سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۶۴ ریاضی ششم

پاسخ سوالات 1 - 2 - 3 فعالیت صفحه 64 ریاضی کلاس ششم ابتدایی از فصل چهارم تقارن و مختصات

پاسخ فعالیت صفحه ۶۴ ریاضی ششم ابتدایی از فصل ۴ تقارن و مختصات را می توانید در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا مطالعه فرمایید.

مطلب پیشنهادی: جواب صفحه ۶۲ ریاضی ششم

جواب فعالیت صفحه ۶۴ ریاضی ششم

توضیح صفحه 64 ریاضی ششم

در ویدیو زیر می توانید پاسخ فعالیت صفحه 64 ریاضی ششم را با توضیح کامل مشاهده کنید و مشکلات خود را برطرف کنید. همچنین در ادامه مقاله نیز به این سوالات به صورت تصویری پاسخ داده شده است.


پاسخ فعالیت های صفحه ۶۴ ریاضی ششم

۱- مانند نمونه، با یک کاغذ شفاف، هریک از شکل های زیر را نیم دور (١٨٠ درجه) حول (دور) نقطه‌ی داده شده بچرخانید و قرینه‌ی آنها را پیدا کنید.

گام به گام سوالات صفحه 64 ریاضی ششم دبستان
گام به گام سوالات صفحه 64 ریاضی ششم دبستان

۲- فعالیت قبل را برای شکل های زیر انجام دهید.

حل فعالیت صفحه 64 ریاضی ششم ابتدایی
حل فعالیت صفحه 64 ریاضی ششم ابتدایی

۳- کدام تصویرهای زیر، یک شکل و قرینه‌ی آن نسبت به نقطه‌ی مشخص شده را نشان می دهند؟

حل سوالات فعالیت صفحه 64 ریاضی کلاس ششم
حل سوالات فعالیت صفحه 64 ریاضی کلاس ششم

⚠️ دانش آموز گام به گام سایر کتاب های درسی شما نیز مثل علوم ششم، نگارش ششم و … در سایت موجود می باشد و برای دسترسی به آن ها کافیست از قسمت جست و جو نام آن ها را وارد کنید. دانش آموز عزیز حتما توجه داشته باشید که از این پاسخ ها فقط برای کمک درسی استفاده کنید تا در امتحانات و پرسش های کلاسی دچار مشکل نشوید.

همچنین بخوانید: جواب تمرین صفحه ۶۰ و ۶۱ ریاضی ششم

✅ در این نوشته جواب فعالیت صفحه ۶۴ ریاضی ششم را به صورت کامل مرور کردیم، اگر سوالی دارید از بخش نظرات بپرسید. همچنین جهت مشاهده گام به گام سایر تمرین های کتاب ریاضی کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫29 دیدگاه ها

  1. اووووووووووووو مممممممممنون جونم عالی بود واقعا خوووووووووووووووووووووووشم اوووووووممممممددددد جواب هایی که میخاستم رو داره عالی ممنون جون دل هم جوابات خوبه هم خودت خوبی مرسی عشقی عشق 🫁🫁💋💋

  2. بسیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار عااااااااااااااااااااااااااالییییییییییییی ممممممممممممممممممنوننننننننننننننننننننم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 6 =