سرگرمیفیلم و بازی

دانلود قسمت نوزدهم سریال مانکن Mannequin 19

قسمت نوزده سریال مانكن قسمت ۱۹ به همراه خلاصه داستان سریال Mankan

دانلود قسمت ۱۹ نوزدهم سریال مانکن – Mannequin : قسمت نوزدهم 19 سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی دوشنبه 9 دی منتشر شد. این مجموعه در ۲۶ قسمت به قلم بابک کایدان نگاشته شده است.

در خلاصه قسمت 19 مانکن آمده است که : « اخگر به دروغ به همسر خود گفته که د خارج است اما ژیلا دست او را برملا میکند و … »  با سریال ماگرتا همراه باشید .

دانلود قسمت نوزدهم سریال مانكندانلود قسمت نوزدهم مانکن با کیفیت بالا Mannequin Series

پوستر قسمت نوزدهم مانکن
پوستر قسمت نوزدهم مانکن

خلاصه داستان مانکن ۱۹

در قسمت قبل دیدیم سلمان و همسرش به راز پسرشان پی بردند و به سراغ کتایون رفتند. سلمان از کتی خواست حال که انتقامش را گرفته است از کاوه بگذرد و از او جدا شود و به این کینه‌ی مدام پایان دهد.

او حتی از کتی خواست که او را دوباره به زندان بیاندازد و در ازایش از کاوه جدا شود، اما کتی نپذیرفت.

در سمت دیگر قصه درست در لحظه‌ای که اخگر مشغول بسیج کردن نیرو هایش برای پیدا کردن زنده یا مرده‌ی کاوه و همتا و دیگران بود، خود کاوه با پای خودش به دفتر اخگر رفت.

کاوه با بدست آوردن مدارک همتا و سایر مدارکی که از اخگر بدست آورده بود همچنین ارتباطی که با همسر اخگر برقرار کرده بود با او معامله کرد که با آن‌ها کاری نداشته باشد و کاوه هم کاری بر علیه اخگر نکند.این صلح مقطعی میان کاوه و اخگر با برگشتن کاوه به خانه و استقبال پدرش مصادف شد و بعد از مدت‌ها برای لحظه‌ای هم که شده خنده را بر لب‌ها و دل‌های کاوه و همتا منشاند.

باز هم بعد از چند قسمت کمی هیجان به مانکن بازگشت. روبرو شدن اخگر و کاوه نقطه‌ی عطف دیگری در داستان مانکن بود که تماشاگران را برای دیدن قسمت‌های آینده‌ی این سریال و رسیدن به انتهای این ماراتن تشنه‌تر و مشتاق‌تر کرد.

دانلود قسمت ۱۹ مانکن

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.