سینما ، تئاتر ، تلویزیونفرهنگ و هنر

دانلود قسمت یازدهم سریال رقص روی شیشه + خلاصه کامل داستان ۱۱

دانلود قسمت ۱۱ رقص روی شیشه همراه خلاصه تمامی قسمت ها

قسمت 11 سریال رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه، در چهارشنبه ( ۱ خرداد ) توسط موسسه تصویر دنیای هنر و سایت دانلود قانونی حلال دانلود توزیع شد.

در خلاصه این قسمت آمده است که کشمکش میان رعنا و یغما یغما که خواهان مهاجرت است، رعنا را تحت فشار قرار میدهد و باعث میشود رعنا در برابر او طغیان کند…

رقص روی شیشه قسمت یازدهم
رقص روی شیشه قسمت یازدهم

درباره سریال رقص روی شیشه :

مجموعه رقص روی شیشه (Dance on the Glass) در ۲۶ قسمت عرضه میشود. هر قسمت از این مجموعه، خواننده مجزایی داشت و در نهایت طبق شنیده ها، تاکنون، ماکان بند، فرزاد فرزین، رضا صادقی، یاسر بختیاری (یاس)، هوروش بند، محمد علیزاده و بابک جهانبخش حضورشان در این مجموعه قطعی شد.

فرزاد فرزین مانند عاشقانه قرار بود ایفاگر نقشی هم در رقص روی شیشه باشد اما سحر قریشی جایگزین وی شد. رقص روی شیشه یک ملودرام اجتماعی در مذمت مهاجرت، در ستایش خانواده و به لحاظ تعداد کاراکتر با سریال عاشقانه متفاوت است زیرا چهره های سینمایی بیشتری در این سریال حضور خواهند داشت.

بهرام رادان که شایعه جدایی اش از این پروژه شنیده میشد اما این شایعه توسط تهیه کننده تکذیب شد. سعید کنگرانی نیز قرار بوده ایفاگر نقش پدر رعنا (مهتاب کرامتی) باشد که به علت ایست قلبی نتوانست جلوی دوربین برود و نقش وی پس از مرگ او حذف شد.

همچنین اعلام شد که تمام عوامل سریال هنوز سر این فیلم هستند. لازم است ذکر شود که؛ آهنگ سفارشی از یاس (خواننده) به صورت بی‌کلام تیتراژ پایانی چند قسمت از این سریال بود.

کارگردان: مهدی گلستانه | ژانر: درام، عاشقانه، خانوادگی | تاریخ انتشار: از بهمن سال ۱۳۹۷
تعداد قسمت ها: ۲۶ اپیزود | مدت زمان هر قسمت: ۵۰ دقیقه | کیفیت: 1080p Full HD
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: پیمان جعفری

بازیگران رقص روی شیشه
بازیگران رقص روی شیشه

خلاصه داستان سریال رقص روی شیشه از قسمت ۱ تا ۱۰

خلاصه داستان قسمت اول رقص روی شیشه:

رعنا و یغما، زندگی خوب و عاشقانه‌ای دارند اما زندگیشان را سایه‌ رازهایی که پنهان کرده‌اند، تهدید می‌کند و همین پنهان‌کاری، ماجراهای هولناکی را برایشان رقم می‌زند

خلاصه داستان قسمت دوم رقص روی شیشه:

کشمکش میان رعنا و یغما به اوج خود می‌رسد، به‌طوری که رعنا تصمیم می‌گیرد، مهمانی تولد را کنسل کند اما با وساطت لیلی، مهمانی برگزار می‌شود ولی در میانه مهمانی، فاجعه‌ای رخ می‌دهد که همه چیز را بهم می‌ریزد

خلاصه داستان قسمت سوم رقص روی شیشه:

کلاف زندگی یغما و رعنا به خاطر اتفاقاتی که رخ می‌دهد، پیچیده‌تر می‌شود، از سویی حضور ادریس ملک، دوست دوران دانشجویی آن‌ها، مشکلات شکل و شمایل دیگری به خود می‌گیرد

خلاصه داستان قسمت چهارم رقص روی شیشه:

یغما گم شده است، همه دنبال او هستند، رعنا در این جستجو با رازهای پنهان یغما رو به رو می‌شود. رازهایی که مسیر زندگی هر دو را تغییر می‌دهد

خلاصه داستان قسمت پنجم رقص روی شیشه:

رعنا باید ظرف مدت دو هفته، بدهی های یغما را تسویه کند اما ادریس که سوی دیگر ماجراست، تصمیم می گیرد عرصه را بر او تنگ تر کند

خلاصه داستان قسمت ششم رقص روی شیشه:

ادریس که در جستجوی یغماست ، متوجه می شود سپر بلای یغما، زنی است به نام اکلیلی . او زن را تحت فشار قرار می دهد اما در کمال تعجب ، سرنوشت اکلیلی شکل دیگری رقم می خورد

خلاصه داستان قسمت هفتم رقص روی شیشه:

مرگ اکلیلی و گم شدن فایلی که باعث نجات یغما می شد، ماجراهایی را رقم می زند که انتهایش به ادریس می رسد . رعنا بی خبر از همه جا سرنخی از همسر گمشده اش به دست می آورد

خلاصه داستان قسمت هشتم رقص روی شیشه:

رعنا به همراه کامران، برای پیدا کردن یغما، به شمال می روند غافل از این که یغما که از دست طلبکارها دوباره فراری شده است، تصمیم تازه ای برای زندگی گرفته است.

خلاصه داستان قسمت نهم رقص روی شیشه:

یغما ناپدید شده است و تلاش های رعنا برای پیدا کردن او بی نتیجه مانده است. از سوی دیگر سیاوش سر و کله اش پیدا میشود و برای دریا، مشکل تازه ای ایجاد میکند…

خلاصه داستان قسمت دهم رقص روی شیشه:

مشکلات خانواده رخشان تمامی ندارد. در این میان، رعنا برای ادامه کار به تهران می آید اما در دفتر فیلمسازی با صحنه عجیبی روبرو می شود.

بازیگران سریال رقص روی شیشه
بازیگران سریال رقص روی شیشه

خلاصه و نقد قسمت یازدهم سریال رقص روی شیشه

خانوادهی رعنا و به خصوص ماکان بعد از خبر دار شدن از این که رعنا یغما را به زندان انداخته است، سعی میکنند که او را راضی کنند تا یغما را آزاد کند.
اما رعنا در تصمیم خود مصر است. هرچند روزها برای رعنا هنوز هم سخت و با اتفاقات ناراحت کننده ی تازه میگذرد.

ویدیوی که دستیار کارگردان فیلمی که رعنا در آن بازی میکرد از لحظهی دستگیر شدن رعنا در دفتر فیلمسازی گرفته بود، در فضای مجازی پخش میشود و رعنا را با دردسری جدید مواجه میکند. او پس از مشورت با دوستان سینمایی اش تصمیم میگیرد یک ویدیو ضبط کند و ماجرا را برای طرفدارانش شرح دهد.

برادرزاده میرخان بالاخره رد کسی که به پسر عمویش سیگار طلا داده است را پیدا میکند و میفهمد که سیگارها توسط سیاوش به دست صابر رسیده است. حالا او سراغ لی لی میآید تا از او آدرس سیاوش را بگیرد. از نظر او لی لی و ادریس هم در قتل صابر دست دارند. «همون شب از نگاه جفتتون فهمیدم که قاتل صابر رو میشناسی، ولی نمیگی. البته از خیلی چیزها میترسی.

من که بالاخره اونو پیداش میکنم. اون موقع تو و اون رئیس دلاکت رو تو همین ساختمون آتیش میزنم.» کامران هم هنوز به دنبال تمرین کردن برای مسابقات قهرمانی است، اما نداشتن پول مانع راهش است و برای تامین مخارج تمرینش یا باید به مبارزههای غیر قانونی بپردازد و یا از خانواده اش پول بگیرد که فعلا هیچ کدامشان میسر نیست.

مسائل مربوط به نگهداری سوفیا هم بر مشکلات او افزوده است. با ناپدید شدن دوباره ی یغما از سریال باز هم جریان رقص روی شیشه کند شده است و اتفاق خاصی نمی افتد. ادریس هم که چند قسمتی است که کاری انجام نمیدهد. در این قسمت ثابت میشود که در عدم حضور یغما و ادریس جریان رقص روی شیشه کم رمق و بلاتکلیف و سر در گم است و رعنا به تنهایی نمیتواند از عهدهی پیشبرد داستان برآید.

خلاصه داستان یازدهم رقص روی شیشه
خلاصه داستان یازدهم رقص روی شیشه

دانلود قسمت یازدهم سریال رقص روی شیشه

دانلود قسمت یازدهم سریال رقص روی شیشه با کیفیت عالی 1080p Full HD

قسمت یازدهم سریال رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه

دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت یازدهم ۱۱

دانلود قسمت یازدهم سریال رقص روی شیشه به انتخاب کاربر و لینک مستقیم

آیا شما قسمت یازدهم سریال رقص روی شیشه را تماشا کرده اید ؟ نظرتان درباره این قسمت سریال چیست؟ برایمان در قسمت دیدگاه بیان کنید .

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =