سبک زندگی

جواب فعالیت های درس 12 پیام های آسمانی هفتم صفحه 128 و 131

گام به گام پاسخ و حل پرسش های فعالیت کلاسی و سوال های خودت را امتحان کن صفحه ۱۲۸ و ۱۳۱ درس ۱۲ دوازدهم کتاب پیام های آسمانی هفتم با جواب

جواب فعالیت های صفحه 128 و 131 درس 12 دوازدهم پیام های آسمانی هفتم ؛ در این مطلب به جواب و پاسخ سوال های فعالیت کلاسی و سوالات خودت را امتحان کن صفحه ۱۲۸ و ۱۳۱ درس ۱۲ دوازدهم نشان عزت پیام های آسمانی هفتم متوسطه اول پرداخته ایم. در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: جواب سوالات و فعالیت های درس 13 سیزدهم پیام های آسمانی هفتم

جواب فعالیت های صفحه 128 و 131 درس 12 دوازدهم پیام های آسمانی هفتم
جواب فعالیت های صفحه 128 و 131 درس 12 دوازدهم پیام های آسمانی هفتم

جواب فعالیت کلاسی صفحه ۱۲۸ درس دوازدهم پیام های آسمانی هفتم

در فعالیت کلاسی صفحه 128 درس 12 دوازدهم پیام های آسمانی هفتم گفته شده ” به ” که در زیر به پاسخ آن پرداخته ایم.پاسخ: 1) حفظ حجاب
2) رفتن به حمام برای دوری از بیماری
3) خواندن نماز و دوری از شیطان
4) رانندگی با سرعت مطمئنه و حفظ سلامتی
5) محافظت از مواد غذایی و معدنی از فاسد شدن
6) قفل کردن درب اتومبیل و منزل هنگام ترک آنها
7) قرار دادن اشیاء گران قیمت در گاو صندوق
8) حصار کشیدن در اطراف باغ ها و مزارع

جواب فعالیت کلاسی صفحه ۱۳۱ درس ۱۲ پیام های آسمانی هفتم

در فعالیت کلاسی صفحه 131 درس 12 دوازدهم پیام های آسمانی هفتم گفته شده ” به نظر شما چرا خداوند در این آیات هریک از مردان و زنان را به صورت جداگانه مخاطب خود قرار داده و این راهنمایی را برای هر دو گروه تکرار کرده است؟ ” که در زیر به پاسخ آن پرداخته ایم.

پاسخ: به این دلیل که اهمیت موضوع را برای هر دو جنس (زن و مرد) مشخص سازد و دومین دلیل این است که هر کدام با توجه به وضعیت خاص خویش باید پوشش خود را حفظ کنند و به نوعی تمام انسان‌ها با هر نوع جنسیتی باید با رفتار و گفتار خویش، حیا و عفت را رعایت کنند.

جواب خودت را امتحان کن صفحه ۱۳۱ درس دوازدهم پیام های آسمانی هفتم

در خودت را امتحان کن صفحه 131 درس 12 دوازدهم پیام های آسمانی هفتم سوالاتی مطرح شده است که در زیر به پاسخ آن پرداخته ایم.

سوال 1) با توجه به آیات قرآن کریم، مهم ترین فایده حجاب برای بانوان چیست؟

پاسخ: 1) در امان ماندن از آزار و اذیت افراد سودجو و هوسران، 2) حفظ صمیمیت و محبت در میان اعضای خانوادهسوال 2) مسئولیت مشترک مردان و زنان برای حفظ پاکی جامعه چیست؟

پاسخ: باید با رفتار و گفتار خود، حیا و عفت را رعایت نمایند، یعنی 1) کارهایی که آنان را به گناه می اندازد را انجام ندهند، 2) از پوشش لباس های تنگ و بدن نما خودداری کنند، 3) با لحنی سخن نگویند که دیگران تحریک کند، 4) از انجام هر رفتاری که توجه نامحرمان را به سوی آنان جلب می کند، خودداری نمایند.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت کلاسی و سوالات درس چهاردهم پیام های آسمانی هفتم

توجه: شما دانش آموزان عزیز می توانید برای دسترسی بهتر و سریع تر به جواب فعالیت های کتاب پیام های آسمانی هفتم ، در انتهای جواب فعالیت درس مورد نظر خود، عبارت « ماگرتا » را نیز به همراه آن در گوگل جستجو کنید.

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب سوالات فعالیت کلاسی و سوال های خود را امتحان کن صفحه 128 و 131 درس 12 دوازدهم کتاب پیام های آسمانی هفتم ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید.زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.