سرگرمینگارخانه

حیوانات غول پیکر و عظیم الجثه – تخیلات یک عکاس خوش ذوق

حیوانات بسیار بزرگ شده ای که با دیدنشان شما خواهید ترسید !

شیوه جالب عکاسی این هنرمند باعث شده است توجهات زیادی را به تصاویر خود معطوف کند. Eben نام پروژه عکاسی خود را حیوانات غول‌پیکر و انسان‌های کوچک گذاشته است.

او خود در توضیح تصاویرش گفت: عظمت و وقار حیوانات همواره الهام‌بخش من بوده است و دوست دارم نگاهی روحانی به حیوانات داشته باشم.

دنیای هنر دیجیتال به شکلی غیرقابل انکار حوزه عکاسی را نیز تحت الشعاع خود قرار داده است، نمونه‌اش تصاویری دیدنی که در ادامه به تماشای‌شان خواهیم نشست.

حیوانات غول پیکر سوژه عکاسی

هنرمندی که امروز به تماشای آثارش خواهیم نشست، «ایبن آکا» (Eben aka) نام داشته و ساکن کشور استرالیا است. این هنرمند در فضای اینستاگرام با نام «@ebenism» حضوری پر رنگ داشته و در زمینه‌ی هنر دیجیتال فعالیت می‌کند.

او می‌گوید که آثارش به تازگی بیش از پیش مورد توجه عموم قرار گرفته است، به همین خاطر او تصمیم گرفته شماری از آثارش را با دیگران به اشتراک گذاشته و توضیحاتی در مورد منبع الهام و ایده‌های خود را با علاقمندان آثارش در میان بگذارد.

مجموعه آثار جدید این هنرمند همگی در موضوعی خاص مشترکند، حضور حیواناتی غول پیکر در مقابل انسان‌هایی کوچک. او می‌گوید که فعالیت در اینستاگرام برای او فرصتی طلایی فراهم کرده تا دیدگاه و دنیای خلاق ذهن خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.

او در ادامه اشاره می‌کند که زیبایی قلمروی حیوانات همواره منبع الهام او بوده و همیشه دوست دارد این گونه تصور کند که در درون هر کدام از ما روح یک حیوان نهفته است که از ما محافظت کرده، راهنمایی‌مان می‌کند و گاهی ما را به چالش می‌کشد، آن هم در جهانی که به نظر می‌رسد هر روز بیش از پیش به ورطه‌ی بی‌نظمی و آشفتگی سقوط می‌کند.

این هنرمد در ادامه می‌افزاید که همیشه مسائل مرتبط با حیات وحش و نقشی که انسان در برهم خوردن نظم طبیعت داشته و دارد، قلب او را به درد آورده و او را عمیقا متأثر می‌کند.

از نظر او مادر طبیعت شگفت انگیز و خارق‌العاده است و ما انسان‌ها در مقابل عظمت و بزرگی او مخلوقاتی کوچک هستیم که تنها باید به ایفا کردن نقش خود اکتفا کنیم. او دوست دارد که آثارش الهام بخش مردم باشد تا با طبیعت آشتی کنند و به مخلوقات شگفت انگیزش احترام گذاشته و پیوند بین انسان و طبیعت را ارج بگذارند.

عکس حیوانات بزرگ

در ادامه از شما عزیزان دعوت می‌کنم به تماشای گوشه‌ای از آثار این هنرمند خوش قریحه بنشینید.

نظر شما درباره این عکاس خوش سلیقه چیست ؟ آیا شما هم از دیدن این تصاویر لذت بردید ؟ در قسمت دیدگاه برایمان بیان کنید !

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شش =