ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا درباره بهترین روز زندگی من ♨️ با مقدمه و نتیجه گیری

انشاء دانش آموزی و ساده روان در مورد بهترین روز زندگی من با مقدمه و نتیجه گیری و توصیفات زیبا

انشا درباره بهترین روز زندگی من : همه روزهای عمرم بهترین خواهد شد اگر، من بخواهم. خواستن توانستن است و انگیزه بهترین شدن هم از درون من می جوشد، پس بهترین شدن در دست من است. برای ریافت اطلاعات بیشتر در بخش انشا ماگرتا با ما همراه شوید.

انشا پیشنهادی : انشا در مورد ثروت اندوزی

انشا در مورد بهترین روز زندگی من

انشا در مورد بهترین روز زندگی من

مقدمه : روزهای عمرم همه به دست خودم رقم زده می شوند.همه را من می نویسم و حک می کنم.اگر بخواهم زیباترین شده و اگر هم نخواهم، روزی بی روح شده و در آن هیچ گونه عشق و امیدی نخواهد بود.

بهترین روزها، ثانیه ها، لحظات در درون من جاری می شوند و به بیرون می رسد، پس بهترین روزها را با کمک خورشید و فردا های بهتر رقم خواهم زد.

بدنه : روزهای عمر من در حوالی خورشید رقم می خورند، دستانم را رو به آسمان بلند می کنم و از آنجا ایده می گیرم. روزم بهترین خواهد شد اگر مانند گل آفتابگردان رویم به سمت نور باشد روزم شاد و بهترین خواهد شد اگر برنامه داشته باشم.

روزی که در کنار پدر و مادرم در خصوص روزهای خوش فردا حرف بزنم، آن روز بهترین روز عمر من است. اگر با خواهرم در کنار درخت بهار نارنج در خصوص درس خواندن و موفقیت سخن بگویم، آن روز روزی طلایی خواهد بود.

اگر برای خرید یک کتاب در کوچه های شهر قدم بزنم، چه روزی خواهد شد. روزی که با عشق قلکم را شکستم تا برای هم کلاسی خودم عینک بخرم، آن روز برایم بهترین بود. روزی که برای گرفتن یک مداد رنگی برای دختر همسایه ، از پدر پول خواستم، آن روز بهترین روز من بود.

روزی که دیدم مادر و خواهرم سخت مشغول کار برای پیرزن همسایه هستند و من  هم به کمک رفتم، برایم روز خوشی بود. روزی که مادر از دیدن نمراتم خوشحال شد برایم روز خوبی بود .

روزی که شنیدم همسایه ها برای خوشی و تولد یک کودک بی پدر در کوچه جمع شده اند، برایم روز خوب و بی نظیر بود. هر وقت که باران می بارید و من با باران هم صحبت می شدم، روزی خوب و مبارک بود.هر بار که بندگی را با تمام وجود انجام می دادم برایم لحظاتی عالی و بی نظیر بود.

نتیجه گیری: روزها را خودمان رقم می زنیم، بهتر است نگاهی خوب و مثبت داشته باشیم تا روزهای همایون و پر از نور از راه برسند. روزی که خد را فراموش نکنم و هر بار که صدای مادرم را با عشق بشنوم برایم روزی عالی و پر از مهر خواهد بود. هر بار که حرکتی کردم خدا درکنارم بود و من آن روز را به عنوان بهترین روز عمرم ثبت کردم.

انشاء در مورد بهترین روز زندگی من

مقدمه : روزهای ما را عشق به خدا و بندگانش رقم می زنند. تقویم عمر را به دست روزگار نمی دهم و برای خودم چراغی در نظر می گیرم. چراغی روشن و پر از مهر و عشق و دلداگی، روزی که با خودم عهد تلاش و تکاپو بستم، آن روز برایم عالی ترین وبهترین خواهد بود. روزی که ستاره های دلم را در آغوش خدا گذاشتم ان روز برایم بی نظیر بود.

بدنه : بهترین ها در تقویم نیستند و در دلها رقم زده می شوند. اگر  زمانی  خواستید روزی عالی و خوب برای خودتان بسازید از خدا کمک بخواهید و در یک غروب زیبا قایق آرزوهای خودتان را به خدا بسپارید. بهترین ها را در لای برگی بگذارید و  همراه آرزویش در داخل قران قرار دهید و فراوان دعا کنید.

بهترین ها را در داخل نگاه خورشید قرار دهید و به افق روشن بسپارید. برای خودتان دفتری از اولویت ها داشته باشید و ثبت کنید و روزی خواهید دید که هر روز بهترین بوده و عمر در حال عبور و گذر، بهترین روز زندگی من لحظاتی است که پدر و  مادرم خوب و خوش و خرم هستند.

روزی که بهار آرزوها از راه می رسد و من طبق طبق دعا را برای خودم به درگاه خدا می فرستم. خدیا بهترین ها را تو رقم بزن تا من هم خوشحال شوم. روزی که گناهی نکنم، دلی نشکنم، فردی را مسخره نکنم، بوسه بر دست پدرم بزنم، مادرم را دوست بدارم آن روز بهترین روز زندگی من خواهد بود. روزهای تقویم را می شمارم و لای هر یک برگی از آرزو و ایمان قرار می دهم تا خدا همه را با خوبی همراه سازد.

نتیجه گیری: خدا را در هر دعا و آرزویی برای خودت و دیگران آرزو کن تا بهترین از راه برسد. برای زندگی برنامه ای دقیق داشته باش تا به هدفت برسی. روز خوب و بد در دستان خودت تفسیر می شود، بهتر است بهترین را در نظر بگیری تا برایت از راه برسد. روزهای خوب و عالی محصول یک فکر سالم و عالی هستند. خوب فکر کنید تا لایق شوید.

انشاء های پیشنهادی :
انشا در مورد طعم مهربانی انسان ها
و
انشا در مورد طبیعت شاد و زیبا

✅ به پایان انشا درباره بهترین روز زندگی من رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

‫7 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =