فناوری

هدیه همراه اول، ایرانسل و رایتل برای عید فطر ۱۴۰۱ + کد فعالسازی

کد بسته مکالمه و اینترنت ویژه همراه اول برای عید فطر 1401 ، اینترنت رایگان ایرانسل و رایتل برای فطر امسال

کد فعال سازی هدیه همراه اول و ایرانسل برای عید فطر 1401 : در روز عید سعید فطر امسال با شماره گیری کدهای مربوط به هر اپراتور می توانید جوایز خود را دریافت کنید. برای مشاهده نحوه فعال سازی در ادامه با اخبار فناوری ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: متن تبریک عید فطر

هدیه همراه اول و ایرانسل برای عید فطر 1401

کد هدیه ایرانسل برای عید فطر ۱۴۰۱

ایرانسل یکی از بزرگترین اپراتورهای ایران برای تشکر از روزه داران عزیز در عید سعید فطر تخفیف ویژه ای روی بسته ترکیبی دیتا و مکالمه خود گذشته است که جزئیات آن را در ادامه می خوانیم.

هدیه ایرانسل برای عید فطر 1401
هدیه ایرانسل برای عید فطر 1401

هم مشترکین و هم مشترکی اعتباری ایرانسل می توانند یک بسته ترکیبی، شامل دو ساعت مکالمه ایرانسلی (درون شبکه) و دو گیگابایت اینترنت بین المللی را تنها با پرداخت ۸۰۰۰ تومان دریافت کنند.

با شماره گیری کد #۵* عیدی خود را دریافت کنید

توجه داشته باشید که شما این بسته تخفیفی را فقط در روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ می توانید فعال کنید و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی فقط دو روز می باشد.

هدیه همراه اول برای عید فطر امسال

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت «عید سعید فطر» برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان بسته ترکیبی با تخفیف ویژه در نظر گرفت که جزئیات آن را در ادامه می خوانیم.

هدیه همراه اول برای عید فطر 1401
هدیه همراه اول برای عید فطر 1401

هدیه در نظر گرفته شده برای مشترکین دائمی و اعتباری شامل «۳ گیگابایت اینترنت و ۳ ساعت مکالمه درون شبکه به مدت سه روز» می باشد که شما می توانید این بسته ویژه را فقط با پرداخت ۱۰ هزارتومان و شماره گیری کد زیر دریافت کنید.

با شماره گیری کد #۶۷*۱۰۰* عیدی خود را دریافت کنید

برای فعال سازی این بسته ویژه از ۱۰ تا ۱۴ اردیبهشت ماه فرصت دارد. همچنین شما از طریق برنامه همراه من نیز می توانید این بسته را خریداری کنید. همچنین مشترکان انارستان نیز می توانند همین بسته را با شماره گیری کد دستوری «ستاره 100 ستاره 6671 مربع» و با قیمت ویژه ۵ هزار تومان خریداری کنند.

✅ مشترکینی که حجم اینترنت و مکالمه آنها در بازه زمانی مقرر تمام شود، امکان خرید بسته مذکور را خواهند داشت.

اینترنت هدیه رایتل برای عید فطر امسال

هدیه رایتل برای عید فطر
هدیه رایتل برای عید فطر

شما می توانید در روز عید سعید فطر با شماره‌ گیری کد فعالسازی #225* یا از طریق اپ رایتل من یک گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنید.

✅ در صورت وجود مشکل در دریافت هدیه همراه اول ایرانسل عید فطر 1401 از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫5 دیدگاه ها

 1. علی حیدرپور گفت:

  سلام خوبین خسته نباشید شرمنده باید چیکار کنم که یک گیگ اینترنت هدیه رایتلو بگیرم به صورت کد هستش یا باید توی خود برنامه بگیرم؟؟

 2. چطوری یک گیگ رو بگیریم گفت:

  چطوری یک گیگ بگیریم

 3. یوزوها گفت:

  من نتونستم هدیه رایتلو بگیرم:(

 4. ستاره گفت:

  وای عالیه من ۱گیگ هدیه گرفتم

  1. Siya گفت:

   خالی بندی😅

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.