فرهنگ و هنر

جزییات بیشتری درباره پیش درآمد ( اسپین آف ) گیم اف ترونز منتشر شد

جورج آر.آر.مارتین جزییات بیشتری از پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت را منتشر کرد

پیش درآمد یا اسپین آف سریال محبوب گیم اف ترونز ( بازی تاج و تخت ) که بساری از علاقه مندان به این سریال منتظر تماشای آن هستند ، طبق آخرین اخبار بدست آمده ، در چند روز گذشته ، در نشست خبری Entertainment Weekly، جرج آر.آر مارتین « خالق رمان‌های یخ و آتش » جزئیات بیشتری در مورد پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت – گیم اف ترونز را منتشر کرد. در ادامه با ماگرتا همراه باشید.

پیش درآمد ( اسپین آف ) گیم اف ترونز
پیش درآمد ( اسپین آف ) گیم اف ترونز

در اسپین اف بازی تاج و تخت خبری از خاندان لنیستر نیست

فیلمبرداری پیش‌درآمد «بازی تاج‌وتخت» به تازگی در ایرلند شمالی آغاز شده است. «جورج آر.آر. مارتین» خالق دنیای سریال که در کنار «جین گلدمن» به عنوان شورانر، نویسندگی سریال را برعهده دارد، در مصاحبه با «اینترتینمنت ویکلی» اطلاعات تازه‌ای از پیش‌درآمد فاش کرده است. مهمتر از همه مارتین تأیید می‌کند که خاندان استارک در داستان سریال پیش‌درآمد نقش خواهند داشت.

در سریال اصلی هفت اقلیم برای رسیدن به تخت آهنین با هم رقابت می‌کردند اما سریالی که قرار است به دنبال آن ساخته شود درباره قلمروی پادشاهی خواهد بود که تعداد بیشتری فرمانروا بر آن حکومت می‌کنند. مارتین گفت:

[su_quote cite=”جورج آر.آر.مارتین”] «اگر شما خیلی عقب برگردید می‌بینید که پیش از هفت اقلیم در حقیقت نه اقلیم داشتیم و قبل‌تر از آن ۱۲ اقلیم و هر چه بیشتر به عقب بروید تعداد قلمروهای مختلف بیشتر می‌شود و به جایی می‌رسیم که صد قلمروی پادشاهی داشتیم. قلمروهای کوچک. و این دوره‌ای است که می‌خواهند از آن صحبت کنند.»
[/su_quote]
پیش درآمد ( اسپین آف ) گیم اف ترونز
پیش درآمد ( اسپین آف ) گیم اف ترونز

دسته‌ای از شخصیت‌ها که در پیش‌درآمد «بازی تاج‌وتخت» دیده نمی‌شوند لنیسترها خواهند بود. نزاع میان خاندان استارک و لنیستر نیروی محرک «بازی تاج‌وتخت» بود، اما پیش‌درآمد به سال‌ها پیش از ادعای سلطنت لنیسترها در وستروس بازمی‌گردد. مارتین می‌گوید:

[su_quote cite=”جورج آر.آر.مارتین”]«لنیسترها هنوز به وجود نیامده‌اند، ولی «کسترلی راک» قطعاً وجود دارد؛ مانند «صخره‌ی جبل‌الطارق» است. در حقیقت از آنجا که به اشغال کسترلی‌ها درآمده بود در «بازی تاج‌وتخت» به این نام خوانده می‌شد.»[/su_quote]

در خصوص عنوان سریال مارتین می‌گوید: تمایل دارد «شب طولانی» را انتخاب کند. این عنوانی بود که برای اپیزود جنجالی «نبرد وینترفل» در فصل پایانی سریال انتخاب شده بود. بنابراین مارتین ممکن است مجبور باشد به نام دیگری فکر کند.

مارتین می‌گوید: «پیشنهاد کردند که نام پیش‌درآمد را «طولانی‌ترین شب» بگذارند، شکل دیگری که به نظر من بسیار خوب است.»

در حال حاضر قسمت آزمایشی پیش‌درآمد سریال «بازی تاج و تخت» در حال فیلمبرداری است.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *