ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد گل رز ❤️+ با مقدمه و بدنه و نتیجه گیری

انشاء دانش آموزی و ساده روان در مورد گل رز سرخ و آبی با مقدمه و نتیجه گیری و توصیفات زیبا

انشا در مورد گل رز : گل رز در هرجا که باشد، آبروی باغ است و مظهر زیبایی، برای دریافت اطلاعات بیشتر در بخش انشا ماگرتا با ما همراه شوید.

انشا پیشنهادی : انشا در مورد علم و دانش

انشا در مورد گل رز

انشاء در مورد گل رز

مقدمه: گل رز زیبای باغ، که از تیره گل سرخ است دارای انواع گوناگون با گستردگی رنگ است. این گل که بیش از 300 نوع است در نیمکره معدل شمالی رشدی عالی داشته و جایگاه اصلیش مناطق معتدل است. گل رز که مانند چلچراغی در باغچه می درخشد زمانی تک رنگ است و زمانی هم چند رنگ

بدنه: رز قشنگ و نجیب باغ، گل قشنگ و بی همنشین، توکه در مناطق شمالی حال و روزت قشنگ است، پس چرا اینجا غریب ا فتاده ای، رز جذاب، عروسک بی صدای باغچه، چه قدر تو و دوستانت جذاب و قشنگ هستید، اردیبهشت که می شود، شما را سرحال و زیبا می بینم، رز سرخ و سفید و شیری و سفید، گلهای بی درد سر باغ، کنار شما که می نشینم، حال دلم خوب می شود، رز سفید تو که از تبار آفتابی و روشنی، رز سرخ و خواستنی تو از تبار عشقی و می دانم که مانند شقایق داغی به دل داری، رز خوش بو، بویت تا انتهای جانم می رود و مست تو می شوم.

رز زیبا تو با خورشید هم دوستی دیرینه داری و گرمای خورشید برایت لذت بخش است. رز زیبای دو رنگ تو از کدام دیاری، رز پاکوتاه تو از کجا می آیی، رز قشنگ هلندی، غریب افتادی، رز خوشبوی سرخ من عاشق عطر صبح گاهت هستم. رز بی ادعا، رز بی توقع، رز بی هم نفس در گوشه باغ، رز همه رنگ من حرفی ندارم که در برابر زیبایی تو بزنم. تو خود همه چیز داری، خوش بو، خوش بر و رو، خوش رنگ، فقط می دانم که آبروی باغی و نبض زندگی باغبان.

نتیجه گیری: گل عزیز است غنیمت شمریدش صحبت. گل رز هرچند مدت زمان شادابی اش از گلهای دیگر بیشتر است، اما انسان خودخواه این زندگی کوتاه را هم کوتاهتر می کند. امیدوارم دست از چیدن بی موقع و زود هنگام گلها برداریم و بتوانیم باغ و پارک و باغچه خانه را زیبا نگاه داریم.

انشا درباره گل رز زیبا

مقدمه: گل رز باغم سلام، نور دیدگانم باغم درود، تو را که می بینم خوشحال می شوم و شاداب، گل طناز و عشوه گرم، گل دلبر و دلارام باغ، رز خوب و هم دم سکوت و خلوت عاشقانه من سلام.

بدنه : رز جذاب و پر طراوت، دختر چشم رنگی باغ، سرخابت را چند می دهی و سیماب تنت را چند، باغچه درهوای تو بزم شادی دارد و می نوازد، رز عاشق، رز پر جلای من، نوای شام و صبح باغم، تو که از وطن غریبی بدان که ما در هوای تو عاشقانه آواز می خوانیم و طلوعت را و غروبت را می دانیم.

گل زیبای باغ، جلوه ی بی مانند بهار، عطرت را چند می دهی، من تشنه عطرت هستم و عاشق دلبری تو، رز بهاری نبینم بوی عطرت همه جا را پر نکند، نبینم غمگین باشی و شادم نکنی، تو با هر بادی بوز و شادم کن، بگذار نسیم کوی تو همه جا را معطر کند.

آرام آرام با وزش نسیم برقص و شادمانه باش، من هرجای جهان که دوستانت را دیدم خبر تو را برایشان می دهم و می دانم که آنها هو خوشحال می شوند و جهان ار بوی خوش شما معطر خواهد شد. می دانی که هر جا که تو باشی مردم میهمانی و مراسم و جشن برپا می دارند که تو آبروی مجلسی و مایه شادمانی مردم…رقص تو همراه بویت غوغا می کند.

رز جذاب و دلبرم،  حتی تیغ های تو هم دست را آزار نمی دهد. چون عشقی عجیب دردل دارند و می خواهند تو را …مانند عشقی که ممکن است نقص داشته باشد، ولی در هر صورت عاشق همه چیز را می بیند و باز عاشق است.

رز قشنگ و خواستنی من، تو را بر روی دیده می نهم و تا همیشه در تقویم دلم به عنوان برترین و زیباترین هدیه خداوند دوست می دارم. تو و دوستانت از هر دیار و کشور و دیار که هستید تا همیشه سبز باشید و خرم ….رز جانم می دانی از بس زیبایی نام دختران را هم رز می گویند و در همه جا صدا می کنند.

تو تا همیشه شاد و ماندگار و پر از مهری و محبت و عشق. برگهایت نرم و لطیف، خوش رنگ و پر از رنگ، هر کدام به شکلی و رنگی و پر از حس لطیف باران، مانند شبنم صبح و خنک….بویت را از دور دست ها می شنوم و می دانم که مست و خرامان خواهم شد.

نتیجه گیری: گل هدیه خداوند است و موجب شادی و شادابی طبیعت و باغچه و سطح شهر، هرجا که جلوه می کند باید مراقبت شود و بدانیم که نگه داری از هر گلی موجب نشاط و افزایش سلامت روان می گردد. هرگاه دردی داری و جایی نداری به سراغ طبیعت برو…

انشاء های پیشنهادی :
انشا درباره قطع درختان
و
انشا در مورد طبیعت بهاری

☑️ به پایان انشا درباره علم و دانش رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.