سرگرمی

اسم فامیل با ز ❤️ لیست کامل تقلب که با حرف «ز» شروع شود

لیست کامل پاسخ های بازی اسم و فامیل با حرف زِ با چندین جواب متفاوت

تقلب بازی اسم و فامیل با حرف «ز» شروع شود : اسم با ز، فامیل با ز، شهر با ز، کشور با ز، میوه با ز، غذا با ز، رنگ با ز، حیوان با ز، ماشین با ز، اشیاء با ز، گل با ز، شغل با ز، اعضای بدن با ز و… را در بخش سرگرمی ماگرتا برای شما قرار داده‌ایم.

اسم فامیل با ز
الفبپتثجچحخدذ
رزژسشصضطظعغ
فقکگلمنوهی

👆👆👆
برای مشاهده جواب بازی اسم و فامیل با سایر حروف، روی آن در جدول بالا کلیک کنید.

جواب بازی اسم فامیل با حرف «ز»

در جدول زیر برای هر سوال، چندین پاسخ متفاوت قرار داده شده است که می توانید از آن استفاده کنید تا امتیاز کامل را به دست بیاورید.

اسمزامیاد
زلیخا
زینب
زهرا
زکریا
زینال
فامیلزینالوند
زارعی
زیباکلام
زنگنه
زمانی
زاکانی
زرین قلم
غذازردک پلو
زرشک پلو
میوهزغال اخته
زردآلو
زالزالک
زیتون
شهرزنجان
زاهدان
زابل
زرقان
کشورزامبیا
زیمبابوه
زلاندنو
رنگزرد
زنگاری
زرشکی
زغالی
زعفرانی
زیتونی
حیوانزرافه
زنبور
زاغ
زالو
ماشینزانتیا
زد فور
زنوو اس تی وان
اشیاءزنگوله
زغال
زنجیر
زنبیل
زیر شلواری
اعضای بدنزبان
زانو
زردپی
زیر بغل
زانویی فک
گلزغال اخته
زنبق
زعفران
زاموفیلیا
زنگوله ای
شغلزرگر
زیست شناس
زنبورداری
زندانبان
زمین شناسی
مشاهیرزیدان
زاکانی
زرینچه
زکریا
زلالی خوانساری
فیلم و سریالزاپاس
زن ها فرشته اند
زیر خاکی
زورو
زوتوپیا
زمان خوشبختی

قوانین بازی اسم و فامیل

تعداد نفرات برای شرکت در این بازی بیش از ۲ نفر و نامحدود می باشد و شرکت کنندگان اول باید جدولی بکشند که در آن مواردی مانند نام، نام خانوادگی، میوه، رنگ و… نوشته شده باشد، سپس شرکت کنندگان یکی از حروف الفبا را برای نوشتن در جدول انتخاب می کنند. انتخاب حروف الفبا نباید تکراری باشد. هر کسی که سریعتر ستون های جدول را پر کند و دستور توقف بازی را بدهد، برنده است.

روش امتیازدهی نیز به این صورت است که به هر پاسخ صحیح ده امتیاز تعلق می گیرد ولی اگر چند شرکت کننده یک پاسخ یکسان را نوشته باشند به آن ها پنج امتیاز تعلق می گیرد. در نهایت با توافق طرفین و پایان بازی مجموع امتیازات محاسبه شده و برنده بازی مشخص می شود.

☑️ در این نوشته تقلب بازی اسم فامیل با ز را مرور کردیم، جهت مشاهده پاسخ سایر حروف الفبا کافیست آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫2 دیدگاه ها

  1. من دلیل این مدل امتیاز دهی تو اسم فامیل رو درک نمیکنم، فکنم یه آدم ابله اختراعش کرده، چرا وقتی دو تا اسم یکسانه پنج میدن ؟ اصلا چرا وقتی دو نفر درست نوشتن بهشون ده میدن ؟ وقتی هر دو طرف یه جور امتیاز میارن چه فرقی میکنه پنج باشه یا ده باشه یا صد یا صفر؟ انگار هیچکدوم امتیازی نیاوردن ، باید زمانی امتیاز بدن که یه نفر نوشته یه نفر ننوشته ، اونموقه امتیاز یک بدن به طرفی که نوشته، تمام ، لقمه رو دور سر میچرخونن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =