنبه (۲۵ آذرماه) با ورود سامانه بارشی جدید ابتدا در مناطقی از جنوب و جنوب غرب بارش باران، گاهی به شکل رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.


با گسترش فعالیت این سامانه به تدریج در دامنه‌های زاگرس، غرب، مرکز و دامنه‌های جنوبی البرز نیز بارش باران و در مناطق سردسیر و کوهستانی آن‌ها بارش برف رخ می‌دهد.

ضیائیان ادامه داد: همچنین از اواخر وقت روز دوشنبه با شمالی‌شدن جریان‌ها در غرب دریای خزر ابرناکی و بارش باران در گیلان، غرب مازندران و اردبیل رخ خواهد داد.

سامانه بارشی جدید آذر ماه
سامانه بارشی آذر

وی با بیان این‌که سه‌شنبه (۲۶ آذرماه) این سامانه در اغلب مناطق کشور فعال خواهد بود، گفت: شدت فعالیت این سامانه در روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه در جنوب، جنوب غرب و زاگرس مرکزی پیش‌بینی می‌شود. روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه خلیج فارس و سه‌شنبه غرب دریای خزر مواج است.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده بیان کرد: [su_quote] آسمان تهران فردا شنبه (۲۳ آذرماه) صاف تا کمی ابری به تدریج غبار محلی با حداقل دمای یک و حداکثر دمای ۱۰ درجه و طی روز یکشنبه (۲۴ آذرماه) کمی ابری تا قسمتی ابری در بعضی ساعات غبار محلی با حداقل دمای سه درجه و حداکثر دمای ۱۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.[/su_quote]

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + یک =