ترفندفناوری

آموزش گذاشتن دوبله روی فیلم در برنامه KMPlayer

آموزش پخش صدای دوبله برای فیلم زبان اصلی در KMPlayer

همواره پس از انتشار برخی فیلم های زبان اصلی دوبله آن نیز به صورت جداگانه قابل دسترس می باشد. اگر که شما فیلم مورد نظر را به صورت دوبله دانلود کرده باشید مشکلی ندارد اما اگر فیلم و فایل صوتی دوبله به صورت جداگانه دانلود شده باشد لازم است مراحل زیر را قدم به قدم طی کنید. در ادامه با بخش ترفند ماگرتا برای گذاشتن دوبله روی فیلم همراه باشید.آموزش پخش صدای دوبله در KMPlayer

مسیر طی شده: KMPlayer – Play Your Video- Right Click – Open – Load External Audio – Your Audio File – Open
گام اول – فیلم زبان اصلی را پلی کنید.

گام دوم – بر روی صفحه KMPlayer کلیک راست کرده و سپس موس را بر روی گزینه Open برده و از لیست باز شده Load External Audio را انتخاب نمایید. (ممکن است در نسخه‌های قدیمی، این گزینه به صورت Open Audio باشد)

آموزش گذاشتن دوبله روی فیلم در kmplayer
آموزش گذاشتن دوبله روی فیلم در kmplayer

گام سوم – به محل مورد نظری که فایل صوتی دوبله در آن جا قرار دارد رفته و آن را انتخاب و سپس open را بزنید. در ضمن فرمت دوبله صوتی، باید یکی از فرمت های رایج صوتی مانند mp3، aac و … باشد.

اموزش چسباندن صوت دوبله به فیلم
اموزش چسباندن صوت دوبله به فیلم

پس از آن مشاهده می کنید که با یک مکث کوتاه، صدای دوبله همراه با فیلم پخش شده می شود !

در صورت پخش نشدن صوت دوبله : مجدد در پخش ویدیو راست کلیک کنید سپس ابتدا گزینه‌ی Audio را انتخاب و پس از آن Select Audio Stream را انتخاب کنید. حال باید از لیست صداهای موجود صدای مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین برای سوئیچ کردن بین دو زبان می‌توانید از کلید ترکیبی Ctrl + X استفاده کنید.⛔✅ در صورتی که نتوانستید مراحل ذکر شده را در برنامه KMPlayer خود پیاده سازی کنید این آموزش را مطالعه کنید : آموزش چسباندن صوت دوبله به فیلم

اگر از آموزش بالا برای شما سوالی پیش آمده است ، کافیست آن را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید. سریعا به جواب خواهید رسید !

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.