سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۲۶ ریاضی چهارم ؛ شناخت کسرها

حل سوالات فعالیت صفحه 26 از بخش شناخت کسرها فصل دوم با توضیحات کامل

جواب فعالیت صفحه ۲۶ ریاضی چهارم فصل دوم شناخت کسرها و گام به گام صفحه 26 را با توضیحات و راه حل کامل در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

جواب فعالیت صفحه ۲۶ ریاضی چهارم

۱- یک نوار کاغذی مثل شکل مقابل بردارید. آن را از وسط تا کنید. حالا دوباره آن را تا کنید. بعد نوار را باز کنید. نوار شما به چند قسمت تقسیم شده است؟ شکل این نوار را رسم کنید و یک قسمت آن را رنگ بزنید؛ چه کسری رنگ شده است؟

گام به گام فعالیت صفحه 26 ریاضی چهارم دبستان
گام به گام فعالیت صفحه 26 ریاضی چهارم دبستان

مطلب پیشنهادی: جواب صفحه ۲۵ ریاضی چهارم ؛ رسم شکل و حل مسئله ساده تر

۲- به شکل رو به رو توجه کنید. یک شمع از ۴ شمع، روشن است. چه کسری از شمع ها روشن است؟ بين تقسيم بندی نوار کاغذی و تعداد شمع ها چه رابطه ای وجود دارد؟
۳- در هر یک از شکل های زیر مشخص کنید چه کسری به رنگ قرمز است.
۴- چه کسری از شکل های زیر قرمز است؟
۵- هر کدام از شکل های سوال ۴ را به شکل مشابه آن در سوال ۳ وصل کنید.

همچنین بخوانید: جواب حل مسئله صفحه ۲۴ ریاضی چهارم

✅ در این بخش جواب فعالیت صفحه ۲۶ ریاضی چهارم از قسمت شناخت کسرها فصل دوم را مرور کردیم، جهت مشاهده پاسخ سایر فعالیت های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل سرچ کنید مثلا «جواب فعالیت صفحه ۱۶ ریاضی چهارم ماگرتا».

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *