ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد موفقیت ✔️ با مقدمه و نتیجه

انشاء دانش آموزی و ساده روان در مورد موفقیت با مقدمه و نتیجه گیری و توصیفات زیبا

انشا در مورد موفقیت: موفقیت جاده ای پر فراز و نشیب است که برای رسیدن به ان باید تمامی راه را بروید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در بخش انشا ماگرتا همراه ما باشید.

انشا پیشنهادی : انشا در مورد نامه ای به دوست

انشا در مورد موفقیت

انشا در مورد موفقیت

مقدمه: کسانی که به دنبال موفقیت هستند باید از کودکی برایش برنامه ریزی کنند و تلاش منظم و دقیق داشته باشند چراکه با یک روز و دو روز نمی توان به موفقیت دست یافت.

بدنه: موفقیت یک راه طولانی و پر از کار و مشکلات است که باید یک نفر تمامی وقت و حواسش را برای ان بگذارد. اگر در راه موفقیت قدم بگذارید ابتدا باید تحصیلات ابتدایی خوبی را پشت سر بگذارید  و از تمامی کسانی که در حوالی شما هستند مشورت بگیرید.

هدف خود را انتخاب کرده و پس از اینکه هدف مشخص شد برایش برنامه ریزی کنید و از طرفی منابعی را که لازم دارید در نظر بگیرید. باید همه توان و استعداد و داشته های خود را در نظر بگیرید و برای آینده و موفقیت خود سنگ تمام بگذارید.

هر کس به دنبال موفقیت است باید از هیچ مانعی نترسد. باید همواره منتظر حوادث و رخدادهای جدید باشد تا برای همه آمادگی داشته باشد. موفقیت را نمی توان خرید و به دیگری فروخت، باید برایش سختی بکشید.

شب را بیدار بمانید و روز را بدوید، به هر دری بزنید و پس از کار و تلاش خدا را با همه وجود صدا بزیند و کمک بخواهید. روزهایی را که همه بی خیال هستند باید سخت در تلاش و کار باشید تا موفقیت رخ نشان دهد.

کار، تحصیل، بی خوابی و تحمل سختی ها و مهم تر از همه داشتن پشتکار می تواند به شما کمک کند تا به خواسته قلبی و درونی خود برسید.

روزهایی خوب را وقتی خواهید دید که همه وجودتان را برای موفقیت به کار بگیرید. نه چشم داشتی از دیگران داشته باشید و نه از متوقف شوید و یک نفس با همه وجود تان را برای پیشرفت خود به کار بگیرید.

نتیجه گیری: موفقیت را همه به دست می آورند به شرط آنکه تلاش کنند و برایش برنامه ریزی کنند. برای رسیدن به هدف خودتان از هیچ حرفی نترسید. ترس دشمن موفقیت است و موجب عقب ماندن می گردد. روزهای خوب خواهند آمد وقتی سختی ها را پشت سر بگذارید.

انشا در مورد موفقیت در آینده

مقدمه: روزهای تلخی را یاد دارم که برادرم شب و روز نداشت و همه نگران درس و المپیادش بودند. او در شبانه روز فقط مدت کوتاهی می خوابید و  ما همه می ترسیدیم بیمار شود ولی خودش فقط به المپیاد جهانی فکر می کرد و می تاخت.

بدنه: برایم خیلی جالب بود که چه قدر پر تلاش است و می تازد، به سراغ مشاور می رود و مرتب برای حل تمارین با معلم کلاس دارد. چند ماهی گذشت و برادرم مرتب لاغر لاغر تر می شد و ما همه چشم به تاریخ آزمون دوخته بودیم و می دانستیم که موفق می شود.

کم کم کتابهایش را جمع کردیم و او رفت برای آزمون و مادر اتاقش را جمع کرد. وقتی بازگشت همه ما نفس راحتی کشیدیم و ان شب را همه دور هم جمع شدیم. دو ماه بعد نتایج آزمون المپیاد اومد و برادرم برای مرحله کشوری قبول شده بود.

حالا او یک دکترای فیزیک و استاد جهانی است و من به خوب یاد دارم که چگونه می خواند و تلاش می کرد. آری موفقیت نه با شوخی و نه با بیکاری به دست می آید که با زحمت و کار و قدر دانستن وقت به دست می آید. کسانی موفق هستند که خودشان و استعداد و توانایی هایشان را بشناسند و طبق آن حرکت کنند.

آرزوهای محال را کنار بگذارید و اهداف دست یافتنی داشته باشید و موفقیت را دور و نزدیک ببیند. دور برای تلاش و نزدیک برای امیدواری که همانا امید واری موجب رسیدن به هدف می گردد. موفقیت یک منزل در کوه قاف نیست که دست نیافتنی باشد.

روزهای خوب و پر از نور خواهند آمد اگر ما بخواهیم و بتازیم و تلاش کنیم. روزهای خوب خواهند امد اگر خدا بخواهد و ما  هم بی وقفه راه درست را طی کنیم.

پس نا امید نشوید و برای رهایی از چنگال تنبلی باید کاری کنید که دشمن قطعی شما همان تنبلی است. پس موفقیت را در آینه تلاش و کار و امیدواری ببینید و برایش زحمت بکشید و بدانید که حتما خواهد رسید. راه پر پیچ و خمی است ولی روشن و پر نور است.

نتیجه گیری: بی آنکه به اطراف نگاه کنید فقط بتازید که باید حرکت کنید و از چیزی نترسید. روزهای خوب و روشن خواهند رسید و خورشید هم در خواهد زد به شرط آنکه بخواهید و بنازید و همه موانع را رد کنید و بدانید که خواستن توانستن است.

انشاء های پیشنهادی :
انشا در مورد زبان خوش مار را از سوراخ بیرون می آورد
و
انشا در مورد هرکه بامش بیش برفش بیشتر
و
انشا در مورد چرا نماز می خوانیم

☑️ به پایان انشا درباره موفقیت رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *