چهره هافرهنگ و هنر

وضعیت جسمانی رضا صادقی پس از بستری شدن در بیمارستان

اولین فیلم منتشر شده از رضا صادقی پس از عمل جراحی

بهمن بابازاده روزنامه‌ نگار حوزه موسیقی در توییتی اعلام کرد که رضا صادقی خواننده معروف پاپ کشورمان پس از سقط از پله های منزلش دچار شکستی زانو شده است. در ادامه با بخش خبری ماگرتا همراه باشید.

بابازاده، روزنامه‌نگار و فعال حوزه فرهنگی در تویتر خود درباره جزئیات این حادثه نوشت: «رضا صادقی دچار سانحه شده و به دلیل سقوط از پله های منزلش در بیمارستان بستری شده است. با توجه به وزن بالای رضا و شکستگی پیش آمده، مشخص نیست کنسرت این خواننده در تهران برگزار خواهد شد یا خیر. برای رضای عزیز آرزوی سلامتی دارم».

رضا صادقی بیمارستان
رضاصادقی بیمارستان

جعفری مدیر برنامه رضا صادقی گفت: متاسفانه رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشورمان، از پله ها سقوط کرده و دچار آسیب دیدگی شده است.
امروز عمل جراحی روی پای او انجام شده و به دلیل آسیب دیدگی و جراحی سنگین، دوره نقاهت طولانی مدتی را خواهد گذراند.

رضا در برنامه دور همی در مورد بیماریش گفته بود :

من یک ساله بودم که دکتری آمپولی را به اشتباه در عصب پای من زد و من در زمانهایی که همه ی بچه ها می‌دویدند، در خانه بودم و در این مدت کسانی ذهنیت من را ساختند که از آنها تشکر می کنم.

وضعیت رضا صادقی بعد از شکستگی پاهایش

صادقی با انتشار ویدئویی کوتاه از شکستگی پایش خبر داد و گفت بعد از جراحی حالش بهتر است . او این ویدئو را از روی تخت بیمارستان ضبط کرده است

رضا صادقی گفت:
متاسفانه پریروز یه اتفاقی برای من پیش اومد و باعث شکستگی استخوان بالای زانوم شد و درد بسیاری عجیب و شدیدی داشتم و دوستانم من رو منتقل کردند به بیمارستان و از همه پرسنل بیمارستان تشکر میکنم. عملم موفقیت آمیز بود و خداروشکر میکنم چون میتونست خیلی بدتر از این باشه و از همه عزیزان که به دیدنم آمدند تشکر میکنم و امیدوارم در شادی هایتان جبران کنم.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − سه =