سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱۶ ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام صفحه 116 ریاضی یازدهم تجربی از درس نمودارها و کاربردهای توابع نمایی و لگاریتمی فصل 5

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱۶ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۵ «توابع نمایی و لگاریتمی» درس نمودارها و کاربردهای توابع نمایی و لگاریتمی ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 116 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

پاسخ صفحه ۱۱۶ ریاضی یازدهم تجربی

در شکل‌های زیر، نمودار یک تابع نمایی و یک تابع لگاریتمی و انتقال یافته‌های آنها رسم شده است. ضابطه توابع انتقال یافته را بنویسید.

توضیح و تدریس کاردرکلاس صفحه 1116 ریاضی یازدهم
توضیح و تدریس کاردرکلاس صفحه 1116 ریاضی یازدهم

کدام یک از ضابطه‌ها به کدام یک از نمودارها تعلق دارند؟

گام به گام صفحه 116 ریاضی یازدهم تجربی
گام به گام صفحه 116 ریاضی یازدهم تجربی

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت صفحه ۱۱۵ ریاضی یازدهم
و
جواب صفحه ۱‍۱۳ و ۱۱۴ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب صفحه ۱۱۲ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان پاسخ کاردرکلاس صفحه ۱۱۶ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − شش =