سرگرمیفیلم و بازی

دانلود قسمت هفدهم مانکن + [ قسمت 17 سریال Mannequin ]

دانلود قسمت هفده سریال مانكن قسمت ۱۷ به همراه خلاصه داستان کوتاه Mankan

دانلود قسمت ۱۷ هفدهم سریال مانکن – Mannequin : قسمت هفدهم 17 سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی دوشنبه ۲۵ آذر منتشر شد. این مجموعه در ۲۶ قسمت به قلم بابک کایدان نگاشته شده است.

در خلاصه قسمت 17 مانکن آمده است که : « کاوه در مکالمه تلفنی با کتی سوتی میدهد و اسم همتا را بجای هانیه میگوید. ارازل اوباشی به خانه اخگر از طرف بهرام حمله میکنند و… »  با سریال ماگرتا همراه باشید .

دانلود قسمت هفدهم ۱۷ سریال مانكن

دانلود قسمت هفدهم مانکن با کیفیت بالا Mannequin Series

پوستر قسمت هفدهم مانکن
پوستر قسمت هفدهم مانکن

خلاصه داستان مانکن ۱۷

در قسمت قبل دیدیم کتی با توجه به قول و قراری که با اخگر گذاشته بود با کاوه وارد معامله شد تا توسط او بهرام و همتا را پیدا کند و تحویل اخگر بدهد و در ازایش بدهی کاوه را تسویه کند. کاوه با قبول این معامله هم از مظان اتهام کتی خارج شد و هم کمی زمان خرید تا بتواند نقشه‌ ای بکشد و کار‌ ها را پیش ببرد.

از طرف دیگر کاوه، همتا، بهرام و ژیلا تصمیم گرفتند که شبانه به خانه‌ اخگر بروند و مدارک همتا را پیدا کنند.

در بحبوحه‌ تمام این فعل و انفعالات پدر کاوه هم از ارتباط همتا و کاوه با خبر شد و مچ آن‌ ها را گرفت. با وساطت همتا، کاوه از پدرش هم یک هفته زمان خرید تا بتواند فکری به حال وضعیت موجود کند و سپس ماجرا را برای پدرش توضیح دهد.

سریال مانکن در این قسمت ها باز هم کمی سرعت گرفته و از سکانس‌ های آبکی و بی تاثیر هم خبری نیست. اما کماکان در نقل بعضی از روایاتش لنگ می‌ زند. تمام اتفاقات میان کتی، اخگر و کاوه بدون رسیدن همتا و فرار کردنش نیز می‌ توانست رخ دهد.

خلاصه قسمت هفدهم مانکن

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 2 =