اخبارعلمی

راه های مراقبت از استخوان را بنویسید علوم پنجم

راه های مراقبت از استخوان چیست علوم پنجم

جواب سوال راه های مراقبت از استخوان را بنویسید از کتاب علوم پنجم را می توانید مطالعه کنید.

پاسخ: خوردن لبنیات به مقدار کافی و قرار گرفتن در معرض آفتاب سبب می‌شود استخوان‌های شما خوب رشد کنند و محکم شوند و در دوران بزرگسالی هم استحکام خوبی داشته باشد. پزشکان سفارش می‌کنند که هر فرد روزانه یک لیوان شیر بنوشد.

دست کم به مدت ۳۰ دقیقه از فعالیت‌های ورزشی قوی‌کننده استخوان در اکثر روزها بهره‌مند شوید. این فعالیت‌ها شامل ورزش‌های تحمل وزن، همانند دویدن یا پیاده‌روی سریع و ورزش‌های استقامتی هستند.

خورشید، منبعی که همیشه صبح‌ها برای سلامت بخشیدن به جان ما از پشت کوه‌ها سر بلند می‌کند را هیچ‌وقت دست کم نگیرید، چرا که می‌تواند اولین راه داروی پوکی‌استخوان باشد.

مطلب پیشنهادی: دانشمندان با مطالعه فسیل ها چه اطلاعاتی به دست می آورند علوم پنجم

در این نوشته از بخش آموزش و پرورش ماگرتا جواب سوال گفته شده را قرار دادیم. اگر پاسخ دیگری در مورد این سوال داشتید، آن در بخش دیدگاه بنویسید. همچنین برای دسترسی سریعتر به پاسخ سایر سوال های خود، آن را به همراه کلمه ماگرتا جستجو کنید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

یک دیدگاه

  1. ناشناش گفت:

    لطفا یکی بگه که ۳سه مورد از محافظت استخوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.