ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد جام جهانی ❤️ با مقدمه و بدنه و نتیجه گیری

انشاء دانش آموزی و ساده روان در مورد جام جهانی از آن با مقدمه و نتیجه گیری و توصیفات زیبا

انشا در مورد جام جهانی: هر بار که نام جام جهانی به گوشم می رسید یاد مسابقات فوتبال می افتادم و خوشحال می شدم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در بخش انشا ماگرتا با ما همراه شوید.

انشا پیشنهادی : انشا در مورد ذهن بلند پرواز

انشا در مورد جام جهانی

انشا در مورد جام جهانی

مقدمه: جام جهانی یک مسابقه ورزشی جهانی است که بیشتر مردم آن را با فوتبال می شناسند ولی در بازی ها و ورزش های دیگر نیز این جام وجود دارد، مردم با شنیدن نام جام جهانی بیشتر به یاد این بازی مهیج می افتند و شاد می شوند.

بدنه: هر بار که تیم ما بازی داشت با خودم فکر می کردم که آیا امکان دارد که تیم مابه نیمه نهایی و نهایی برود و هر بار با این آرزو همه بازی ها را یکی یکی با عشق می دیدم و منتظر نتیجه می ماندم اما این آرزو محقق نمی شد. در این جام مردم همه قاره ها دور هم جمع می شوند و در یک مکان بزرگ و در کمال آرامش و آسایش با هم سخن می گویند.

این مردم نه به دین کار دارند و نه به مذهب، هرکس در هر جا که باشد با کمال احترام و ادب در این بازی های شرکت کرده و دارای قوانین خاصی است که باید همه شرکت کنندگان آن را رعایت کنند و هر چهار سال یک بار در یک کشور برگزار می گردد.

مسابقات جام جهانی در سال 1930 پایه ریزی شده و هنوزم با اشتیاق ادامه دارد. آخرین جام جهانی در کشور قطر برگزار شد و مردم زیادی از کشور ما هم در این مسابقات شرکت داشتند. در این جام پر هیجان تیم های مختلفی شرکت می کنند و فیفا با حضور مسئولین جهانی اقدام به قرعه کشی می کند و قرعه های هر تیم مشخص می گردد. و پس از انجام مسابقات و مشخص شدن برنده جام آن دوره به آن کشور داده می شود.

نتیجه گیری: در جام جهانی هیچ کس بر دیگری برتری ندارد و این تلاش است که موجب برنده شدن و برتری می گردد، پس در هر کاری تلاش و تکاپو موجب برتری می گردد.

انشا در مورد جام جهانی فوتبال

مقدمه: جام جهانی یک میدان مسابقه است ، کاش همه ما در این میدان بتوانند سر بلند و پیروز بیرون بیاییم و خدا را هم شکر کنیم. بدانیم که یک مسابقه نبود و میدان انسان دوستی و رفاقت است.

بدنه: جام جهانی هر چهار سال در یک کشور برگزار می گردد و مردم با شوق در آن مشارکت می کنند. هربار که روز قرعه کشی می شد، می دیدم که مردم دل در دلشان نیست و منتظر قرعه کشی می مانند تا ببینند قرعه به نام کدام کشور می افتد، خدا کند که ما با اسرائیل هم گروه نشویم که خیلی گروه بدی خواهد بود، ما در آنجا هم آرمان هایمان را می دانیم و از مسابقه کنار می کشیم ولی دست از مبارزه با ظالم بر نمی داریم، ما آن غاصب ظالم را به عنوان یک کشور به رسمیت نمی شناسیم و با آنان مسابقه نمی دهیم.

چه بسیار افرادی که بر این کار ما خرده می گیرند ولی ما در مقابل مواضع خویش پای بند و محکم ایستاده ایم. در جام جهانی مردم یک دل و یک رنگ می شوند، نژاد پرستی را کنار می گذارند و در کنار هم و در یک مستطیل سبز شروع به بازی می کنند و برایشان مهم نیست که در چه قاره ای و چه کسی برنده شود، همه خدا را می شناسند و هدفشان یکی است.

تیم ها مدتی با هم به مسابقه می پردازند و برای شادی هم شاد می شوند، درزمین بازی کسی به دیگری فخر نمی فروشد و اگر بازی کنی زمین خورد همه برای درمانش توپ را به بیرون می زنند و می دانند که پیروزی به مردانگی است و نه تعدادگل، مردم از سرتاسر جهان بلیط می گیرند و برای بازی تیمشان حاضر می شوند و این صحنه بسیار زیبا و جذاب است که خوشحال و گریان از استادیوم خارج می شوند و باید از این ماجرا درس بگیریم و بدانیم که زندگی هم مانند این زمین بازی گاهی شادی آور است و زمانی غمزده، پس نه از شادیش زیاد خوشحال شویم و نه از غم هایش فراوان غمگین که هر کدام می گذرد و تمام می شود، زندگی مانند میدان این جام برنده و بازنده اش متفاوت است. پس در هر حال قدر لحظات را بدانیم.

نتیجه گیری: فوتبال یک بازی است که باید منتظر باخت و پیروزیش باشیم، ولی این را خوب بدانیم که هرکس تلاش بیشتری کرد موفق خواهد بود. همه لحظات خوش و تلخ عمر می روند و تمام می شوند قدر زندگی و نعمت هایش را بدانیم.

انشاء های پیشنهادی :
انشا در مورد کلاغ خواست راه رفتن کبک یاد بگیرد، راه رفتن خودش هم یادش رفت
و
انشا درباره آلودگی رود و جلوگیری از آن
و
انشا در مورد زبان فارسی

☑️ به پایان انشا درباره جام جهانی رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − شش =