سبک زندگی

جواب فعالیت در منزل صفحه 86 تفکر هشتم در مورد ضرر مالی سیگار

پاسخ فعالیت در منزل صفحه ۸۶ تفکر و سبک زندگی کلاس هشتم متوسطه اول در مورد ضرر مالی سیگار به اقتصاد خانواده و کل جامعه یک کشور

جواب فعالیت در منزل صفحه 86 تفکر و سبک زندگی هشتم ؛ امروز قصد داریم تا در این مقاله از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به جواب و پاسخ های فعالیت در منزل صفحه 86 تفکر و سبک زندگی پایه هشتم که در مورد ضرر مالی سیگار به اقتصاد خانواده و کل جامعه یک کشور است، بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: جواب گفت و گو کنید صفحه ۶۵ تفکر هشتم

جواب فعالیت در منزل صفحه ۸۶ کتاب تفکر و سبک زندگی هشتم
جواب فعالیت در منزل صفحه ۸۶ کتاب تفکر و سبک زندگی هشتم

پاسخ فعالیت در منزل صفحه 86 تفکر هشتم

در فعالیت در منزل صفحه ۸۶ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه اول سوال زیر مطرح شده است که به پاسخ و جواب کامل آن می پردازیم:

سوال فعالیت) اگر یک فرد سیگاری به طور متوسط یک پاکت سیگار در روز مصرف کند و قیمت هر پاکت سیگار به طور متوسط 1000 تومان باشد، یک فرد سیگاری سالانه چقدر به اقتصاد خانواده خود لطمه می زند؟ تعداد سیگاری های کشور چهار میلیون نفر باشند، چقدر از درآمد مردم دود می شود؟

پاسخ) هر سال 365 روز می باشد، پس آن مرد سالانه 365 هزار تومان به اقتصاد خانواده خودش لطمه وارد می کند، در این صورت در یک کشور با چهار میلیون فرد سیگاری، با ضرب عدد 365,000 در 4,000,000، به ضرری 1,460,000,000,000 در سال می رسیم که از درآمد مردم دود می شود.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت در منزل صفحه ۶۳ تفکر هشتم

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب های فعالیت در منزل صفحه 86 تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه اول در مورد ضرر مالی سیگار به خانواده و کل جامعه کشور، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید. در آخر شما هم میتوانید جواب های دیگر خود را نیز در بخش دیدگاه با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !