سینما ، تئاتر ، تلویزیونفرهنگ و هنر
موضوعات داغ

قسمت پانزدهم سریال سالهای دور از خانه + [دانلود قسمت آخر]

دانلود قسمت 15 و پایانی سال‌های دور از خانه یا همان فصل دوم شاهگوش با لینک مستقیم

قسمت پانزدهم ( پایانی آخر ) سریال سالهای دور از خانه اسپین‌آف سریال کمدی «شاهگوش» به کارگردانی مجید صالحی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی در سایت دانلود قانونی حلال دانلود پخش شد.

در خلاصه قسمت پانزدهم و آخر سریال سال های دور از خانه آمده : در قسمت آخر این سریال، ماجراهای خنجری و زهره به همراه خانم طالبی، خاله خاور و دختراش و البته دی‌جی ظفرعلی به سرانجام می‌رسه!

قسمت 15 سریال سالهای دور از خانه
قسمت 15 سریال سالهای دور از خانه


دانلود سریال سالهای دور از خانه قسمت آخر (پانزدهم)

دانلود قسمت 15 سال های دور از خانه با لینک مستقیم

دانلود قسمت ۱۵ پایانی سریال سال های دور از خانه با همه کیفیت های عالی و لینک مستقیم

پوستر قسمت پایانی سال های دور از خانه
پوستر قسمت پایانی سال های دور از خانه

خلاصه داستان قسمت پانزدهم سال های دور از خانه آخر

در قسمت چهاردهم سالهای دور از خانه دیدیم که بعد از قهر و آشتی‌های خنجری و پیدا شدنش توسط زهره و ظفر علی، او خوشحال، در حال آماده شدن برای ازدواج با خانم طالبی بود. از این رو به همراه زهره به خواستگاری خانم طالبی رفت و باز هم با قهر و آشتی او را راضی به برگزاری یک مراسم هم کرد.

اما خنجری باز هم خبر ندارد که قرار است سند یک ازدواج انقطاعی را امضا کند و بعد از انجام عمل‌های لازم برا پیوند مغز و استخوان، ازدواج او هم بعد از دو ماه خود به خود باطل خواهد شد.

زهره باز هم درگیر مسائل میان خاله اش و خان عمو و محمود و مسعود شد. او از طرفی باید مانع خاله اش شود که مدام با خان عمو دیدار می‌کند و از طرفی هم باید مواظب دختر خاله هایش باشد. ناله‌ها و غر زدن‌های خاله خاور بالاخره جواب داد و فتانه راضی شد که با یزید ازدواج کند. 

در این میان، اما دو اتفاق مهم هم رخ داد یکی فوت نابهنگام دکتر اتوکش که نادر خبرش را در بحبوحه‌ی مراسم عقد به خانم طالبی داد و دیگری مامورانی که جلوی درب عمارت کمین کرده بودند و احتمالا در پی زهره هستند. 

به نظر می‌رسد در سالهای دور از خانه اتفاقات حالا دیگر با سرعت بیشتری رخ می‌دهند و در این قسمت می‌بینیم که چند اتفاق مهم مختلف می‌افتد و سال‌های دور از خانه را به پیش می‌برد.

خلاصه داستان قسمت آخر سالهای دور از خانه
خلاصه داستان قسمت آخر سالهای دور از خانه

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *