سرگرمی

اسم فامیل با حرف ث سه نقطه ⭕️ با پاسخ های متفاوت

جواب و تقلب بازی اسم و فامیل با حرف «ث» نقطه با چند جواب مختلف

تقلب بازی اسم و فامیل با حرف ث شروع بشه : اسم با ث، فامیل با ث، شهر با ث، کشور با ث، میوه با ث، غذا با ث، رنگ با ث، حیوان با ث، ماشین با ث، اشیاء با ث، گل با ث، شغل با ث، اعضای بدن با ث و… را در بخش سرگرمی ماگرتا برای شما قرار داده‌ایم.

اسم فامیل با حرف ث
الفبپتثجچحخدذ
رزژسشصضطظعغ
فقکگلمنوهی

👆👆👆
برای مشاهده جواب بازی اسم و فامیل با سایر حروف، روی آن در جدول بالا کلیک کنید.

جواب بازی اسم فامیل با حرف «ث»

در جدول زیر برای هر سوال، چندین پاسخ متفاوت قرار داده شده است که می توانید از آن استفاده کنید تا امتیاز کامل را به دست بیاورید.

اسم۱. ثنا
۲. ثامن
۳. ثریا
۴. ثمینه
۵. ثمینا
فامیل۱. ثقفی
۲. ثابتی
۳. ثامنی
۴. ثنایی
۵. ثروتیان
غذا۱. ثرید
۲. ثریایی
میوه۱. ثمره
۲. ثریا (نام ازگیل ژاپنی)
شهر۱. ثمرین
۲. ثلاث باباجانی
کشورنداریم
رنگ۱. ثعلبی
حیوان۱. ثور
ماشیننداریم
اشیاء۱. ثانیه شمار
۲. ثابت کننده
اعضای بدننداریم
گل۱. ثعلبیان
شغل۱. ثبت اسناد
۲. ثبت احوال
مشاهیر۱. ثریا قاسمی
۲. ثنایی مشهدی
فیلم و سریال۱. ثابت کن گناهکارم
۲. ثبت با سند برابر است
۳. ثریا ملکه غمگین

قوانین بازی اسم و فامیل

تعداد نفرات برای شرکت در این بازی بیش از ۲ نفر و نامحدود می باشد و شرکت کنندگان اول باید جدولی بکشند که در آن مواردی مانند نام، نام خانوادگی، میوه، رنگ و… نوشته شده باشد، سپس شرکت کنندگان یکی از حروف الفبا را برای نوشتن در جدول انتخاب می کنند. انتخاب حروف الفبا نباید تکراری باشد. هر کسی که سریعتر ستون های جدول را پر کند و دستور توقف بازی را بدهد، برنده است.

روش امتیازدهی نیز به این صورت است که به هر پاسخ صحیح ده امتیاز تعلق می گیرد ولی اگر چند شرکت کننده یک پاسخ یکسان را نوشته باشند به آن ها پنج امتیاز تعلق می گیرد. در نهایت با توافق طرفین و پایان بازی مجموع امتیازات محاسبه شده و برنده بازی مشخص می شود.

☑️ در این نوشته تقلب بازی اسم فامیل با ب را مرور کردیم، جهت مشاهده پاسخ سایر حروف الفبا کافیست آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =