سرگرمی

جواب بازی اسم و فامیل با حرف ژ

لیست کامل تقلب بازی اسم و فامیل با حرف «ژِ» حروف الفبا به همراه چندین جواب متفاوت و خاص

تقلب بازی اسم و فامیل با حرف ژ شروع بشه : اسم با ژ، فامیل با ژ، شهر با ژ، کشور با ژ، میوه با ژ، غذا با ژ، رنگ با ژ، حیوان با ژ، ماشین با ژ، اشیاء با ژ، گل با ژ، شغل با ژ، اعضای بدن با ژ و… را در بخش سرگرمی ماگرتا برای شما قرار داده‌ایم.

جواب بازی اسم و فامیل با حرف ژ
الفبپتثجچحخدذ
رزژسشصضطظعغ
فقکگلمنوهی

👆👆👆
برای مشاهده جواب بازی اسم و فامیل با سایر حروف، روی آن در جدول بالا کلیک کنید.

جواب بازی اسم فامیل با حرف «ژ»

در جدول زیر برای هر سوال، چندین پاسخ متفاوت قرار داده شده است که می توانید از آن استفاده کنید تا امتیاز کامل را به دست بیاورید.

اسمژاله
ژینوس
ژاکلین
ژاسمین
فامیلژوله
ژیان
غذاژامبون
ژله
ژلاتین
میوهژینکو
شهرژوهانسبورگ
ژنو
ژیتومیر
کشورژاپن
رنگژورکی
حیوانژوژک
ژوژه
ماشینژیان
اشیاءژیلت
ژل
ژاکت
ژیروسکوپ
اعضای بدنژن
گلژینوس
ژولیت
ژربرا
ژاله
شغلژاندارم
ژورنالیست
مشاهیرژاله علو
ژاله اصفهانی
ژولیوس سزار
فیلم و سریالژن خوک
ژیگولوی آمریکایی
ژوراسیک

قوانین بازی اسم و فامیل

تعداد نفرات برای شرکت در این بازی بیش از ۲ نفر و نامحدود می باشد و شرکت کنندگان اول باید جدولی بکشند که در آن مواردی مانند نام، نام خانوادگی، میوه، رنگ و… نوشته شده باشد، سپس شرکت کنندگان یکی از حروف الفبا را برای نوشتن در جدول انتخاب می کنند. انتخاب حروف الفبا نباید تکراری باشد. هر کسی که سریعتر ستون های جدول را پر کند و دستور توقف بازی را بدهد، برنده است.

روش امتیازدهی نیز به این صورت است که به هر پاسخ صحیح ده امتیاز تعلق می گیرد ولی اگر چند شرکت کننده یک پاسخ یکسان را نوشته باشند به آن ها پنج امتیاز تعلق می گیرد. در نهایت با توافق طرفین و پایان بازی مجموع امتیازات محاسبه شده و برنده بازی مشخص می شود.

☑️ در این نوشته تقلب بازی اسم فامیل با حرف ژ را مرور کردیم، جهت مشاهده پاسخ سایر حروف الفبا کافیست آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *