سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۱۱۵ ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام صفحه 115 ریاضی یازدهم تجربی از درس نمودارها و کاربردهای توابع نمایی و لگاریتمی فصل 5

جواب فعالیت صفحه ۱۱۵ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۵ «توابع نمایی و لگاریتمی» درس نمودارها و کاربردهای توابع نمایی و لگاریتمی ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 115 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

پاسخ صفحه ۱۱۵ ریاضی یازدهم تجربی

در درس اول و دوم با نمودار توابع نمایی و لگاریتمی آشنا شدیم. نمودار این توابع را می‌توان با استفاده از قوانینی که قبلاً فرا گرفته‌ایم، انتقال دهیم. در این بخش از شما خواسته شده است که نمودار هر تابع را به ضابطه آن نظیر کند.

توضیح و تدریس فعالیت صفحه 115 ریاضی یازدهم تجربی
توضیح و تدریس فعالیت صفحه 115 ریاضی یازدهم تجربی

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

مطلب پیشنهادی:
جواب صفحه ۱‍۱۳ و ۱۱۴ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب صفحه ۱۱۲ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان پاسخ فعالیت صفحه ۱۱۵ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *