سرگرمیفیلم و بازی

دانلود قسمت ۱۱ یازدهم سریال کرگدن

دانلود قسمت یازده سریال کرگدن 11 به همراه خلاصه داستان و آنونس Rhino Series

قسمت یازدهم کرگدن : سریال کرگدن به کارگردانی کیارش اسدی زاده و تهیه کنندگی صادق یاری، جدید‌ترین سریال شبکه‌ی نمایش خانگی است که قسمت یازده آن شنبه ۲۸ دی منتشر شد. نسخه اصلی این سریال جذاب را می‌توانید با کیفیت بالا از سایت ماگرتا دانلود کنید.

دانلود قسمت یازدهم سریال کرگدن

دانلود قسمت یازدهم ۱۱ کرگدن با کیفیت بالا Kargadan

سریال کرگدن قسمت یازدهم کیفیت ۴کی 4k | 4K | 2.14 GB
قسمت یازدهم سریال کرگدن کیفیت 1080 | 1080p | 735 MB
قسمت یازده کرگدن کیفیت 720 | 720p | 573 MB
قسمت 11 کرگدن کیفیت 480 | 480p | 451 MB


پوستر قسمت یازدهم سریال کرگدن
پوستر قسمت یازدهم سریال کرگدن

خلاصه داستان کرگدن قسمت 11

در قسمت قبل دیدیم که پس از اتفاقی که برای گیسو افتاد و تعرضی که به او شد دانیال و رها با جسد سهیل مواجه شدند. سهیلی که خودش در ربودن گیسو و آزارش دست داشت. دیدن جسد سهیل و حال بد گیسو گروه را بر آن می‌دارد که قید پیدا کردن نوید را بزند و به تهران برگردد.

در زمانی که گیسو اسیر دستان سهیل بود ناشناسی با چهره‌ی پوشیده خودش را به آن‌ها رساند و بعد از تعقیب سهیل او را خفه می‌کند و می‌کشد. پس از آن این افشین است که بار دیگر خودش را به گیسو می‌رساند و او را در چاه می‌بندد.

سوال‌هایی که ساختار اصلی داستان کرگدن را شکل می‌دهند. این که بعد از این که نوید خودش را مرحله به مرحله به ونوشه نزدیک می‌کند و همه‌ی این کار را هم از زمانی شروع می‌کند که تصمیم می‌گیرد ریشه‌ی فروش پلاتین تقلبی‌ای که موجب عفونت پایش می‌شود را پیدا کند، حال چه نقشه‌ای برای بازی با ونوشه در سر دارد؟ ارتباط آن‌ها اکنون به چه شکلی است و انگیزه‌ی هر کدام از آن‌ها در این رابطه چیست؟

حضور نازنین در خانه‌ی دانیال و دیدار مجدد آن‌ها بعد از مدت‌ها و این که نازنین مطرح می‌کند کسی هر ماه مبلغی را برای پس دادن قرض او از رئیسش واریز می‌کند گمان زنده بودن نوید را بار دیگر در ذهن‌های دانیال و نازنین زنده می‌کند.

ماجرا‌های سریال کرگدن بار دیگر پیچیده‌تر می‌شود. این پیچیدگی هنوز برای مخاطب آزار دهنده نشده است و بلاتکلیفی و بی خبری‌ای که برای تماشاگر پیش می‌آید از همان جنس بی خبری کاراکتر‌های کرگدن مثل دانیال و گیسو و کاظی است.

کرگدن در میان تولیدات شبکه‌ی نمایش خانگی و سریال‌های تلویزیون، هنوز هم بالاترین کیفیت را دارد. قطعا این سریال نیز خالی از ایراد نیست، اما در مقام مقایسه از بسیاری جهات کیفی نسبت به رقبایش جلوتر است.

اگر از نکات فنی مجموعه مانند فیلمنامه و کارگردانی و بازی بازیگران نیز بگذریم، کرگدن در قبال تعهدی که به مخاطبانش به عنوان یک سریال دارد که آن‌ها را سرگرم کند نیز بهتر از دیگران عمل می‌کند. کرگدن با همه‌ی پیچیدگی‌های ظاهری اش باز هم روندی دارد که ارزش دنبال کردن را دارد و تماشاگر را درگیر خود می‌کند.

خلاصه تصویری قسمت یازدهم کرگدن

به لحاظ اجتماعی نیز همین که کرگدن ماجرای تعدادی جوان است، هرچند کم و هرچند سخت، اما می‌تواند بااستعاره‌ی کرگدنی که به خوبی با جوانان معاصر ایران همخوانی دارد، نسبت خفیفی برقرار کند. نه این که مانند سایر آثار در پی عشق‌های تکراری و دم دستی باشد و همان را هم نیز کج ادا کند.

در آخر اگر در این روز‌های بد خبر و عجیب رمقی برای تماشای سریال برایتان باقی مانده است، کرگدن در میان آثار ایرانی ارزش دیدن را دارد.

بازیگران سریال کرگدن:
مجید آقاکریمی، محمد امین، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، پانته آ پناهی ها، شراره دولت آبادی، پوریا رحیمی سام، مصطفی زمانی، هدی زین العابدین، کاظم سیاحی، بانیپال شومون، نادر فلاح، معصومه قاسمی پور، الهام کردا و مهدی کوشکی

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.