سرگرمیفیلم و بازی

دانلود قسمت نوزدهم سریال مانکن Mannequin 19

قسمت نوزده سریال مانكن قسمت ۱۹ به همراه خلاصه داستان سریال Mankan

دانلود قسمت ۱۹ نوزدهم سریال مانکن – Mannequin : قسمت نوزدهم 19 سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی دوشنبه 9 دی منتشر شد. این مجموعه در ۲۶ قسمت به قلم بابک کایدان نگاشته شده است.

در خلاصه قسمت 19 مانکن آمده است که : « اخگر به دروغ به همسر خود گفته که د خارج است اما ژیلا دست او را برملا میکند و … »  با سریال ماگرتا همراه باشید .

دانلود قسمت نوزدهم سریال مانكن

دانلود قسمت نوزدهم مانکن با کیفیت بالا Mannequin Series

پوستر قسمت نوزدهم مانکن
پوستر قسمت نوزدهم مانکن

خلاصه داستان مانکن ۱۹

در قسمت قبل دیدیم سلمان و همسرش به راز پسرشان پی بردند و به سراغ کتایون رفتند. سلمان از کتی خواست حال که انتقامش را گرفته است از کاوه بگذرد و از او جدا شود و به این کینه‌ی مدام پایان دهد.

او حتی از کتی خواست که او را دوباره به زندان بیاندازد و در ازایش از کاوه جدا شود، اما کتی نپذیرفت.

در سمت دیگر قصه درست در لحظه‌ای که اخگر مشغول بسیج کردن نیرو هایش برای پیدا کردن زنده یا مرده‌ی کاوه و همتا و دیگران بود، خود کاوه با پای خودش به دفتر اخگر رفت.

کاوه با بدست آوردن مدارک همتا و سایر مدارکی که از اخگر بدست آورده بود همچنین ارتباطی که با همسر اخگر برقرار کرده بود با او معامله کرد که با آن‌ها کاری نداشته باشد و کاوه هم کاری بر علیه اخگر نکند.

این صلح مقطعی میان کاوه و اخگر با برگشتن کاوه به خانه و استقبال پدرش مصادف شد و بعد از مدت‌ها برای لحظه‌ای هم که شده خنده را بر لب‌ها و دل‌های کاوه و همتا منشاند.

باز هم بعد از چند قسمت کمی هیجان به مانکن بازگشت. روبرو شدن اخگر و کاوه نقطه‌ی عطف دیگری در داستان مانکن بود که تماشاگران را برای دیدن قسمت‌های آینده‌ی این سریال و رسیدن به انتهای این ماراتن تشنه‌تر و مشتاق‌تر کرد.

دانلود قسمت ۱۹ مانکن

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پنج =