سرگرمیفال

فال روزانه امروز سه شنبه ۲ مهر ماه ۹۸ + فال عطسه روز

فال عطسه روز شنبه ۲ مهر به همراه فال روزانه متولدین همه ماه ها

فال روزانه دوشنبه ۲ مهر ماه ، فال امروز ( فال روزانه ) و طالع بینی روزانه خود را که برای متولدین هر ماه تولد جداگانه آماده شده است را در بخش سرگرمی ماگرتا مشاهده کنید.


فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روزانه دوشنبه ۲ مهر ماه

فال روزانه متولد فروردین
فال روزانه متولد فروردین

امروز اوضاع شما بیخ پیدا کرده و مسئولیت‌های کاریتان بر بازی و تفریح اولویت دارند! بنابراین مسائل خیلی زیادی در زندگیتان به تصمیمات دیگران بستگی دارد و شما مجبورید از دیگران دستور بگیرید. شما برای تفریح و خوشگذرانی کاملاً آماده‌اید، اما شاید این افراد در مورد کارهایی که باید انجام دهید نظر دیگری داشته باشند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه متولد اردیبهشت
فال روزانه متولد اردیبهشت

امروز ممکن است برای شما روز شلوغ و پر دغدغه ای باشد. شاید مجبور به حضور در چند جلسه ی مختلف باشید و یا ساعات زیادی را صرف برطرف نمودن مشکلاتی که در محل کارتان ایجاد شده اند بکنید. امروز هر چقدر بیشتر با دیگران کنار بیایید و به نیازهای آنها اهمیت دهید و نشان دهید که درکشان می کنید احتمال اینکه در پیش بردن کارهایتان موفق باشید و به مشکلی برنخورید بیشتر خواهد بود. پس از این همه کار و فشار دیدار با یک یا چند دوست صمیمی می تواند برایتان بسیار آرامش بخش باشد و از فشار و خستگی روزتان بکاهد. همچنین در این دیدار دوستانه اطلاعات جدیدی به دست خواهید آورد که برایتان بسیار جالب هستند.

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روزانه متولد خرداد
فال روزانه متولد خرداد

امروز ممکن است فرصتی برایتان فراهم شود تا از طریق استفاده از کامپیوتر، اینترنت و به طور کلی تکنولوژی راه های جدیدی برای افزایش درآمد خود پیدا کنید. روز بسیار شلوغ و پر مشغله ای خواهید داشت، اما با فکر کردن به آینده و نتایجی که در انتظارتان هستند از کارهایی که انجام می دهید لذت خواهید برد و شاید اصلا گذر زمان را احساس نکنید. شاید خودتان متوجه نباشید، اما این ایده ای که به سرتان زده است پتانسیل تبدیل شدن به یک تجارت پرسود را دارد. امروز آنچه می بینید می تواند با واقعیت از زمین تا به آسمان فرق داشته باشد، حتی نزدیک ترین دوستانتان هم می توانند کارهایی انجام دهند که باورتان نشود این همان دوست شماست!

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روزانه متولد تیر
فال روزانه متولد تیر

امروز ممکن است در محل کارتان دچار مشکل شوید. انگار همکاران تان نه می توانند به هم اعتماد کنند و نه این که در کنار هم کار انجام دهند. اگر قرار است همه بتوانند مهارت ها و قابلیت های شان را به نمایش بگذارند باید بعضی چیزها اصلاح شود. اگر در مقامی هستید که این کار از شما ساخته است پس آن را انجام دهید. اگر در چنین مقامی قرار ندارید خودتان را کنار بکشید.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روزانه متولد مرداد
فال روزانه متولد مرداد

این‌ که بخواهید عقاید خود را به دیگران تحمیل کنید کار چندان جالبی نیست. به هیچ وجه این کار را انجام ندهید. زیرا ممکن است یک بحث نه‌ چندان جالب پیش بیاید. این جنجال شاید این تصمیم را برای شما در پی داشته باشد که خواسته‌ های خود را پنهان کنید و پیش خود نگه دارید. سعی کنید کمی اوقات فراغت برای خود داشته باشید و به افکاری که در گوشه کنار ذهن شما وجود دارند بپردازید و احساسات خود را جستجو و بررسی کنید. زیرا نتایج بسیار شگفت انگیزی در انتظار شما خواهد بود.

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روزانه متولد شهریور
فال روزانه متولد شهریور

کسی که به شما علاقه دارد سعی دارد که با شما یک قرار ملاقات ترتیب دهد. این فوق العاده است، ولی نیازی نمی بینید که امروز یا هرروز دیگری عصرهایتان را اینگونه پر کنید. اعضای خانواده و پرنده یتان برایتان کافی هستند. شاید امشب سردرد داشته باشید.

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روزانه متولد مهر
فال روزانه متولد مهر

دو دل بودن بین تفکرات مبهم و تجزیه و تحلیل کردن حقایق کمی‌ خسته کننده است، به خصوص اگر نتوانید آنها را از هم تشخیص بدهید. اگر شما گیج شده‌اید، از کمک گرفتن هراس نداشته باشید. بیشتر اوقات شما تنها کسی بودید که به دوستانتان کمک می‌کردید. حالا وقتش رسیده که شما روی آنها حساب کنید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روزانه دوشنبه ۲ مهر ماه

فال روزانه متولد آبان
فال روزانه متولد آبان

ماجراجویی امروز یکی از اولویت های اصلی شماست و دلتان می خواهد کار جدیدی را تجربه کنید که پیش از این هرگز امتحان نکرده اید. این کار جدید هر چه که باشد باید با برنامه ریزی انجام شود و ضرری هم برایتان به همراه نداشته باشد. شما معمولا کسی نیستید که به غیبت و حرف های خاله زنکی اهمیت بدهید، امروز هم تمام سعی تان را بکنید که نسبت به این حرف ها بی تفاوت باشید. هدیه ای که می خواسته اید برای یکی از دوستان یا نزدیکانتان بخرید را پیدا نمی کنید و هر جا که می روید یا تمام شده است و یا اصلا آن را ندارند. این موضوع شما را کمی ناراحت خواهد کرد، اما اگر در اینترنت جستجو کنید می توانید آن را به صورت آنلاین خریداری کنید و یا گزینه های دیگری را در نظر بگیرید.

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روزانه متولد آذر
فال روزانه متولد آذر

امروز مطالعه و تحقیق برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و شاید حتی به فکر ثبت نام در کلاسی در زمینه ی مطالعاتی مورد علاقه تان بیفتید. این کار فرصت آشنایی با افراد جدید و جالبی را در اختیار شما قرار خواهد داد که ممکن است حتی به دوستان نزدیکتان تبدیل شوند. در پایان روز اگر زیاد دیر نشده بود سعی کنید حداقل بخشی از مسیر خانه را پیاده بروید تا هم به سلامت خود کمک کرده باشید و هم فشار و استرس یک روز شلوغ کاری را تخلیه کنید و با روی باز به خانه و نزد اعضای خانواده تان برگردید و شب هم با خیالی راحت به خواب بروید. شما خیلی خوب می دانید که مسائل و مشکلات کاری را نباید با خودتان به خانه بیاورید.

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روزانه متولد دی
فال روزانه متولد دی

امروز سرشار از انگیزه هستید. احساس خیلی قشنگی است، اما نمی دانید که چه طور باید از آن استفاده کنید. این وضع شاید نمایانگر نوعی الهام هنری باشد، شاید به مرحله ای رسیده اید که می توانید دیگران را به راحتی درک کنید. نکته ی مهم این جاست که می خواهید تنها باشید تا خوب فکر کنید و ببینید چه طور می توانید از این فرصت استفاده کنید. سعی کنید فرصت ها را از دست ندهید.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روزانه متولد بهمن
فال روزانه متولد بهمن

امروز یک فرد دم‌ دمی‌مزاج شده‌ اید که تا به حال چنین چیزی را در خود ندیده بودید. احساسات شما در تضاد با تفکر و عقلانیت شما می باشد. اما دقت کنید ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که در یک لحظه همه چیز را تغییر دهد و سرنوشت شما را بتواند عوض کند. سعی کنید تمرکز خود را روی مسائلی که تغییر کردنی نیست نگذارید. زیرا انرژی شما هدر می رود. انعطاف‌پذیری خود را بیشتر کنید تا بتوانید با شرایط و اتفاقاتی که برای شما می‌ افتد هماهنگ شوید و بتوانید اوضاع را به نفع خود برگردانید. نیازی نیست همه چیز را تحت فرمان خود در آورید. بهتر از عقل و منطق را کنار بگذارید و کمی به احساساتتان میدان‌ دهید.

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روزانه دوشنبه ۲ مهر ماه

فال روزانه متولد اسفند
فال روزانه متولد اسفند

اگر امروز سلامتیتان خیلی خوب نیست، واقعا باید سری به دکتر بزنید. در این فصل فقط آنفلوآنزا و سرماخوردگی شایع نیستند، دیگر عفونت ها هم هستند که می توانند خطرساز شوند. امروز این مساله خیلی مهم است. اگر می خواهید که در هفته آینده خوب باشید باید این بیماری را جدی بگیرید.

فال عطسه روز دوشنبه ۲ شهریور

ساعتفال روزانه
۶-۷روز خوبی نداری
۷-۸همان می آید
۸-۹ناراحت خواهید شد
ساعتفال روزانه
۹-۱۰او به شما فکر می کند
۱۰-۱۱یک دیدار با شخصی که دوستش دارید
۱۱-۱۲او در فکر شماست
ساعتفال عطسه روز دوشنبه ظهر
۱۲-۱۳به آرزوی خود می رسید
۱۳-۱۴به آرزوهای خود می رسید
۱۴-۱۵طرفداری از شما

برچسب ها

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن