فناوری

هدیه همراه اول ، ایرانسل و رایتل برای عید فطر ۱۴۰۰ + کد فعالسازی

کد بسته مکالمه ویژه همراه اول برای عید فطر ، اینترنت رایگان ایرانسل و رایتل برای فطر 1400

هدیه همراه اول ایرانسل برای عید فطر 1400 : در روز عید سعید فطر امسال با شماره‌ گیری کدهای مربوط به هر اپراتور که در ادامه در بخش اخبار فناوری ماگرتا به بررسی آن می پردازیم، می توانید جوایز خود را دریافت کنید.

هدیه همراه اول برای عید فطر امسال

هدیه همراه اول برای عید فطر
هدیه همراه اول برای عید فطر

این مطلب برای سال ۹۹ می باشد. همراه اول به مناسبت عید سعید فطر، «بسته مکالمه ویژه» ارائه می‌دهد. شما می توانید در روزهای 4 و 5 خرداد یک بسته ویژه مکالمه همراه اول را با قیمت 750 تومن خریداری کنید. با خرید این بسته از ساعت 7 تا 23 می توانید یک ساعت رایگان مکالمه درون شبکه داشته باشید.

با شماره گیری کد دستوری #3361*10* عیدی خود را فعال کنید.✅ شما تنها یک بار در روز مجاز به خرید این بسته می باشید و می توانید یک ساعت مکالمه را به صورت جدا جدا استفاده کنید.

کد هدیه ایرانسل برای عید فطر ۱۴۰۰

هدیه ایرانسل برای عید فطر ۹۹
هدیه ایرانسل برای عید فطر ۹۹

ایرانسل به مناسبت عید سعید فطر برای کاربران خود پیشنهاد های ویژه یک گیگابایت اینترنت + یک ساعت مکالمه را تهیه دیده است. شما می توانید این بسته را در روزهای ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت دریافت کنید.

با شماره گیری کد #۵* عیدی خود را دریافت کنید

کاربر گرامی توجه داشته باشید که اعتبار این بسته از زمان فعال‌ سازی یک ساعت خواهد بود و شما باید در این بازه زمانی از آن استفاده کنید.

اینترنت هدیه رایتل برای عید فطر

هدیه رایتل برای عید فطر
هدیه رایتل برای عید فطر

این مطلب برای سال ۹۹ می باشد. شما می توانید در روز عید سعید فطر با شماره‌ گیری کد فعالسازی #225* یا از طریق اپ رایتل من یک گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنید.✅ در صورت وجود مشکل در دریافت هدیه همراه اول ایرانسل عید فطر ۹۹ و رایتل از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

یک دیدگاه

  1. ستاره گفت:

    وای عالیه من ۱گیگ هدیه گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.