سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۹۱ ریاضی دهم

پاسخ سوال های فعالیت صفحه 91 ریاضی دهم تجربی و ریاضی با تدریس کامل از فصل چهارم

جواب فعالیت صفحه ۹۱ ریاضی دهم رشته تجربی و ریاضی از فصل چهارم معادله ها و نامعادله ها را در ادامه در آموزش و پرورش ماگرتا برای شما فراهم کرده ایم.

مطلب پیشنهادی: جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۹۰ ریاضی دهم

جواب فعالیت صفحه ۹۱ ریاضی دهم

پاسخ فعالیت صفحه ۹۱ ریاضی دهم تجربی

۱- نامعادله داده شده را در نظر بگیرید. مجموعه جواب این نامعادله، شامل اعداد حقیقی x است که فاصله آنها از مبدا کوچک‌ تر یا مساوی ۳ باشد. این اعداد را روی محور زیر نمایش دهید. مجموعه مقادیری را که در نمودار بالا مشخص کرده اید، به صورت بازه بنویسید.

گام به گام فعالیت های صفحه 91 ریاضی دهم فصل چهارم

۲- نامعادله داده شده را در نظر بگیرید. مجموعه جواب این نامعادله، شامل اعداد حقیقی x است که فاصله آنها از مبدا بزرگ تر یا مساوی ۳ باشند. این اعداد را روی محور زیر نمایش دهید. مجموعه این مقادیر را که در نمودار بالا مشخص کرده اید، به صورت بازه بنویسید.

حل سوالات فعالیت صفحه 91 ریاضی دهم فصل معادله ها و نامعادله ها

۳- با استفاده از مراحل بالا، جاهای خالی را با عبارت های مناسب پر کنید.

توضیح و تدریس کامل سوالات صفحه 91 ریاضی دهم

دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه آموزشی دارد و شما برای استفاده از آن ها حتما باید خودتان یکبار به سوالات پاسخ داده باشید.

مطلب پیشنهادی:‌ جواب کاردرکلاس صفحه ۸۵ ریاضی دهم با توضیح

☑️ در این نوشته جواب فعالیت صفحه ۹۱ ریاضی دهم را برای رشته تجربی و ریاضی با توضیح کامل بررسی کردیم، اگر سوالی دارید آن را از بخش نظرات بپرسید. همچنین جهت مشاهده گام به گام سایر بخش های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.