سرگرمی

معمای پیر مرد تنها ؛ چه کسی او را غرق در خون کرده است؟ + پاسخ

معمای سخت : در عرض ۲۰ ثانیه قاتل این پیرمرد را پیدا کنید

اگر فکر می کنید خیلی باهوش هستید پس در عرض ۲۰ ثانیه قاتل پیرمردی که در این خانه زندگی می کند را پیدا کنید. در ادامه با بخش معما ماگرتا همراه باشید.

پیرمردی تنها در خانه اش در حومه شهر زندگی می کرد. او زندگی آرامی داشت و اکثر اوقات در خانه بود. جمعه اواسط تابستان بود که پستچی از آنجا گذشت و پیرمرد را صدا زد اما از داخل خانه جوابی دریافت نکرد. پستچی به پنجره نگاه کرد و مرد را در برکه ای از خون دید و سپس با پلیس تماس گرفت.

وقتی پلیس رسید، روزنامه سه شنبه و دو بطری شیر گرم و یک بطری شیر سرد روز بعد را در جلوی خانه پیدا کرد و با همین شواهد توانست به سرعت قاتل را دستگیر کند. آیا می دانید پلیس چگونه متوجه شد که مجرم کیست؟

با دقت به تصویر نگاه کنید:

معمای پیر مرد تنها ؛ چه کسی او را غرق در خون کرده است؟ + پاسخ

برای مشاهده پاسخ به انتهای صفحه بروید:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
مشخصاً پستچی قاتل این پیرمرد بوده است. زیرا او می دانسته که دیگر پیرمردی وجود ندارد که روزنامه بخواند و به همین خاطر روزنامه چهارشنبه و پنجشنبه را برای او نیاورده بوده است.

حتما از بخش نظرات، دیدگاه خود را در مورد این معما با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *