سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۸۸ ریاضی دهم

گام به گام سوال های کاردرکلاس صفحه 88 ریاضی پایه دهم رشته تجربی و ریاضی از قسمت تعیین علامت فصل 4

جواب صفحه 88 ریاضی دهم تجربی و ریاضی : در این بخش به سوالات کاردرکلاس صفحه ۸۸ ریاضی دهم فصل چهارم معادله ها و نامعادله ها پاسخ داده ایم، برای مشاهده با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

پاسخ کاردرکلاس صفحه ۸۸ ریاضی دهم تجربی

۱- چند جمله ای y=−x۲+x+۲  را با محاسبه ریشه ها، در یک جدول تعیین علامت کنید؛ سپس با رسم آن، صحت علامت های به دست آمده در جدول را با نمودار، بررسی کنید.

حل سوالات کاردرکلاس صفحه 88 ریاضی دهم رشته ریاضی و تجربی
حل سوالات کاردرکلاس صفحه 88 ریاضی دهم رشته ریاضی و تجربی

برای مشاهده بهتر و واضح تصاویر کافیست یکبار بر روی آن ها کلیک کنید و سپس تصویر جدید باز شده را به میزان دلخواه بزرگنمایی کنید.

مطلب پیشنهادی: جواب فعالیت صفحه ۸۶ ریاضی دهم

۲- عبارت‌های زیر را تعیین علامت کنید.

گام به گام سوالات کاردرکلاس صفحه 88 ریاضی دهم فصل چهارم
گام به گام سوالات کاردرکلاس صفحه 88 ریاضی دهم فصل چهارم

قسمت تعیین علامت فصل ۴ معادله ها و نامعادله ها در سال های یازدهم و دوازدهم بسیار مورد استفاده می باشد پس حتما تا زمانی که مفهوم آن را به خوبی متوجه نشده اید از آن نگذرید و به صورت مداوم آن را تمرین کنید تا ملکه ذهنتان شود.

همچنین بخوانید
جواب کاردرکلاس صفحه ۸۵ ریاضی دهم با توضیح
و
جواب فعالیت صفحه ۸۳ ریاضی دهم

☑️ در این نوشته جواب کاردرکلاس صفحه ۸۸ ریاضی دهم را برای رشته تجربی و ریاضی با توضیح کامل بررسی کردیم، اگر سوالی دارید آن را از بخش نظرات بپرسید. همچنین جهت مشاهده گام به گام سایر بخش های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *