سرگرمیفیلم و بازی

جوکر و ترمیناتور به بازی Mortal Kombat 11 اضافه می شوند

لیست شخصیت‌های محتویات اضافه‌ی Kombat Pack برای بازی Mortal Kombat 11 لو رفت | اضافه شدن جوکر و ترمیناتور

جوکر و ترمیناتور در Mortal Kombat 11 – به گزارش ماگرتا طبق جدیدترین اخبار بازی منشتر شده ؛ از زمانی که بازی محبوب و موفق مورتال کمبت 11 – Mortal Kombat 11 منتشر شد، تیم سازنده بازی پشتیبانی خوبی از آن انجام داده و شخصیت‌های جدیدی به این نسخه از بازی اضافه کرده‌ است.

حال امروز طی خبرهای درز کرده از نمایشگاه گیمزکام 2019 ، به تازگی جدیدترین شخصیت‌های این بازی در ویدئویی معرفی شده‌اند که در میان آنها جوکر و ترمیناتور T-800 نیز قرار دارند. در ادامه خبر با ماگرتا همراه باشید.


شخصیت های جدید بازی Mortal Kombat 11
شخصیت های جدید بازی Mortal Kombat 11

شخصیت های جدید بازی Mortal Kombat 11

لیست شخصیت‌های محتویات اضافه‌ی Kombat Pack برای بازی Mortal Kombat 11 لو رفت و در کنار اضافه شدن شخصیت‌های شنگ سونگ (Shang Tsung) و نایت‌ولف (Night Wolf)، جوکر (Joker) و ترمیناتور (Terminator) محبوب نیز به جمع مبارزان این بازی اضافه خواهند شد.

در اصل مدل تی۸۰۰ (T-800) شخصیت ترمیناتور به این بازی اضافه خواهد شد که بر اساس بازیگر مشهور یعنی آرنولد شوارتزنگر (Arnold Shwarzenegger) است. اضافه شدن شخصیت اسپاون (Spawn) نیز به تازگی لو رفته بود که تا حدودی این خبر آن را تایید می‌کند. اضافه شدن شخصیت جوکر نیز بسیار مناسب این عنوان است زیرا در در گذشته شاهد حضور وی در بازی Injustice بودیم.

در ادامه می توانید تیزر معرفی شخصیت های جدید مورتال کمبت 11 را تماشا کنید:

همچنین بخوانید: معرفی تمام شخصیت های بازی مورتال کمبت 11، Mortal Kombat 11


زمان انتشار پک شخصیت های جدید بازی Mortal Kombat 11

شخصیت های جدید بازی Mortal Kombat 11
شخصیت های جدید بازی Mortal Kombat 11

هر چند خبر اصلی در اینجا تاریخ انتشار این شخصیت‌ها است چرا که حتی قبل از انتشار خود بازی مورتال کامبت 11 گمانه زنی‌هایی در مورد شخصیت‌های حاضر در Kombat Pack 1 شنیده می‌شد و به نوعی از قبل مشخص بود کدام شخصیت‌ها در این پک حضور دارند.

شخصیت اولی که بعد از شانگ سونگ و نایت‌ولف منتشر می‌شود، ترمیناتور T-800 با چهره آرنولد شوارتزنگر است. تاریخ انتشار آن 8 اکتبر (16 مهر) خواهد بود. سیندل بعد از او در تاریخ 26 نوامبر (5 آذر) در دسترس قرار می‌گیرد. احتمالاً محبوب‌ترین شخصیت بین تمام این شخصیت‌ها هم جوکر است که در تاریخ 28 ژانویه سال 2020 (8 بهمن) مهمان جدید مورتال کامبت 11 می‌شود. در آخر هم شخصیت اسپاون از دنیای کمیک بوک‌های ایمیج است که در تاریخ (27 اسفند) عرضه می‌شود.

این تاریخ‌ها فقط برای دارندگان سیزن پس بازی است ولی این شخصیت‌ها یک هفته بعد از تاریخ‌های اعلام شده برای کاربران معمولی هم در دسترس قرار خواهند گرفت.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی بازی مورتال کمبت 11 ، Mortal Kombat 11 – جدالی خونین با محافظین زمان!

برای اینکه بتوانید همه این شخصیت‌های جدید را در کنار کارکترهای قبلی در مورتال کامبت 11 بازی کنید باید مبلغی برابر با 40 دلار بپردازید که برای خرید نسخه پرمیوم بازی هزینه خواهد شد و نکته مهم این است که بعد از خرید این نسخه شخصیت‌های جدیدی که به بازی اضافه می‌شوند را نیز می‌توانید توسط بروزرسانی‌های DLC آتی دریافت کنید.

نظر شما دوستان ماگرتایی درباره شخصیت های جدید بازی محبوب مورتال کمبت 11 چیست؟

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 1 =