سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۶۷ علوم هفتم ، فصل هشتم انرژی و تبدیل های آن

فعالیت صفحه 67 علوم هفتم فصل 8 با جواب : عبارت های زیر را با استفاده از جعبه کلمه ها کامل کنید.

پاسخ سوال های فعالیت صفحه 67 کتاب علوم هفتم : پاسخ این فعالیت از فصل ۸ در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما فراهم شده است، همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی : جواب خود را بیازمایید صفحه ۶۶ علوم هفتم

جواب فعالیت صفحه ۶۷ علوم هفتم
پاسخ فعالیت شماره یک و دو صفحه ۶۷ علوم

پاسخ فعالیت صفحه ۶۷ علوم هفتم فصل ۸

عبارت های زیر را با استفاده از جعبه کلمه ها کامل کنید. هر واژه ممکن است یک بار یا بیش از یک بار استفاده شود یا هیچ استفاده ای از آن نشود.

پیشنهاد می کنم قبل از استفاده از مطالب این صفحه یکبار خودتان سوال ها را پاسخ دهید.

گرمایی – صوتی – الکتریکی – شیمیایی – جنبشی – نورانی

الف) در یک رادیو، بخش زیادی از انرژی الکتریکی به انرژی صوتی تبدیل می شود.

ب) در یک چراغ قوه، انرژی شیمیایی ذخیره شده در باتری به انرژی الکتریکی تبدیل می شود. پس از آن لامپ، انرژی الکتریکی را به انرژی نورانی و انرژی گرمایی تبدیل می کند.

در این فصل شما آموختید که می توان انرژی را در هر جایی و هر چیزی پیدا کرد، اما وقتی متوجه وجود این انرژی می شویم که آن یا منتقل شود و یا تبدیل. در واقع انتقال انرژی با انجام کار صورت می گیرد و عاملی است که موجب حرکت یا ایجاد تغییراتی در مواد می شود.

✅ در این مقاله به بررسی جواب فعالیت صفحه ۶۷ علوم هفتم پرداختیم، در صورتی که به پاسخ سوال یا تمرین دیگری نیاز دارید، از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.