ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد دوستی با کتاب ❤️+ و فایده های آن با قواعد نگارشی

انشاء دانش آموزی و ساده روان در مورد دوستی با کتاب و فایده های آن با مقدمه و نتیجه گیری و توصیفات زیبا

انشا در مورد دوستی با کتاب : یاری مهربان که هیچ وقت تو را پشیمان نمی کند و از دوستی با او پشیمان نخواهی شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در بخش انشا ماگرتا با ما همراه شوید.

انشا پیشنهادی : انشا درباره چرا کتاب می خوانیم

انشاء در مورد دوستی با کتاب

مقدمه: هر وقت که تورا می یابم دلخوش می شوم و خندان، بوی خوش برگهایت حالم را خوب می کند و تند تند ورقت می زنم و لذت می برم. گاهی با دیدنت پشت ویترین مغازه ها هم دلم هوایت را می کند و برای خریدت برنامه ریزی می کنم و خیلی زود به سراغت می آیم دوست خوبم، ای یار همیشگی و دیرین

بدنه: کتاب را چون یار شیرین دوست می دارم و در قلبم محفوظش می دارم که کتاب یاری بی دردسر و بی استرس است و هموراه برایم بهترین ها ارمغان آورده است. هر بار که در کنارت هستم تو فقط مطالب خوب و عالی را به من هدیه می دهی و من از تو راه و رسم زندگی را یاد می گیرم.

تو برای من مانند پدر و مادر و خواهر مفید هستی و شاید بعد از این عزیزانم بهترین همدمم باشی، تو دوستی بی کلک هستی که هیچ ضرر و زیانی به من نمی رسانی و مرا تا سرمنزل مقصود می رسانی، ای بهتر از خواب و ای شیرین تر از رویا می دانم که هیچ وقت از تو خسته نمی شوم و همیشه در کنارم خواهی بود.

هر خط تو برای من یک دفتر زندگی است و من می توانم به کمک تو بهترین مطالب و راه و رسم زندگی را می آموزم و می دانم که تو چون معلمی راه را برای من آشکار خواهی کرد.

دوستی با تو بی خطر است و هی] نظری بد در تو وجود ندارد و همیشه در حد اعلی هستی، تو بهترین و جذاب ترین همدمی هستی که همه رفتارهای مرا تحمل می کنی و من همچنان از داشتن تو خوشحالم و تو را چون همراهی همیشگی در کنار خواهم داشت. دوستی تو و من از جنس دوستی های امروزی نیست و تو از دیرباز در حوالی من بهترین بوده ای.

نتیجه گیری: کاش به جای رفتن به دنیای بی پایان مجازی به سمت و سوی کتاب برویم و از همه روزهای گذشته که بی آموختن گذشت را جبران کنیم. دنیای بی کتاب دنیای پوچی خواهد بود. بیایید در کنار دوستی با کتاب زندگی کنیم و بدانیم که هیچ وقت از دستش دلخور نمی شویم و تا همیشه برای ما خواهد ماند.

انشا در مورد دوستی با کتاب با قواعد نگارشی

مقدمه: کتاب دوستی بی ادعاست که در هیچگاه از شما بد نمی گوید و به دنبال عیب های شما نیست و برایتان همدم خوبی خواهد بود، چشمه نوری که از نورش تا ابد بهره مند می شوی و تا همیشه در کنارت خواهد ماند. بیا و از این دنیای زخمی مجازی بیرون بیا و دست به سوی کتاب دراز کن.

بدنه: شاید بهترین دوستی که برایم همیشه جاوید است، کتاب است ، یاری دیرین و بی دردسر که تو را تا امن ترین و زیباترین جایگاه می رساند، مطالبش جذاب و گفته هایش بی شک و بی گمان، او که همواره و در هر شرایطی در کنارمان است.

کاش می توانستم تمام کتابهای دنیا را برای خودم خریداری کنم و در اتاقم نگه داری کنم.دوست خوبم، کتاب مهربان با تو هستم، تو خلوت مرا پر می کنی و من با تو در اوج قله آرامش قرار می گیرم و برای من دریچه مهر و عشق و عاطفه خواهی بود. روزهایی که تو در کنارم هستی دست از گوشی و موبایل بر می دارم و این اوج زیستن در آرامش است.

تو مرا روشن کن و دلم را تا انتهای عشق به خدا و انسانیت برسان  تا من هم با کمک تو بتوانم مهربانی و عشق و عرفان را ترویج کنم. من با تو در اوج خوبی و زندگی قدم می زنم و تو خط به خط برایم روشنگری می کنی، دوست خوب من، تو را چون یاد خوبان حفظ می کنم و می دانم که صندوقچه اسرار دلم از تو روشن و پر نور است.

تو راه زندگی من، چراغ روشن دلم و همسفر تنهایی و غربت من هستی، ای یار دیرآشنا و ای همدم بی خوابی و دل شکستگی و بی وفایی دنیا، تو را به همه چیزهای پوچ وبی ارزش دنیا ترجیح می دهم و از تو می خواهم که همواره درکنارم باشی و شب های تاریک ظلمت و نادانی مرا روشن کنی، من با داشتن تو هر ظلمت و تباهی را حریفم و می دانم که تو بهترین وزیباترین را برایم خواهی ساخت و دلم به نور با صفای تو هر لحطه چلچراغ است.

نتیجه گیری: کتاب دوستی که هیچ وقت کهنه نمی شود و هیچ وقت از یادها نمی رود، نه بهایی دارد و نه دردسری، شاید به اندازه تمام دوستی های عمرت ارزش و اعتبار داشته باشد، کاش به جای پرسه در دنیای بی ارزش علافی و وقت گذرانی کتابی تهیه کنیم و با او همراه شویم. یار دیر آشنا دوستت دارم.

انشاء های پیشنهادی :
انشا در مورد ظهر تابستان
و
انشا درباره گفتگوی ساحل و دریا
و
انشا در مورد جدال مرگ و زندگی

☑️ به پایان انشا دوستی با کتاب رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.