فال

فال روزانه امروز پنجشنبه ۴ مهر ماه ۹۸ + فال عطسه روز

فال عطسه روز پنجشنبه ۴ مهر به همراه فال روزانه متولدین همه ماه ها

فال روزانه پنجشنبه ۴ مهر ، فال امروز ( فال روزانه ) و طالع بینی روزانه خود را که برای متولدین هر ماه تولد جداگانه آماده شده است را در بخش سرگرمی ماگرتا مشاهده کنید.


فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روزانه پنجشنبه ۴ مهر

فال روزانه متولد فروردین
فال روزانه متولد فروردین

این روزها سرشار از انرژی هستید، اما یک موضوع آشنا وجود دارد که مدام به ناخودآگاه تان می آید. مشکلات قدیمی دوباره به سراغ تان خواهند آمد، در حالی که شما فکر می کردید این مشکلات مدت هاست که حل شده است. اجازه دهید که خاطرات گذشته دوباره یادتان بیایند، این خاطرات کمک تان می کنند تا چیزهایی را یاد بیاورید که امروز به دردتان می خورد. بدانید که این تجربه های گذشته است که شخصیت اکنون شما را ساخته است.فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه متولد اردیبهشت
فال روزانه متولد اردیبهشت

 امروز پر از فکر و خیال هستید. می خواهید کاری را آغاز کنید اما دودل هستید. نگران نباشید زیرا نتیجه آن شما را متعجب خواهد کرد. از آنجا که قدرت شهود و درک بالایی دارید، نیازی نیست از دیگران کمک بگیرید. به خودتان اعتماد کنید و پیش روید.در رابطه عاطفی این روزهایتان همه چیز بهم گره خورده اما کافی است کمی صبر کنید تا همه چیز مانند گذشته دوباره شیرین و بر وفق مراد شود.

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روزانه متولد خرداد
فال روزانه متولد خرداد

امروز برایتان سخت است که در مسیر ثابت باقی بمانید، برای اینکه هر فکر جدیدی که از ذهن شما برمی‌خیزد می‌تواند تبدیل به یک زنجیره از توهمات تبدیل شود که شما را به یک سیر و سفر ذهنی مطلوب می‌برند. ممکن است شما توانایی گشت و گذار کردن در طی رویاهای روزانه‌تان را داشته باشید، اما اکنون شما باید واقع‌بین باشید. از یک یا دو کار تفریحی لذت ببرید، اما اجازه ندهید فکری وسواس‌ گونه نسبت به دنیای درونی‌تان تبدیل به مانعی برای شما شود.

فال روزانه متولدین تیر ماهفال روزانه متولد تیر
فال روزانه متولد تیر

طی ۲ ماه اخیر شانس با شما یار بوده، اما اخیرا همه چیز تغییر کرده است. مشکل شما این است که نمی‌دانید ایراد کار از کجاست. برای رهایی از این وضعیت بهتر است که تمرکز بیشتری روی عادات روزمره‌تان داشته باشید. مطمئنا ریشه آن را پیدا خواهید کرد. شما برای رابطه عاطفی‌تان صبر زیادی کرده‌اید اما دیگر تحملتان به پایان رسیده است. از این رو هر چه سریع‌تر از شریک زندگی‌تان می‌خواهید که حرف‌هایش را عملی کند.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روزانه متولد مرداد
فال روزانه متولد مرداد

زندگی شما وارد فاز جدیدی شده که بسیار پیچیده‌ تر از گذشته شده است. با فال پارسی سرا همراه باشید ؛ اطرافیان شما تلاش می‌ کنند تا یکسری حقایق را از شما پنهان کنند اما با این‌ وجود شما همچنان باز می‌توانید حقایق را ببینید. حس ششم شما خیلی قوی است و با قدرت به کار خود ادامه می‌ دهد پس به همین دلیل است که نمی‌ توانید چیزهای غیر واقعی را باور کنید تا حقیقت را از شما پنهان کنند. این‌ که دیگران درباره شما چه فکری می‌کنند اصلاً برای شما مهم نیست زیرا به خودتان ایمان دارید. اما سعی کنید بیش از حد به خود مغرور نشوید. برای رسیدن به هدف و مقصود خود بهتر است دوستان خود را نیز در کنار داشت در کنار خود داشته باشید.

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روزانه متولد شهریور
فال روزانه متولد شهریور

احساس می کنید که همه چیز سرعت گرفته است، اما ترجیح می دهید که کمی توقف کنید تا دوباره انرژی بگیرید. امروز به راحتی نمی توانید از دست وظایف تان خلاص شوید، حتی اگر هم موفق به این کار شدید بدانید که زیاد طول نمی کشد. یادتان باشد که جنگیدن در مقابل چیزهایی که اجتناب ناپذیر هستند بی فایده است. برای این که از شدت فشارها کاسته شود باید با دیگران همکاری کنید و راهنمای خوبی برای آن ها باشید.فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روزانه متولد مهر
فال روزانه متولد مهر

احساس می کنید که اطرافیان تان امروز حال و روز خوبی ندارند. از این رو سعی می کنید که با انرژی تان حال آنها را بهتر کنید. البته در این کار زیاده روی نکنید زیرا انرژی شما نیز از دست خواهد رفت. کارهای مهمی دارید که باید امروز به سرانجام برسانید. آن را به روز دیگری موکول نکنید. شاید فکر کنید که عشق زندگی تان آنطور که باید با شما صادق نیست اما با گذشت زمان می فهمید که سوتفاهمی بیش نبوده است.

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روزانه پنجشنبه ۴ مهر

فال روزانه متولد آبان
فال روزانه متولد آبان

امروز در حالی که ماهی‌های برج حوت به سمت پنجمین خانه‌تان حرکت می‌کنند، باید بیشتر شبیه یک دلفین ظاهر شوید نه یک عقرب. اما شما الزاماً نمی‌خواهید که وارد بازی یک نفر دیگر شوید، شما می‌خواهید قوانین شخصی خودتان را اجرا کنید. مصالحه کردن با فردی که در بین راه او را دیدید از آن چیزی که فکر می‌کردید ساده‌تر است.

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روزانه متولد آذر
فال روزانه متولد آذر

این روزها افراد جدید بیشتری را ملاقات خواهید کرد. از میان آنها فردی با تجربه‌های خودتان شما را در مسیر تازه‌ای از زندگی قرار می‌دهد. شما نیز از این که توانایی لازم را برای به دست گرفتن مسئولیت‌های بیشتر دارید، خوشحال می‌شوید. انرژی‌ای که امروز در فضا پراکنده است شما را به سمت محبوبتان می‌کشاند. بهترین فرصت است تا در مورد مسائل مهم زندگی با او گفتگو کنید و بر بسیاری از تردیدهایتان خط باطل بکشید.

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روزانه متولد دی
فال روزانه متولد دی

در حال حاضر یک موقعیت پیچیده بر سر راه شما قرار گرفته دیگران نیز انتظار دارند تا شما بتوانید به خوبی آن را مدیریت کنید و از پس آن بربیایید. این شرایط مربوط به معاملات و مسائل مالی می باشد. تعاملاتی که در محل کار خود دارید چندان واضح نیستند و این مورد می‌ تواند شما را آزار دهد. برای این‌ که بتوانید با این مشکل مقابله کند نیاز دارید اطلاعات بیشتری جمع آوری کنید اما از طرف دیگر نگران هستید که مهلتی که برای انجام کار به شما داده شود به‌ زودی به اتمام برسد.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روزانه متولد بهمن
فال روزانه متولد بهمن

هر چه قدر هم چشم انداز مالی و اقتصادی تیره و تار به نظر برسد، شما امروز تصمیم دارید که امیدوار باشید. حتی اگر همه ی دنیا به مرز جنون رسیده باشد، شما نمی خواهید که شکست را بپذیرید. بی امان به دنبال یک زندگی معنی دار برای خودتان و نزیکان تان هستید. خوش بینی شما کمک تان خواهد کرد تا تاریکی ها را پشت سر بگذارید و در مسیر درست قرار بگیرید. شما نیمه ی پر لیوان را می بینید و دیگران را هم ترغیب می کنید که این گونه باشند.

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روزانه پنجشنبه ۴ مهر

فال روزانه متولد اسفند
فال روزانه متولد اسفند

امروز وقت تان را صرف کارهای بی اهمیت نکنید. هر قدمی که بر می دارید باید برنامه ریزی شده و در جهت رسیدن به هدفتان باشد. از افرادی که می خواند در کار شما دخالت کنند نیز فاصله بگیرید زیرا جز سنگ انداختن کار دیگری انجام نمی دهند. اگر با یکی از دوستان تان به مشکل برخورده اید، تمام تلاش تان را برای شکستن مشکلاتی که در پیش است، به کار گیرید و با قدرت تمام ظاهر شوید. این این رابطه را از دست دهید در آینده حسرت های زیادی را در دلتان برجای خواهد گذاشت.

فال عطسه روز پنجشنبه ۴ شهریور

ساعتفال روزانه
۶-۷نامه دریافت میکنی
۷-۸دیدارغیرمنتظره
۸-۹جوابش را بده
۹-۱۰صحبت مهی میشود
۱۰-۱۱دوست دارد توراببیند
۱۱-۱۲دیدار
۱۲-۱۳خبر خوش
۱۳-۱۴دلت پیش توست
۱۴-۱۵دوستت دارد
۱۵-۱۶اذیتش نکن
۱۶-۱۷بعدازظهر خوشی داری
۱۷-۱۸مواظب اوقات باش
۱۸-۱۹کسی تو را دوست داردوتونمیدانی
۱۹-۲۰هیچ اتفاقی نمی افتد
۲۰-۲۱به کارهایت فکرکن
۲۱-۲۲خیانت کار نباش
۲۲-۲۳دیدار
۲۳-۲۴خوش بختی

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.