اخبارعلمی

جواب فعالیت صفحه ۳ فیزیک پایه دوازدهم ریاضی

توضیح و تدریس فعالیت صفحه 3 فیزیک دوازدهم رشته ریاضی و فیزیک

جواب فعالیت صفحه ۳ فیزیک پایه دوازدهم رشته ریاضی و فیزیک از فصل ۱ حرکت بر خط راست قسمت ۱-۱ شناخت حرکت ؛ برای مشاهده گام به گام این بخش در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

همچنین بخوانید : جواب پرسش صفحه ۲ فیزیک پایه دوازدهم ریاضی

جواب صفحه ۳ فیزیک پایه دوازدهم ریاضی

جواب فعالیت ۱-۱ صفحه ۳ فیزیک پایه دوازدهم ریاضی

همانند شکل روبه رو و به کمک یک نرم افزار نقشه یاب مکان خانه و مدرسه تان را مشخص کنید. سپس مسافت و اندازه بردار جابه جایی خانه تا مدرسه را تعیین کنید.

شکل فعالیت ۱-۱ صفحه ۳ فیزیک پایه دوازدهم ریاضی

طول مسیر حرکت یا مسافت با توجه به شکل ۵۵۰m و اندازهٔ بردار جابه‌جایی ۳۱۸m است.

⭕️ تذکر: دانش‌آموز عزیز، لطفاً توجه کنید که مطالب درسی در این وب‌سایت صرفاً به منظور کمک و آموزش قرار داده شده‌اند و نباید از آن ها به‌طور نادرست استفاده کنید. لذا، پیش از مشاهده پاسخ‌ها، لطفاً یکبار دیگر خودتان به سوالات پاسخ دهید و در صورت بروز مشکلات، از این پاسخ‌ها کمک بگیرید.

✅ به پایان جواب فعالیت صفحه 3 فیزیک ۳ پایه دوازدهم ریاضی رسیدیم، جهت مشاهده گام به گام سایر کتاب های درسی‌تان کافیست آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو فرمایید. همچنین اگر سوالی داشتید حتما آن را از بخش دیدگاه بپرسید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =