سرگرمیفیلم و بازی

دومین سریال پیش درآمد Game of Thrones در دست ساخت است

سریال اسپین آف دیگر از سری Game of Thrones با محوریت خاندان تارگرین در دست ساخت قرار دارد

دومین سریال پیش درآمد Game of Thrones : به گزارش بخش فیلم و بازی ماگرتا و طبق جدیدترین اخبار فیلم و سریال منتشر شده ؛ امروز طی گزارش از سوی هالیوود ریپورتر ، مشخص شد که شبکه تلویزیونی HBO در آستانه سفارش قسمت پایلوت دومین سریال پیش درآمد Game of Thrones است که براساس خاندان تارگرین خواهد بود. در ادامه خبر با ماگرتا همراه باشید.

همان‌طور که پیش از این اشاره کردیم، این سریال دومین پیش درآمد Game of Thrones محسوب می‌شود. اولین پیش درآمد که با نقش آفرینی نائومی واتس در دست ساخت قرار دارد، به اتفاقات ۶ هزار قبل از سریال اصلی می‌پردازد.

طبق گزارش‌ها، فیلمبرداری قسمت آزمایشی اولین پیش درآمد به پایان رسیده و احتمالاً طی هفته‌های آینده خبر ساخت یا عدم ساخت آن در فضای مجازی منتشر می‌شود. البته پیش درآمدها به همین دو مورد خلاصه نمی‌شود و در سال ۲۰۱۷ اعلام شد HBO در حال بررسی ایده‌های مربوط به ساخت پنج پیش درآمد مختلف است.


دومین سریال پیش درآمد Game of Thrones

شبکه‌ی HBO به زودی سفارش ساخت اپیزود آزمایشی پیش‌درآمد دیگری به تهیه‌کنندگی «جورج آر.آر. مارتین» و «رایان کاندال» نویسنده‌ی سریال «کلونی» (Colony) را صادر خواهد کرد. داستان این سریال ۳۰۰ سال پیش از حوادث «بازی تاج‌وتخت» می‌گذرد و آغاز دوران زوال خاندان تارگرین را روایت می‌کند. شبکه‌ی HBO تاکنون به صورت رسمی توضیحی در این باره ارائه نکرده است.

منابع نزدیک به پروژه مدعی‌اند که نویسندگی سریال به مارتین و کاندال سپرده شده و براساس کتاب «آتش و خون» مارتین ساخته می‌شود. این پروژه از پاییز آینده در حال توسعه بوده است.

تمرکز این سریال پیش درآمد بر روی شروع و پایان خاندان تارگرین خواهد بود که در واقع قرار است شاهد نمایش داستان A Dance with Dragons (رقص اژدهایان) که جنگ داخلی خاندان تارگرین بود، نیز در سریال باشیم. شبکه HBO تاکنون واکنش رسمی به این خبر نداشته، اما مارتین پیش از این در بلاگ شخصی خود به وجود چنین سریالی اشاره کرده بود و ظاهرا او و کندال نوشتن فیلمنامه آن را از مدت‌ها پیش شروع کرده‌اند.

دومین سریال پیش درآمد Game of Thrones

بنابر ادعای منابع، پروژه‌ی مارتین و کاندال یکی از پنج پیش‌درآمدی است که روند توسعه‌ی آن‌ها از سال گذشته آغاز شده بود و برداشتی جدید است از دنیایی که «برایان کاگمن» فیلمنامه‌اش را در سال ۲۰۱۷ به نگارش درآورد. کاگمن آپریل گذشته تأیید کرد که پیش‌درآمد او توسعه نخواهد یافت.

اپیزود آزمایشی یکی از این سه پیش‌درآمد به نویسندگی «جین گلدمن» و بازی «نایومی واتس» تابستان امسال جلوی دوربین رفت. این پروژه که در حال حاضر مراحل پس از تولید را سپری می‌کند و باید منتظر سفارش ساخت یک فصل کامل از سوی شبکه بماند، وقایعی را بازگو می‌کند که هزاران سال پیش از «بازی تاج‌وتخت» روی داده‌اند.

دومین سریال پیش درآمد Game of Thrones

حدس اینکه HBO نهایتاً سفارش ساخت کدام پیش درآمد را می‌دهد مقداری سخت است. نخستین پیش درآمد به ریشه‌های نایت کینگ، وات واکرها و دوران طلایی قهرمانان می‌پردازد که اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست که همین ویژگی می‌تواند یک مزیت برای سازندگان باشد.

در آن سوی ماجرا، دومین پیش درآمد قرار می‌گیرد که داستان آن ارتباط مستقیمی با اتفاقات سریال Game of Thrones دارد. با در نظر گرفتن محبوبیت سریال، این احتمال وجود دارد که مدیران HBO ساخت هر دو پیش درآمد را تایید کنند.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هجده =