ترفندفناوری

آموزش ثبت نام کتاب درسی 99-1400 📙 برای سال آینده

نحوه ورود و ثبت سفارش کتب درسی سال آینده ابتدایی و متوسطه به همراه مدارک لازم برای ثبت نام در سایت irtextbook.ir

ثبت نام کتاب درسی ۹۸-۹۹ برای سال آینده 1400-99 ابتدایی و متوسطه – برای یادگیری نحوه ثبت سفارش اینترنتی و بررسی مشکل ها و خطاهای پیش آمده در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

💡 مطلب پیشنهادی برای شما :‌ دانلود اپلیکیشن شبکه اجتماعی شاد آموزش و پرورش

ثبت نام کتاب درسی 98-99سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به آدرس های irtextbook.ir یا irtextbook.com جهت رفاه دانش آموزان برای دسترسی راحت تر و ثبت نام کتاب درسی فراهم شده است.

اما ممکن نحوه کار با این سامانه کمی مشکل باشد. به همین منظور در ادامه آموزش کامل نحوه ثبت سفارش کتب درسی سال آینده را برای شما آماده کرده ایم.

بر این اساس ثبت سفارش گروهی و انفرادی کتب دوره‌های آمادگی تکمیلی (پیش دبستانی استثنایی)، دوم تا ششم ابتدایی، هشتم و نهم متوسطه اول، یازدهم و دوازدهم متوسطه دوم (نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) و پایه‌های یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه حرفه‌ای استثنایی از یکشنبه، ۲۴ فروردین آغاز می‌شود و تا ۲۳ خرداد ادامه خواهد داشت.

قدم اول – با کلیک بر روی دکمه زیر وارد سامانه سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی شوید.

ورود به سامانه ثبت نام کتب درسی

قدم دوم – وب سایت ثبت نام کتاب درسی برای شما باز خواهد شد. از قسمت نوار بالای صفحه وبسایت بر روی «ورود دانش آموز» کلیک کنید.سایت ثبت نام برای کتاب
سایت ثبت نام برای کتاب

قدم سوم – پس از ورود به صفحه ویژه دانش آموزان ، در قسمت سمت راست کادری را مشاهده خواهید کرده باید در فیلدهای آن کد ملی و شماره سریال شناسنامه خود دانش آموز وارد شود.

سایت ثبت نام کتاب درسی 99
سایت ثبت نام کتاب ابتدایی و متوسطه سال آینده 99

✅ سپس پس از وارد کردن اطلاعات بر روی ورود کلیک کنید.

قدم چهارم – هم اکنون شما وارد سامانه ثبت نام کتاب درسی شده اید. از منوی سمت راست سایت ابتدا روی گزینه فروش و توزیع مواد آموزشی و در ادامه روی گزینه ورود به سامانه فروش کلیک کنید.

ثبت نام کتاب درسی 1400
ثبت نام کتاب درسی 1400

قدم پنجم – در صفحه جدید باز شده از منوی سمت راست بر روی تکمیل اطلاعات مدرسه پستی مدرسه کلیک کنید. سپس اطلاعات پستی مدرسه را در فیلدهای مشخص شده وارد کنید.

ثبت نام در سایت کتاب درسی 1400
ثبت نام در سایت کتاب درسی 1400

قدم ششم – از همان منوی سمت راست سایت این بار بر روی ثبت شماره موبایل دانش آموزی کلیک کنید و سپس شماره تلفن دانش آموز یا اولیا را وارد کنید.قدم هفتم – سپس از تغییر منوی سمت راست وارد بخش ثبت سفارش گروهی شده و با توجه به سال تحصیلی و رشته خود بسته مناسب را انتخاب کنید و سپس بر روی ثبت سفارش کلیک کنید تا قیمت بسته ظاهر شود. در صورت درست بودن قیمت بسته بر روی گزینه ثبت و ادامه کلیک کنید.

در نهایت پس از ثبت نام کتاب درسی شما ، فاکتور نهایی به شما نشان داده می شود ، برای تکمیل پروسه ثبت نام کتب درسی مدارس بر روی پرداخت کلیک کنید.

ثبت نام کتب درسی سال آینده
ثبت نام کتب درسی سال آینده

💡 پس زدن دکمه بالا وارد درگاه پرداخت خواهید شد به همین منظور برای پرداخت وجه کتاب نیاز است که کارت بانکی شما رمز دوم داشته باشد.

سوالات متداول و رفع مشکل ها

با چه مرورگری وارد سایت شویم؟

از آخرین نسخه مرورگر Firefox یا Chrome استفاده شود.

برای ثبت سفارش چه مدارکی نیاز است؟

کد ملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز.

اطلاعات را صحیح وارد می کنم ولی وارد سیستم نمی شود؟

دانش آموز برای سال تحصیلی جاری در سامانه سناد ثبت نام نداشته است. به مدیر مدرسه مراجعه کنید.

اتباع چگونه وارد شوند؟

به جای کد ملی، کد اتباع در سامانه سناد و به جای شماره سریال شناسنامه، 6 رقم یک (111111) وارد شود.

با توجه به اینکه ممکن است سوال شما در بانک سوالات سیستم پاسخگویی وجود داشته باشد لطفا قبل از تماس با تیم پشتیبانی و طرح سوال، مطالب موجود در این بخش را بررسی کنید.

✅ در صورتی که پاسخ سوال های خود را پیدا نکردید ، می توانید در ساعات اداری با یکی از شماره های زیر تماس حاصل نمایید. 021-88301481021-88823140021-88490220

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.