سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱۷ ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام صفحه 117 ریاضی یازدهم تجربی از درس نمودارها و کاربردهای توابع نمایی و لگاریتمی فصل 5

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱۷ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۵ «توابع نمایی و لگاریتمی» درس نمودارها و کاربردهای توابع نمایی و لگاریتمی ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 117 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

پاسخ صفحه ۱۱۷ ریاضی یازدهم تجربی

در این بخش از شما خواسته شده است که به سوال مقابل جواب دهید :‌ زلزله ۳۱ خرداد سال ۱۳۶۹ رودبار – منجیل به بزرگی ۷/۴ ریشتر در ساعت سی دقیقه بامداد رخ داد. مقدار انرژی آزاد شده در این زلزله را محاسبه کنید.

حل تمرینات صفحه 117 ریاضی یازدهم تجربی
حل تمرینات صفحه 117 ریاضی یازدهم تجربی

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید:
جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱۶ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب فعالیت صفحه ۱۱۵ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان کاردرکلاس فعالیت صفحه ۱۱۷ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 12 =