تخفیف‌های امروز دیجی کالا مشاهده
+
ترفندفناوری

آموزش حذف تبلیغات kmplayer برای همیشه با روش هایی ساده!

چگونه تبلیغات پنل یا کادر سمت راست KMPlayer را حذف و غیر فعال کنیم ؟

حذف تبلیغات kmplayer ، حتما برای شما پیش آمده است که در حال تماشای یک فیلم در برنامه KMPlayer هستید و ناگهان در قسمت سمت راست برنامه تبلیغات آزار دهنده ای شروع به نمایش درآمدن می کنند. اما چگونه تبلیغات kmplayer را حذف کنیم؟ برای آموزش نحوه حذف پنجره کناری سمت راست برنامه کا ام پلیر در ادامه همراه بخش ترفند ماگرتا باشید.

نحوه حذف تبلیغات kmplayer

غیر فعال کردن تبلیغات در kmplayer
غیر فعال کردن تبلیغات در kmplayer

از دیدن تبلیغات KMPlayer خسته شده اید؟ برای حذف این تبلیغات آزاد سه روش وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

روش : قطع دسترسی برنامه به اینترنت

برای انجام این کار ابتدا لازم است همانند تصویر زیر کلید های ترکیبی کلید « کلید ویندوز + R » را فشرده تا پنجره Run باز شود.

کلید های ترکیبی Run
کلید های ترکیبی Run
پنجره Run
پنجره Run

در پنجره Run (تصویر بالا) عبارت inetcpl.cpl را تایپ کرده و سپس بر روی OK کلیک کنید. پنجره ای مانند تصویر زیر برای شما باز می شود. ابتدا وارد سربرگ Security شوید و سپس Restricted Sites را انتخاب کرده و در نهایت بر روی Sites کلیک کنید.

پنجره Internet Option
پنجره Internet Option

با فشردن دکمه Sites پنجره زیر برای شما باز می شود، در فیلد اول عبارت player.kmpmedia.net را تایپ کرده و سپس add را بزنید.

محدود کردن سایت ها
محدود کردن سایت ها

پس از بسته این پنجره ها می توانید وارد برنامه KMplayer شوید و مشاهده کنید که هیچ تبلیغی برای شما به نمایش داده نمی شود و در واقع حذف تبلیغات kmplayer با موفقیت انجام شده است.

روش دوم : حذف تبلیغات از طریق رجیستری

برای انجام این روش لازم است مانند تصویر زیر کلید های ترکیبی کلید « کلید ویندوز + R » را فشرده تا پنجره Run باز شود.

کلید های ترکیبی Run
کلید های ترکیبی Run
پنجره Run
پنجره Run

پس از باز شدن پنجره فوق عبارت regedit را تایپ کرده و در نهایت بر روی OK کلیک کنید. پنجره ای درست مانند تصویر زیر برای شما باز می شود. عبارت زیر را در آدرس بار کپی کرده و Enter را بزنید.

HKEY_CURRENT_USER\Software\KMPlayer\KMP3.0\OptionArea
رجیستری ویندوز
رجیستری ویندوز

پس از ورود به صفحه جدید مانند تصویر زیر از قسمت سمت راست پنجره گزینه AutoUpdate را پیدا کرده و با دوبار کلیک بر روی آن مقدارش به صفر تغییر دهید.

رجیستری ویندوز
رجیستری ویندوز

پس از اتمام مراحل فوق و ورود به برنامه می توانید مشاهده کنید که تبلیغی برای شما نمایش داده نمی شود.

روش سوم : با استفاده از فایل index.htm

توجه داشته باشید که روش سدم این آموزش برای نسخه های قدیمی تر برنامه می باشد.

برای این منظور برای حذف تبلیغات kmplayer فایل زیر (index.htm) را دانلود کرده و در محلی که در ادامه گفته می شود آن را ذخیره کنید.

این فایل دانلود شده را باید در محل نصب برنامه و در پوشه Logo ذخیره کنید. برای این منظور بر روی آیکون برنامه کلیک راست کرده و بر روی Open File Location کلیک کنید. در پنجره باز شدن وارد پوشه Logo شوید و این فایل را در آن جا کپی کنید. پس از ورود به برنامه خواهید دید که تبلیغی برای شما نمایش داده نمیشود.

💡 برای استفاده حرفه ای تر از KMPlayer حتما مقاله ترفند آموزش گذاشتن دوبله روی فیلم در برنامه KMPlayer را مطالعه کنید.

برچسب ها

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن