چهره هافرهنگ و هنر

حمله تند داریوش ارجمند به کارگردان فیلم شهرزاد !

صحبت های داریوش ارجمند در زمینه استفاده از پول‌های مشکوک در سینما و تلویزیون

داریوش ارجمند در پشت صحنه یک سریال از فساد مالی در شبکه نمایش خانگی از جمله سریال شهرزاد به شدت انتقاد کرد و گفت کارگردانی که می‌نشیند و می‌گوید به من ربطی ندارد پولی که به من می‌دهند از کجا آمده است، در واقع مرده‌شور است. انگار برایش تفاوتی ندارد که مرده چه کسی باشد. در ادامه با بخش حواشی هنرمندان ماگرتا همراه باشید !

حمله تند داریوش ارجمند به عوامل سریال شهرزاد

ارجمند با انتقاد از اظهارات برخی فیلمسازان در زمینه استفاده از پول‌های مشکوک در سینما و تلویزیون نیز اظهار کرد:

[su_quote]

انگار برایش تفاوتی ندارد که مرده چه کسی باشد. تلویزیون اتفاقاً باید یقه فلان تهیه‌کننده را بگیرد و بپرسد که از کجا بودجه آورده‌اید؟ چه آثاری که در تلویزیون پخش می‌شود و چه آن‌ها که بیرون از تلویزیون تولید می‌شوند همه آدم‌هایی هستند که با تلویزیون هم همکاری دارند. تلویزیون و ارشاد در این زمینه مسئول هستند. این چیزها تمام نمی‌شود، تا زمانی که انسان زنده است این مسائل هم وجود دارد.

[/su_quote]

این بازیگر در بخش دیگری از سخنانش از طرح وزارت ارشاد برای ادغام مؤسسه هنرمندان پیشکسوت با بنیاد رودکی انتقاد کرد و در جمع اهالی رسانه گفت:

[su_quote]

واقعاً چرا باید چنین کاری انجام شود؟ چرا باید زیرمجموعه بنیاد شویم؟ رودکی خودش را هم نمی‌تواند اداره کند.

دلیلش را که نمی‌دانم، اما احتمالاً برای یک نفر یک شغلی در نظر گرفته‌اند. وی در ادامه درباره اینکه آیا اعتراضاتی نسبت به این اتفاق نشده است، گفت: اعتراض کرده‌ایم، من نامه‌های مورد نظرم را نوشته‌ام، مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت قهر کرده و رفته است و به مؤسسه هم نمی‌آید.

ما اعتراض خود را مطرح کرده‌ایم و منتظریم که جواب بدهند. این مؤسسه یک هیئت امنا دارد که اعضای آن از پنج وزارتخانه هستند و وزیر ارشاد به تنهایی نمی‌تواند درباره آن تصمیم‌گیری کند. ارشاد برای این طرح حتی با این اعضا حرف هم نزده و نظرشان را نخواسته است.

[/su_quote]

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =