ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد قهرمان زندگی من ❤️ با مقدمه و بدنه و نتیجه گیری

انشاء دانش آموزی و ساده روان در مورد قهرمان زندگی من با مقدمه و نتیجه گیری و توصیفات زیبا

انشا در مورد قهرمان زندگی من: هر کس در زندگی یک الگو و قهرمانی دارد که از رفتارهای او خوشش می آید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در بخش انشا ماگرتا با ما همراه شوید.

انشا پیشنهادی : انشا در مورد کلاغ

انشا در مورد قهرمان زندگی من

انشا در مورد قهرمان زندگی من

مقدمه: قهرمان زندگی هرکس شاید یک انسان کامل نباشد ولی برای یک نفر دنیاست و مورد پذیرش قرار می گیرد. این فرد شاید از نظر دیگران اصلا بزرگ نباشد، ولی در نظر دیگری بزرگ و دوست داشتنی و محترم باشد. مانند دوست و پدر و معلم و یک آزاده و قهرمان.

بدنه: قهرمان زندگی من پدر و مادرم هستند که در همه عمر چیز جز خوشبختی من و خواهر و برادرانم نخواستند. قهرمان زندگی من سربازی است که در سن ۱۳ سالگی برای مبارزه با دشمن به جبهه‌ها رفت و با کمال اطمینان به سوی تانک رفت. قهرمان زندگی من مادری است که شش فرزند خود را فدای این انقلاب کرده است.

قهرمان زندگی من معلمی است که با تمام وجود به دانش آموزان درس میدهد و برای کودکان کار هم تدریس می کند و روزانه سر یک گذر منتظر بچه های کار می ماند. قهرمان زندگی من کارگر شهرداری است که در وسط خیابان جا نمازش را پهن می کند و کاری ندارد که همه مردم در مورد چه می گویند او با خدای خودش رابطه اش فرق دارد.

بزرگترین مرد و انسان زندگی من سرداری است که همه عمر در کوه و کمر به مبارزه با داعش پرداخت. مرد آرمانی زندگی من همان کسی است که تمام دارایی خود را فدای مستمندان و فقرا کرده است و فقط در حد ضروریات زندگی برای خود نگاه داشته است.

مادر خودم یک قهرمان است که همه عمرش تا پاسی از شب کار می کرد تا ما در آرامش و آسایش باشیم. همیشه انسانهای بزرگی در مسیر زندگی ما قرار گرفته اند تا ما را آگاه کنند و یا برای پیشرفت و تکامل ما قدمی بردارند . باید آنها را بشناسیم و بزرگشان بداریم و از خدا برایشان طلب اجر کنیم.

نتیجه گیری: در زندگی به یک بزرگ و قهرمان نگاه کنید و از رفتارها و کرده هایش درس بگیرید. چه بسیار انسان هایی که با یک کار ساده قهرمان هستند و موجب دلخوشی مردم می شوند.

انشا در مورد قهرمان زندگی من پدرم مادرم

مقدمه: قهرمان زندگی من همان مرد بزرگی است که همه عمر خود را صرف زندگی دیگران نموده و در راه تعالی و بزرگی دیگران قدم برداشته است. مردی که همه عمر در راه مدرسه سازی می رود و می داند که این کار بهترین کار روی زمین است.

بدنه: قهرمانان در کشورم کم نیستند و همه مردان و زنان وطنم آزاد مرد و پر از حماسه دینداری و انسانیت هستند. سردارانی چون سردار و قهرمان بزرگ سردار سلیمانی، مردانی چون شهید روشن و فخری زاده و هزاران مردی که در راه پیشرفت کشور جانشان را هم دادند.

کم نیستند پزشکانی که از هزینه جراحی گذشتند و جان مردم را نجات دادند و یا مردان و زنانی که در راه رسیدن به یک هدف علمی همه عمرشان را گذاشتند و کشور را به مدارج عالی رسانیدند. مردانی که در این راه از هیچ تلاشی کم نگذاشتند و برای وطن جانشان را هم دادند.

قهرمان زندگی من آن اسیری است که در کنار صدام لعنتی دم نزد و زبانش را بریدند. ما اسطوره هایی چون پترس فداکار را برای دانش آموزانمان می گوییم ولی حقیقت هایی چون لندی و حسین فهمیده را از یاد می بریم. ما داستان معلمانی که برای دانش آموزان جان دادند را زود فراموش کردیم و صحنه های رشادت و بزرگی مردانمان را به صفحات کتابها سپردیم.

ما فراموش کردیم داستان مادر قهرمانی که رادیو به کمر بسته بود که خبر از فرزندش بشوند. آری هرجا که خوب نگاه می کنم قهرمانان کم نیستند مردان زنان و کودکان که از هر سمت و سو برای آبادی و سرسبزی تلاش می‌کنند. افرادی که چون کوه ایستادند و پشت به دشمن کرده‌اند تا وطن در آرامش و آسایش بماند.

قهرمانان وطن من مردانی هستند که خاک خوردند ولی خاک به دشمن ندادند. چمن و علف خوردن ولی ذره ای خاک به دشمن ندادند. مردان دلاوری که لحظه به لحظه جان دادن ولی ایمان ندادند.

هر بار که شرح زندگی مردم وطنم را می خوانم، می بینم مردمانی بی نظیر هستند که همه عمر در راه سعادت انسان ها تلاش می کنند و خودشان را نمی بینند و فقط دیگران را می بینند. آری  الجار ثم الدار

نتیجه گیری: هیچ وقت انسان های اطراف خود را نادیده نگیرید و بدانید هر کس برای زندگی خودش یک قهرمان است. به مرام و مردانگی آنان خوب نگاه کنیم و درس زندگی بگیریم.

انشاء های پیشنهادی :
انشا در مورد کشاورزی
و
انشا در مورد کوه به کوه نمیرسد آدم به آدم میرسد
و
انشا در مورد گل

☑️ به پایان انشا درباره قهرمان زندگی من رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 4 =