ترفندفناوری

آموزش آسان تغییر رمز اکانت اینستاگرام + ویدیو و نکات مهم

چگونه رمز اینستاگرام را عوض کنیم؟ نحوه تغییر دادن پسورد اکانت اینستا

تغییر رمز اینستاگرام : عوض کردن زود به زود رمز عبور اکانت اینستاگرام در کنار فعال کردن تایید دو مرحله ای می تواند تا حد زیادی از در دسترس قرار گرفتن حساب کاربری شما توسط دیگران جلوگیری کند و امنیت آن را بسیار افزایش دهد. نکته مهم این است که پسورد شما باید حداقل متشکل از 6 کاراکتر، حاوی حروف، اعداد و نشانه ها باشد. در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.


چگونه رمز عبور اکانت اینستاگرام را عوض کنیم

💡 قبل از انجام هرکاری برنامه اینستاگرام خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

برای تغییر رمز اینستاگرام ابتدا صفحه شخصی خود در برنامه شده و از طریق منوی همبرگری در بالای صفحه سمت راست گزینه “Settings” را لمس کنید سپس صفحه باز شده گزینه “Password” یا همان رمز عبور را انتخاب کنید.تغییر رمز اینستاگرام
تغییر رمز اینستاگرام

در صفحه باز شده همانند تصویر بالا سه فیلد در برابر شما قرار می گیرد که عبارتند از :

  • فیلد اول : رمز عبور فعلی شما
  • فیلد دوم و سوم : رمز عبور جدید شما

وقتی پر کردن این سه فیلد به اتمام رسید تیک آبی که در گوشه‌ی بالای سمت راست تصویر را بزنید تا از این به بعد با رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید.

نکته – ثبت و انتخاب پسورد بهینه برای بالا بردن امنیت پیج ها : برای ایجاد یک رمز عبور قوی ، از ترکیبی از حداقل 6 عدد ، حروف و علائم نگارشی (مانند ! و٪) استفاده کنید. سعی کنید هیچ گاه از یک رمز عبور، برای ورود ثبت نام در چند اکانت مجزا، استفاده نکنید.

❌ هرگز از رمز هایی که هر شخصی میتواند به راحتی آن را حدس بزند استفاده نکنید. رمز هایی مانند تاریخ تولد شما و ….

اگر مشکل یا سوالی در رابطه با تغییر رمز اکانت اینستاگرام دارید، به انتهای همین مطلب رفته و از بخش دیدگاه با ما در ارتباط باشید.موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.