سینما ، تئاتر ، تلویزیونفرهنگ و هنر

قسمت نهم سریال سال‌های دور از خانه + [ دانلود قسمت ۹ ]

دانلود قسمت 9 سالهای دور از خانه یا همان فصل دوم شاهگوش با لینک مستقیم

قسمت نهم سریال سال های دور از خانه اسپین‌آف سریال کمدی «شاهگوش» به کارگردانی مجید صالحی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی در سایت دانلود قانونی حلال دانلود پخش شد.

در خلاصه قسمت نهم آمده : درگیری‌های بعد از عروسی فرنگیس و آقا محمود تا جایی ادامه پیدا کرده که خاله خاور با حضور اهالی ویلوچ مجبور به اسباب‌کشی می‌شود! ظفرعلی هم بدتر از خنجری در خانه خانم طالبی لنگر انداخته! البته همچنان خبری از عقاب یزید نیست.‌‌

قسمت نهم سریال سال‌های دور از خانه


دانلود سریال سالهای دور از خانه قسمت نهم

دانلود قسمت 9 سالهای دور از خانه با لینک مستقیم

دانلود قسمت ۹ سریال سال های دور از خانه با همه کیفیت های عالی و لینک مستقیم

دانلود قسمت 9 سالهای دور از خانه با لینک مستقیم

خلاصه داستان سال های دور از خانه

در قسمت قبل دیدیم که خانم طالبی لیموزین را ردیابی و پیدا کرد و با همراهی ظفرعلی خنجری را نیز می‌یابد، اما در این بین بزرگترین چالش برای خانم طالبی پیدا کردن عقاب یزید است و خنجری و ظفرعلی هم با کار‌ها و پیشنهادات احمقانه شان فقط افکار او را مشوش‌تر کردند.

سال‌های دور از خانه پس از دو قسمتی که اندکی تنوع در فرم روایتش ایجاد شد و در شلوغی و ترافیک آدم‌های درگیر، هر کس به قدر کفایت دیالوگ و اکت مناسب داشت، دوباره به حالت قبلی خودش یعنی پر حرفی‌های خنجری برگشت. این بار صدای آزاردهنده و پرگویی‌های خنجری را، پسر خاله اش ظفرعلی هم همراهی می‌کند که دارای همان لحن و همان جنس صدای آزاردهنده‌ی خنجری است.

خلاصه قسمت نهم سریال سالهای دور از خانه
خلاصه قسمت نهم سریال سالهای دور از خانه

امیدواریم سال‌های دور از خانه در قسمت‌های آینده اش این فرم را ادامه ندهد و روایت را شخصیت‌های مختلف سریال با رنگ و بوی خودشان پیش ببرند. چرا که همانطور که پیش‌تر هم اشاره کردیم، سپردن همه‌ی بار کمدی سریال به دوش خنجری خیلی زود در هر قسمت تکراری می‌شود و چاره اش دو برابر کردن نقش خنجری از طریق کپی پیست کردن تیپش در ظفرعلی نیست. این کار فقط میزان ملال آور بودن را دو برابر می‌کند.

«سال‌های دور از خانه» نخستین اسپین‌آف ایرانی است و بر دو شخصیت خنجری و زهره که در «شاهگوش» حضور داشتند تمرکز دارد. این سریال، ماجرا‌های آن دو را پس از پایان سربازی در کلانتری ۱۱۰ ملت، روایت می‌کند.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *