چهره هافرهنگ و هنر

سرگرمی های عجیب هالیوودی ها ، از قورباغه گرفتن تا خرید کاخ

ستاره های بزرگ در اوقات فراقت چه سرگرمی هایی دارند ؟

سرگرمی فقط برای گذران وقت نیست و سرگرمی می‌تواند کیفیت زندگی شما را بسیار بهبود دهد. سرگرمی کاری است که برای لذت یا تفریح انجام می‌دهید. این کارها را در اوقات فراغت‌تان انجام می‌دهید و برای انجام آن‌ها حقوق نمی‌گیرید. داشتن سرگرمی مزیت های زیادی از قبیل احساس مفید بودن ، خلاقیت ، ایجاد شور و اشتیاق دارد . اما ستاره‌های هالیوود چگونه اوقات فراغت شان را پر می‌کنند؟ اگر دوست دارید که باسرگرمی سرگرمی های عجیب هالیوودی ها آشنا شوید، در ادامه همراه ماگرتا باشید .

تیلور سوئیفت – Taylor Swift

همه ی طرفداران این ستاره به خوبی از استعدادش آگاه هستند البته شاید شما تنها استعداد خوانندگی و نوازدگی او را بدانید، اما استعداد‌های او به همین دو مورد ختم نمی‌شود. او توانایی زیادی در درست کردن کاردستی نیز دارد.

[su_quote] به گفته تیلور: «من عاشق گوی برفم. تعطیلات کریسمس که می‌شود، یکی از تفریحات من این است که با دوستانم گوی‌های برفی درست و آن‌ها را از جا‌های مختلف خانه آویزان می‌کنیم. در واقع من دوست دارم که اوقات فراغت ام را با کاردستی پر کنم.» از ستاره با استعدادی، چون تیلور سوئیفت، این سرگرمی عجیب نیست. [/su_quote]

رابرت پتینسون – Robert Pattinson

 سرگمی های رابرت پتینسون
سرگمی های رابرت پتینسون

می توان گفت که سریال «Twilight» سکوی پرش در دوران بازیگری اش بوده است . اما آیا می‌دانستید که او یک نوازنده حرفه‌ای ست؟ بله، او در مصاحبه‌ای اعلام کرد که اوقات فراغت اش را با نواختن ساز‌های مختلف پر می‌کند. او در پیانو، گیتار و ویولونسل بسیار ماهر می باشد به طوری که حتی آهنگسازی نیز می‌کند. همچنین رابرت خواننده ۲ مورد از آهنگ‌های Twilight به نام‌های Never Think و Let Me Sign را نیز می باشد . همچنین ۳ آهنگ برای فیلم How to Be نیز اجرا کرد.

رابرت در یکی از مصاحبه‌های خود در سال ۲۰۱۷ گفت که دیگر به اندازه قبل به موسیقی نمی‌پردازد و تمام توان و انرژی خود را برای بازیگری صرف می‌کند، اما خب اگر وقتی آزاد برایش پیدا شود، مطمئنا آن را صرف نواختن سازهایش می‌کند.

ویل اسمیت – Will Smith

سرگرمی های ویل اسمیت
سرگرمی های ویل اسمیت

به نظر شما ویل اسمیت هنرپیشه، خواننده هیپ هاپ، دوبلور و تهیه کننده آمریکایی در اوقات فراغت اش چه می‌کند؟
شاید برایتان جالب باشد بدانید که ویل به بازی شمشیر بازی علاقه فراوانی دارد. او جز کار کمدی، توانا‌هایی دیگری هم دارد. در سال ۲۰۱۰ خبری منتشر شد مبنی بر این که دیوید بکهام و ویل اسمیت توسط تام کروز به دنیای ورزش معرفی شدند. اگرچه دیوید بکهام ورزش را به طور حرفه‌ای ادامه داد، اما ویل اسمیت تنها به چشم سرگرمی به آن نگاه کرد. طبق گزارشات، او به قدری به شمشیربازی علاقمند است که در خانه اش یک اتاق مخصوص شمشیربازی دارد.

[su_quote]ویل در این باره می‌گوید: «شمشیر بازی آنقدر‌ها که شما فکر می‌کنید، برای من جدی نیست. من بیشتر به عنوان سرگرمی به آن نگاه می‌کنم، به خصوص که برای زانوهایم هم ضرر دارد.» [/su_quote]

آنجلینا جولی – Angelina Jolie

سرگرمی های آنجلینا جولی
سرگرمی های آنجلینا جولی

آنجلینا جولی جزو ستاره‌هایی ست که همیشه حتی زمانی که در سینما فعالیت ندارد، باز هم مرکز توجهات می باشد . سرگرمی جالب آنجلینا کلکسیون خنجرهایش می باشد. آیا واقعا به آنجلینا جولی می‌آید که شخصیتی به این خشنی داشته باشد؟! این مورد یکی از سرگرمی های عجیب هالیوودی ها می باشد که تصورش را هم نمی شد کرد.

[su_quote]خودش در این باره می‌گوید: «یکی از سرگرمی‌های زندگی من جمع کردم مدل‌های مختلف خنجر است. من از سن ۱۲ سالگی خنجر‌های مورد علاقه ام را جمع کرده ام و هنوز هم که هنوز به جمع آوری این کلکسیون علاقه دارم.» [/su_quote]

آنجلینا به هر شهر که سفر می‌کند، یکی از خنجر‌های سنتی آنجا را می‌خرد و به مجموعه خنجرهایش می‌افزاید. او از تماشای خنجر‌های کشور‌های مختلف، که طرح و ساخت‌های متفاوتی دارند، لذت می‌برد.

کلودیا شیفر – Claudia Schiffer

یکی دیگر از سرگرمی های عجیب هالیوودی ها ، سرگرمی کلودیا شیفر است. کلودیا شیفر بازیگر و مدل اهل آلمان است که از فیلم‌های او می‌توان به بازی در «زولندر» و «در واقع عشق» اشاره کرد.

در مصاحبه‌ای که در سال ۲۰۱۱ از کلودیا شد، او در مورد سرگرمی مورد علاقه اش گفت: «اگر به خانه من بیایید، متوجه می‌شوید که سرگرمی من چیست. خانه من پر از نقاشی حشرات است. من صبح‌ها به عشق این که از حشرات نقاشی بکشم، از خواب بیدار می‌شوم.»

این مدل آمریکایی، حتی علاقه اش را هم در استایل لباس پوشیدنش نشان می‌دهد و از آن هراسی ندارد. اگر به طرح‌های لباس‌های او دقت بیشتری کنید، علاقه او را به حشرات متوجه می‌شوید.

نیکلاس کیج – Nicolas Cage

سرگرمی های نیکلاس کیج
سرگرمی های نیکلاس کیج

نیکلاس کیج فوق العاده ثروتمند در میان ستاره ها، به داشتن شخصیتی عجیب و غریب شهرت دارد. این موضوع در مورد سرگرمی‌های او نیز صادق است. از این رو سرگرمی‌های او هم دیدن دارد. نیکلاس کیج عاشق خرید کاخ است. او تاکنون حدود ۱۵ خانه خریده که قیمت آن‌ها بین ۱۸.۵ تا ۲۵ میلیون دلار تخمین زده شده است.

البته طبیعی ست که ستاره‌های مشهور جهان خانه‌های زیادی داشته باشند، اما خانه‌های نیکلاس کیج فرق دارند. شاید بهتر باشد که به جای خانه، نام قصر یا کاخ را برای آن‌ها بگذاریم. او عاشق خانه‌های باستانی است، اما تنها خرید قصر‌های قدیمی برای او کافی نیست بلکه او یک اسکلت سر دایناسور، یک قبر و یک اکتاپوس برای یکی از کاخ هایش خریده که ۱۵۰ هزار دلار برای او هزینه برداشت.

پنه لوپه کروز – Penélope Cruz

پنه لوپه کروز
سرگرمی های پنه لوپه کروز

پنه لوپه کروز از ستاره‌هایی می باشد که همیشه استایل لباس پوشیدن اش روی فرش قرمز، مرکز توجهات است. شاید فکر کنید که او شب قبل ساعت‌های زیادی را صرف پیدا کردن و اتو کردن لباس هایش می‌کند، اما در واقع چنین نیست. چیزی که به او در مرتب بودن کمک می‌کند، علاقه او به چوب لباسی ست. بر اساس اعتراف خودش او حدود ۵۰۰ چوب لباسی دارد که هر یک از لباس هایش را روی یکی از آن‌ها قرار داده است. با آن همه چوب لباسی، طبیعی ست که لباس‌های او هیچوقت چروک نمی‌شوند.

[su_quote] «یکی از سرگرمی‌های من خرید چوب لباسی ست. من چوب لباسی‌های زیادی را در اندازه و رنگ‌های متفاوت دارم که از دیدن آن‌ها واقعا لذت می‌برم»[/su_quote]

پاریس هیلتون – Paris Hilton

شخصیت پاریس هیلتون دقیقا برعکس آنجلینا جولی می باشد و او کاملا عاشق طبیعت می باشد. شاید فکر کنید او، که صاحب یکی از مشهورترین هتل‌های جهان و به تبع ثروتمندترین افراد جهان است، باید سرگرمی متفاوتی داشته باشد، اما اینگونه نیست. در واقع اگر بگوییم که او در اوقات فراغت اش چه می‌کند، خنده تان می‌گیرد. پاریس هیلتون، عاشق قورباغه گرفتن است.

پاریس در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۵ اعتراف کرد که عاشق شکار قورباغه است. او چندین مزرعه دارد که یکی از آن‌ها در جزیره‌ای واقع شده که پاریس در اوقات فراغت اش به هدف شکار قورباغه به آنجا می‌رود. البته او پس از گرفت قورباغه‌ها آن‌ها را در طبیعت رها می‌کند، اما همین سرگرمی او هم برای فردی مثل او کمی عجیب است.

نظر شما در مورد سرگرمی های ستاره های بزرگ چیست ؟ آیا سرگرمی های آنها برای شما جالب بود ؟

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *