سرگرمیفیلم و بازی

آموزش نحوه ارسال انواع پاس و سانتر در بازی PES 2020

آموزش نحوه ارسال انواع پاس و سانتر حرفه ای در بازی پی ای اس ۲۰۲۰ - PES 2020

آموزش نحوه ارسال انواع پاس و سانتر در بازی PES 2020 ؛ یکی از ابتدایی ترین و مهمترین بخش های بازی فوتبال محبوب پی ای اس – PES پاسکاری و سانتر می باشد، به طوری که برای حمله و چرخاندن راحت توپ میان بازیکنان خود باید در ارسال پاس و سانترها مهارت خوبی داشته باشید. حال ما قصد داریم تا در این مقاله از بخش آموزش و ترفند بازی ماگرتا به آموزش نحوه ارسال انواع پاس و سانتر حرفه ای در بازی پی ای اس ۲۰۲۰ – PES 2020 بپردازیم. پس برای حرفه ای شدن در این بازی محبوب، در ادامه با ماگرتا همراه باشید.

همچنین اگر فیفا باز هستید، حتما مقاله آموزش ارسال انواع پاس حرفه ای در بازی فیفا ۲۰ – FIFA 20 را بخوانید.


آموزش ارسال انواع پاس و سانتر حرفه ای در بازی PES 2020

آموزش نحوه ارسال انواع پاس و سانتر  در بازی PES 2020
آموزش نحوه ارسال انواع پاس و سانتر در بازی PES 2020

ارسال پاس و سانتر در بازی پی ای اس 2020 بسیار آسان است، در PES برای ارسال پاس و سانتر، تمام کاری کاری بایستی انجام دهید، دکمه پاس یا سانتر را فشار دهید (X یا ◯ یا △ در دسته پلی استیشن، A یا B یا Y در دسته ایکس باکس)، و با استفاده شوک یا جهت‌ها مسیر مورد نظر خود برای ارسال پاس یا سانتر مورد نظر را انتخاب کنید.

اما مهارت پیدا کردن و سریع و دقیق انجام دادن پاسکاری و سانتر نیاز به یادگیری مستمر انواع پاس در PES 2020 می باشد. به همین منظور می توانید آموزش نحوه ارسال پاس و سانتر در دسته های پلی استیشن و ایکس باکس را در قسمت زیر مشاهده کنید:

نوع پاسدکمه های دسته پلی استیشندکمه های دسته ایکس باکس
پاس کوتاه و معمولیXA
پاس مطمئن با بغل پاR2 + XRT + A
حرکت در عمقL1 + XLB + A
آماده شدن برای پاسجهت بالا یا پایین + R2جهت بالا یا پایین + RT
سانتر معمولی و کوتاه◯ و دوبار ◯B و دوبار B
سانتر زمینی محکمسه بار ◯سه بار B
سانتر تکنیکی◯ + R2RT + B
تمارض به پاس دادن (پاس فریبنده)پاس به یار + R1پاس به یار + RB
سانتر سریع + R1RB + B
سانتر مستقیم + L1LB + B
پاس عمقیY
پاس عمقی هوایی△ + R2RT + Y

معرفی کوتاه ارسال انواع پاس های گفته شده در بازی پی ای اس 2020

پاس کوتاه و معمولی: پاس کوتاه، یک پاس زمینی و معمولی است که توپ را در فاصله کوتاهی به یک بازیکن نزدیک ارسال می کند.

پاس مطمئن با بغل پا: این حرکت برای ارسال پاس های مطمئن است، به صورتی که پاس شما آرام تر ولی دقیق تر ارسال می شود و احتمال لو رفتن آن بالا است.

حرکت در عمق: با انجام این حرکت، بازیکن دوم شما به داخل عمق حرکت می کند و شما باید سریع برای او پاس عمقی ارسال کنید.

آماده شدن برای پاس: با انجام این حرکت احتمال لو رفتن توپ در مالکیت شما کمتر می شود و برای مواقعی مناسب است که بازیکن های نزدیک شما تغییر جهت دهند و جلو حرکت کنند، تا شما به آنها پاس مورد نظر را ارسال کنید.

سانتر معمولی و کوتاه: سانتر معمولی همان فشار دادن دکمه ◯ یا B، برای یک ارسال از فاصله دور به داخل محوطه جریمه حریف یا تغییر جناح بازی کاربرد دارد. سانتر کوتاه نیز با دو بار فشار دادن دکمه ◯ یا B، برای ارسال سانتری در فاصله های نزدیک بصورت کوتاه به درون محوطه جریمه یا پاس به بیرون کاربرد دارد.

سانتر زمینی محکم: با انجام این حرکت، شما قادر به ارسال سانترهای زمینی سریع و محکم خواهید بود و بیشتر برای ارسال توپ از تیر اول به تیر دوم برای مهاجمین کاربرد دارد.

سانتر تکنیکی: با انجام این حرکت، سانتر ارسالی شما بصورت بغل پا و کات دار به درون محوطه جریمه حریف ارسال می شود و امکان رسیدن آن به مهاجم شما بالا است.

تمارض به پاس دادن: به این حرکت اصطلاحا فیک پاس گفته می شود و برای فریب دادن بازیکن مقابل استفاده می شود. به طوری که شما به یک بازیکن پاس می دهید و با فشار دادن دکمه R1 یا RB بازیکن شما جاخالی می دهد. در ادامه با همان بازیکن حرکت می کنید و یا توپ به بازیکن دیگر شما می رسد.

سانتر سریع: این نوع سانتر به سانترهای سریع معروف است و با انجام می توانید آن به عنوان مثال توپ را سریع از تیر یک به تیر دو ارسال و موقعیت گل ایجاد کنید.

سانتر مستقیم: این نوع سانتر به سانترهای بسیار بلند معروف است و با انجام آن می توانید توپ برای مهاجمان آزاد و قد بلند خود ارسال کنید.

پاس عمقی: یک نوع پاس عمقی زمینی است که میان مدافعین حریف برای مهاجم شما ارسال می شود و برای ضد حمله زدن و غافل گیر کردن حریف صورت می گیرد.

پاس عمقی هوایی: این نوع پاس نیز برای ضد حمله و حملات سریع کاربرد بسیاری دارد و در مواقعی که قادر به ارسال پاس عمقی زمینی نیست، می توانید با انجام این حرکت توپ از بالای سر مدافعین به مهاجمین خود برسانید.


در این مقاله به آموزش نحوه ارسال انواع پاس و سانتر در بازی پرطرفدار PES 2020 پرداختیم. نظر شما در این باره چیست؟ همچنین اگر آموزش خاصی مد نظر شماست، آن در بخش دیدگاه بیان کنید تا در اسرع وقت به آموزش آن بپردازیم.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دوازده =