سرگرمیفیلم و بازی

کنسرت تراویس اسکات در فورتنایت + دانلود و تماشای آنلاین

رویداد و کنسرت بی نظیر خواننده معروف Travis Scott در بازی Fortnite

دانلود و تماشای آنلاین کنسرت تراویس اسکات در بازی فورتنایت ؛ بازی بتل رویال Fortnite باز هم با رویدادی و کنسرتی دیگر بازگشته است. پس از موفقیت رویداد مارشمالو در سال گذشته، امسال کنسرت و رویدادی بی نظیر از خواننده معروف تراویس اسکات – Travis Scott با افکت ها و موزیک های تماشایی به نمایش در آمد.

در ادامه برای تماشای کامل ، دانلود و اطلاع از زمان های دیگر پخش کنسرت Travis Scott در بازی Fortnite با بخش آموزش و ترفند ماگرتا همراه باشید.

تماشای آنلاین کنسرت Travis Scott در فورتنایت


دانلود کنسرت تراویس اسکات در Fortnite

دانلود کنسرت تراویس اسکات در Fortnite
دانلود کنسرت تراویس اسکات در Fortnite
لینک دانلود کنسرت تراویس اسکات
لینک دانلود کمکی

نکته جالب این کنسرت، قطعه‌ای بود که برای اولین بار از طریق این رویداد در بازی فورتنایت پخش شد. اتفاقی که پیش از این رخ نداده بود و به طور حتم هیجان انگیز بود. نام این قطعه Astronomical بود که توسط Cactus Jack، لیبل آهنگ‌سازی تراویس اسکات، ساخته شده است.

زمان و ساعت پخش کنسرت تراویس اسکات در بازی فورتنایت

با توجه به تجربه قبلی اپیک گیمز که مربوط به کنسرت مارشمالو می‌شود، این شرکت ابتکاری در ساعت برگزاری رویداد به خرج داده است و به همین دلیل این کنسرت را در 5 زمان مختلف اتفاق پخش می کند، تا بازیکنان بیشتری بتوانند آن را مشاهده کنند. پس بدین صورت زمان های برگزاری کنسرت به شرح زیر است:

۲۳ اوریل – ۴ اردیبهشت: ۳:۳۰ صبح به وقت ایران

24 اوریل – 5 اردیبهشت: ۱۸:۳۰ شب به وقت ایران (ساعت مناسب برای خاورمیانه)

۲۵ اوریل – 6 اردیبهشت: ۲:۳۰ صبح به وقت ایران

۲۵ اوریل – ۶ اردیبهشت: ۸:۳۰ صبح به وقت ایران

۲۵ اوریل – 6 اردیبهشت: ۱۹:۳۰ شب به وقت ایران

همچنین اپیک گیمز گفته است که برای تماشای این رویداد پلیرها باید نیم ساعت زودتر وارد مود مخصوص آن در بازی شوند و سایر مودها نیز غیر فعال می شوند.

علاوه براین این رویداد دارای یک چالش محدود می باشد که تا 26 آوریل (پایان رویداد) قابل انجام می باشد که شما می توانید راهنمای چلنج تراویس اسکات را هم اکنون در مقاله “راهنمای چلنج های فصل 2 از چپتر دوم فورتنایت” ببینید و ایموت رقص Travis Scott و جوایز دیگر آن را دریافت کنید. پس به هیچ وجه فرصت پیش آمده را از دست ندهید.

💡 نظر شما دوستان درباره رویداد Travis Scott در بازی فورتنیات چیست؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *