سبک زندگی

جواب فعالیت در منزل تفکر هشتم صفحه 143 ، راهکار کاهش عصبانیت

پاسخ و جواب فعالیت در منزل صفحه ۱۴۳ تفکر و سبک زندگی کلاس هشتم متوسطه اول ، در مورد راهکارهای کاهش عصبانیت و پیامدهای عصبانیت شدید

جواب فعالیت در منزل تفکر هشتم صفحه ی 143 ؛ امروز قصد داریم تا در این مقاله از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به جواب و پاسخ های فعالیت در منزل صفحه 143 تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه اول که در مورد راهکارهای کاهش عصبانیت و پیامدهای عصبانیت شدید است، بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت در منزل صفحه ۱۱۹ تفکر هشتم

جواب فعالیت در منزل صفحه 143 تفکر هشتم
جواب فعالیت در منزل صفحه 143 تفکر هشتم

جواب فعالیت در منزل صفحه ۱۴۳ تفکر هشتم

در فعالیت در منزل صفحه ۱۴۳ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه اول آمده است که ” به دلخواه به یکی از سوالات زیر پاسخ دهید. ” و در زیر می توانید پاسخ و جواب های هر دو سال را مشاهده کنید.

سوال 1) والدین شما برای کاهش عصبانیت یکدیگر چه کاری انجام می دهند؟

پاسخ: والدین من برای کاهش عصبانیت خودشان، اول با همدیگر همدردی می کنند و سعی می کنند عواقب کار خود را به هم یادآوری کنند و بگویند که عصبانیت و کارهای ناخوشایند آنها چه ثمراتی خواهد داشت و ممکن است باعث ایجاد یک اتفاق جبران ناپذیر شود و در آخر برای کاهش عصبانیت خود یک آب یا نوشیدنی خنک می خورند.

پاسخ دیگر: پدر و مادر من سعی می‌کنند خود را به جای طرف مقابل قرار دهند و شرایط او را بهتر درک کنند (همدردی کنند) و به او کمک کنند.

سوال 2) درباره پیامد عصبانیت شدید یک خاطره کوتاه بنویسید.

به طور کلی پاسخ این سوال بر عهده خود دانش آموز می باشد تا یکی از خاطره های خود را بیان کند، بر همین راستا یک نوع پاسخ به این سوال در زیر گفته ایم.

پاسخ: در یک روزی من به دلیل اتفاقات ناخوشایند و بد در کارهای روزمرم باعث ایجاد جر و بحث با خانواده شد که منجر به عصبانیت شدید میان من و سایر افراد خانواده شد و ناراحتی بسیاری در خانواده قالب کرد، یکی از پیامدهای این عصبانیت می تواند سرد شدن روابط بین افراد خانواده شود تا مدتی به این گونه باقی بماند.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت در منزل تفکر هشتم صفحه ۱۰۹

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب های فعالیت در منزل تفکر و سبک زندگی پایه هشتم صفحه 143 متوسطه اول در مورد راهکارهای کاهش عصبانیت و پیامدهای عصبانیت شدید است، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید. در آخر شما هم میتوانید جواب های دیگر خود را نیز در بخش دیدگاه با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !