سرگرمی

تعبیر خواب چادر چیست؟ از زبان خواب گزاران مشهور و حالت های مختلف

تعبیر خواب چادر مشکی به سر داشتن دختر

تعبیر خواب چادر و دیدن چادر مشکی و سفید : امام جعفر صادق ع می فرمایند دیدن خواب چادر بر سه وجه است ، اول منزلت دوم مرد را زن و زن را شوهر و سوم بر وجه سرپرست خانه می باشد. در ادامه با بخش سرگرمی ماگرتا برای پاسخ به جواب دیدن چادر در خواب نشانه چیست ؟ همراه باشید.

تعبیر خواب چادر

اگر خواب دیده اید که برای کسی چادری خریده اید و یا چادر به کسی هدیه می دهید ، این چادر رازی است که می خواهید دیگران آن را فاش نکنند.

اگر رنگ پارچه زرد بود بیماری است و اگر سرخ باشد هیجان است و چنانچه سبز باشد فرح و انبساط بخصوص اگر بخواهید با آن چادر بدوزید. چادر در خواب حرمت و آبرو و حیثیت است چه متعلق به خودتان باشد و چه دیگری.

تعبیر دیدن چادر مشکی در خواب

تفسیر خواب چادر
تفسیر خواب چادر

در ادامه به بررسی تفسیرهای متفاوت از زبان ابراهیم کرمانی ، بن سیرین و منوچهر مطیعی می پردازیم.

تعبیر خواب چادر شب در خواب زن است، اگر بيند چادر شب فرا گرفت، يا كسي بدو داد، دليل كه زن نو خواهد. اگر بيند چادر نو بخريد، دليل كه كنيزكي بخرد و از او فرزند آيد، اگر اين خواب زني بيند، دليل كه او را شوهر آيد. اگر زني بيند كه چادر شب او بسوخت، دليل كه شوهرش بميرد، يا او را طلاق دهد.

ابراهيم كرماني

سترپوش زن است. اگر بيند چون زنان چادر پوشيده است، دليل كه در آن كار خير و شر است. لكن آن كار را از او مكروه دارند. اگر كسي بيند چادر را بدريد يا بسوخت، دليل كه در آن وقت ستروي درديه شود.

محمد بن سيرين

تعبیر خواب چادر در خواب ستر است و پوشاننده رازهاي بيننده خواب و حافظ شرف و آبرو . اگر مردي ببيند که چادر دارد رازداري مي کند و اين راز ممکن است مال خودش باشد يا متعلق به ديگران اما اگر ببيند چادر پوشيده چون مرد چادر نمي پوشد و اين يک کار غير طبيعي است نيکو نيست و در خواب نشان دهنده اين است که پوشنده چادر اعمال زشت و گناهان بزرگ خويش را از مردم پنهان نگه مي دارد و اين اعمال آن قدر زشت و بزرگ هستند که اگر بر ملا شوند مورد لعن و نفرين و حداقل مورد سرزنش و شماتت قرار مي گيرد.

اگر بيننده خواب ببيند که چادري براي ديگري خريده يا چادر به کسي هديه مي دهد آن چادر رازي است که مي خواهد ديگران پوشيده نگه دارند و در صورت اطلاع حفظ کنند و آبرويش را نبرند.

منوچهر مطيعي تهراني

خواب چادر دیده ام

براي زنان ديدن چادر در خواب طبيعي است اما اگر زني در خواب ببيند که چادر نو پوشیده در محيط خانواده عزت و احترامش بالا ميرود و نزد شوهر عزيز مي شود.

کوشش در مسير حفظ همين پوشيدگي است که در خواب به شکل چادر نمايان مي گردد. چادر شب زن است و چادر کلا حرمت و عزت است که به زن بر مي گردد.

اگر ببیند که چادرش پاره است يا رازش فاش ميشود و يا اين که آبرويش در مخاطره قرار مي گيرد. به هر حال هر کسي چيزي پنهان دارد که دوست ندارد ديگران بدانند.

  • تعبیر خواب دیدن چند چادر : نشانه این است که با دوستان به چند سفر می روید.
  • تعبیر خواب چادر پاره : نشانه مشکلی جدی در زندگی است.
  • تعبیر خواب چادر در جایی برافراشتن : نشانه این است که دوستان از شما می خواهند سوء استفاده کنند.

✅ شما دیگر چه خواب هایی دیده اید؛ از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

1 دیدگاه

  1. فاطمه گفت:

    سلاممن دختر مجردبم که خواب دیدم که یه چادر مشکی داشتم (البته درواقعیت هم دارم اما نمیپوشمش )که میل به پوشیدنش نداشتم اما همه تو جمع گفتن بپوش وقتی پوشیدمش خیلی بهم میومد حس خوبی داشتم تو آینه نگاه کردم دیدم چادرم روش نگین کارشده و خیلی خوشگله همه گفتن خیلی بهم میاد و کسی که دوسش دارمهم داشت از دور منو نگاه میکرد و لبخند میزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *