تکستسرگرمی

متن درباره اولین قدم کودک ❤️ عکس نوشته راه رفتن فرزندم

متن در مورد اولین قدم بچه و جملات زیبا درباره اولین راه رفتن کودک و نوزاد و عکس پروفایل فرزندم اولین قدمت مبارک

متن اولین قدم کودک : وقتی اولین قدم ها و اولین باری که فرزندتان راه می رود را می بینید، فرقی نمی کند فرزندتان دختر باشد یا پسر، وجودتان غرق در عشق می شود و سرشار از احساسات می شوید. بهتر است همین الان یک متن یا جمله در مورد این موضوع بنویسید و تا زمانی که فرزندتان بزرگ شود آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا ذخیره کنید تا نشان دهید که می داند چقدر او را دوست دارید.

در ادامه گلچینی از بهترین متن هایی درباره اولین قدم کودک و راه رفتن فرزند را رای شما در تکست ماگرتا آماده کرده ایم پس با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : متن درباره اولین کوتاهی مو

متن درباره اولین قدم کودک

متن درباره اولین قدم کودک

می گن شجاعت هیچ کس به اندازه یه نی نی کوچولو
که اولین قدمش رو به تنهایی و بدون کمک مامان و باباش برمی داره نیست
اولین قدم نوزادتون مبارک!


دختر ناز و قشنگم، اولین قدم های زندگیت رو بهت تبریک میگم. ان شاء الله اونقدر رشد کردن و بزرگ شدنت رو ببینم که بتونم اولین قدم برداشتن های فرزندت رو مشاهده کنم و قند توی دلم آب باشه. گل زندگی من، نمیدونی الان که داری کم کم شکفته میشی و باز میشی مامان و بابات چقدر بابت این موضوع خوشحالن و توی دلشون بساط شور و هیجانی به پاست. خدا برامون حفظت کنه و تا همیشه توی گل سر سبد رو توی زندگیمون نگه داره. آمین.


چه حالی داره کودک راه میره بی رو رو وک اولین قدمت مبارک

عکس نوشته اولین قدم کودک

متن تبریک اولین قدم نوزاد مبارک

قدم هایت در مسیر هدف هایت استوار محکم عزیزم اولین قدمت مبارک


دختر کوچولوی من، اولین قدم هایت مبارک

تو داری سخت ترین کار دنیا رو انجام میدی و اون هم کنار اومدن با این دنیاست. باور کن وقتی که مثل تموم آدما با این دنیا کنار اومدی و تونستی مثل یک آدم عادی زندگی کنی دسترسی به تموم نعمت ها توی این دنیا راحته.

تو الان داری از پس سخت ترین کارها بر میای و وقتی که از پس این کارها بر اومدی قطعا میتونی از پس بقیه چیزها هم بر بیای.

فقط خواستم اینا رو بهت بگم و این متن رو برات نگه دارم تا در آینده بهت هدیه بدم و فیلم اولین قدم هات رو هم ضبط کنم که هر بار که حس کردی داری شکست میخوری اینا رو بهت هدیه بدم و بگم که تو چقدر قدرتمند بودی پس حس نکن که ضعیفی و قراره شکست بخوری.


همیشه اولین های نی نی
اولین گریه
اولین خنده
اولین دندان
و …
برای پدر و مادر لحظات شگفت انگیزی هستند
که تا همیشه در حافظه خاطرات شون نقش می بنده
امروز یه اولین دیگه اتفاق افتاده
اولین قدم کوچولوتون رو تبریک می گم

عکس نوشته اولین قدم نوزادتون مبارک

متن کوتاه برای اولین بار راه رفتن کودک

دخترک ناز و شیطون بلا، از همین الان که داری اولین قدم هات رو بر میداری دارم میبینیم که قراره چه اعجوبه ای بشی و قراره چقدر با شیطنت هات سر ما رو بخوری. ولی باور کن که تموم این شیطنت هات رو با جون و دل دوست داریم! ما وقتی که میبینیم داری شیطونی میکنی و از دنیای کودکانه خودت لذت میبری غرق در حس عشق میشیم. دخترک ناز و قشنگم، کی میشه جدای از راه رفتنت حرف زدنت رو ببینم تا با من حرف بزنی و باهام درد و دل کنی؟ ان شاء الله به زودی اون زمان هم سر میرسه و من دوباره مثل الان یه متن قشنگ برات مینویسم و به یادگار باقی میذارم تا در آینده بهت نشون بدم تا که بفهمی چقدر بابت تک تک رشد و پیشرفتات ما که پدر و مادرت باشیم خوشحال میشدیم.


با همین قدم های کوچولو پیش به سوی زندگی سعادتمند و پربار اولین قدم هایت مبارک عزیزم


قدم پشت قدم بردار و از زمین خوردن نهراس محکم بایست و دوباره از نو آغاز کن اولین قدمت مبارک عزیزم

مطلب پیشنهادی : داستان کوتاه کودکانه

عکس راه رفتنت مبارک پسرم

متن اولین قدم های پسرم

آغاز همیشه زیباست
و یکی از زیباترین آغازها
برداشتن اولین قدم زندگی است
این لحظه زیبا براتون مبارک باشه


اولین قدم کوچولو مبارک!
امیدوارم یه روز توی مسابقات دو برنده بشه و مدال بگیره!


پسر عزیزم، شاخ شمشاد من، دلبر من، من با اون قدم های کوچولوت چیکار کنم؟ ای کاش میشد پاهات رو خورد اون موقع من دو لپی اون پاهای قشنگ و ریزه میزه ات رو میخوردم که تو اینقدر قشنگ اولین قدم هات رو برنداری و اینقدر دلبری نکنی. راستی پیش نی نی خانومای بقیه اینجوری راه نری ها چون از همین الان عاشق پسرم میشن، بذار خوب بزرگ بشی و خوب مامانت/بابات از داشتنت و از بودنت سیر بشه بعدش برای دخترا دلبری کن.

عکس اولین قدم های دخترم

جملات زیبا درباره اولین قدم های دخترم

دخترکم، اولین قدم هات مبارک باشه. راستی تو توی وجودت چی داری که باعث میشه من اینقدر عاشقت بشم و با کوچکترین کارهای تو اینقدر روحم به پرواز در بیاد؟ اولین قدم های تو شاید برای بقیه اینقدر خوشحالی نداشته باشه اما من وقتی که میبینم تو با اون پاهای کوچولوت سعی میکنی که راه بری واقعا حالم خوب میشه و خدا رو هزار بار برای داشتنت شکر میکنی. فرشته کوچولوی من همینطور رشد کن و قد بکش و برای چیزی که میخوای بهش برسی تلاش کن تا اینجوری حال مادرت/پدرت رو هم خوب کنی.


دخترم، عاشق راه رفتنتم، عاشق اون قدم های قشنگتم که با اون پاهای کوچولوت بر میداری، نمیدونی هر بار که پا میشی و میخوای دوباره راه بری چقدر من درونم حس انگیزه و عشق غلیان میکنه و چقدر حال دلم خوب میشه. بی نهایت منتظر اینم تا ببینم که داری برای خودت قدم بر میداری و برای راه رفتن به هیچ کسی نیاز نداری و خودت برای خودت یه دختر مستقل شدی. عاشقتم و دوستت دارم و برات آرزو میکنم همینطور که الان خودت سعی میکنی روی پاهای خودت وایسی در آینده هم همینطور باشه و برای هیچ چیزی به بقیه تکیه نکنی و خودت باشی که تلاش میکنی.


دختر ناز من، نمیدونی این اولین قدم های تو چقدر به دلم میشینه و چقدر منو خوشحال میکنه. هر قدمی که تو بر میداری انگاری که من روحم پر میکشه و میره جای خدا! باور کن که در همین اندازه خوشحالم و دل توی دلم نیست. از خدا میخوام که زودتر بزرگ بشی و برای خودت خانومی بشی تا دست توی دست من با همدیگه بریم بیرون و کلی از بودن با هم لذت ببریم. دختر نازم، خوب بزرگ شو و خوب رشد کن که مامانت/بابات بی نهایت انتظار چنین روزی رو میکشه.

متن اولین راه رفتن فرزند

نی نی قشنگم!
امروز اولین قدم زندگیت رو برداشتی
و من و بابایی بی صبرانه منتظر قدم های بزرگ و بزرگ تر
در مراحل مختلف زندگی ات هستیم
اولین قدمت روی چشم ما جا داره
عاشقتیم!


پسر عزیزم، اولین قدم هات رو بهت تبریک میگم و از ته دل از خدا آرزو میکنم که اونقدر بهم عمر بده تا بزرگ شدنت رو ببینم. میدونی، بعد راه رفتنت ازدواجت بزرگترین آرزوی من شده پس میشه زودی بزرگ بشی تا برات زن بگیریم و یه زندگی راه بندازی؟ میخوام ببینم که نوه ام هم مثل پسرم که روزی برای راه رفتن تلاش میکرد داره تلاش میکنه و قراره اون هم برای خودش آقا یا خانومی بشه. پسرکم، قول بده زودی بزرگ شدی، با تمام وجودم دوستت دارم.


قدمهایت گلباران عزیزم اولین قدم هایت مبارک


اولین قدم هایت برای صعود به قله موفقیت زندگیت مبارک نفسم

مطلب پیشنهادی : متن تبریک ماهگرد نوزاد

امیدواریم از متن های درباره اولین قدم کودک نهایت استفاده و لذت را برده باشید. اگر شما هم جمله ای در مورد اولین راه رفتن فرزندتان بلدید آن را در قسمت دیدگاه برای مان بنویسید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *