سرگرمی

تست هوش ؛ چه کسی می تواند مدیر این هتل جنجالی باشد؟

با یکبار نگاه کردن بگویید که کدام یکی از این اشخاص می تواند مدیر یک هتل باشد؟

اگر می خواهید ذهنتان را وادار به تحرک بیشتر کنید و خود را به چالش بکشید، معما زیر می تواند کمی به شما کمک کند. این معما کمی پیچیده می باشد و باید تمام تمرکز و هوش خود را صرف آن کنید. با بخش معما ماگرتا همراه باشید.

داستان از این قرار است که جیمز یک کوهنورد می باشد و قصد دارد کمی در مسیر رسیدن به قله کوه استراحت کند. به همین دلیل به هتل کوچک تسخیر شده ای که در مسیرش قرار دارد می رود.

جیمز در لابی این هتل با سه نفر به اسم های جما، مایک و پیتر «در تصویر به ترتیب از سمت راست به چپ ایستاده اند» ملاقات می کند که دو نفر از آن ها توسط ارواح تسخیر شده اند.

هر سه نفر ادعا می کنند که مدیر هتل هستند و جیمز کمی گیج شده است که به کدام شخص اعتماد کند. به نظر شما کدام یکی از آن ها مدیر واقعی هتل می باشد؟

با دقت به تصویر زیر نگاه کنید:

تست هوش ؛ مدیر این هتل جن زده را پیدا کنید

برای مشاهده پاسخ به انتهای صفحه بروید:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
جما نشانی با عکس مایک در دست دارد و طبق این نشان مایک یک نظافتچی اوست. در همین حال پیتر گذرنامه ای با عکس جما در دست دارد، بنابراین او احتمالا مهمان است، بنابراین پیتر مدیر واقعی است.

تست هوش ؛ مدیر این هتل جن زده را پیدا کنید

حتما دیدگاه خود را درباره این معما از بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *