سبک زندگی

جواب صفحه 101 ریاضی دهم انسانی ⚡️ کاردرکلاس

گام به گام صفحه 101 ریاضی و آمار (1) کلاس دهم انسانی از درس نمودارهای یک متغیره فصل 4

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۰۱ ریاضی و آمار دهم انسانی از فصل چهارم نمایش داده ها و درس «نمودارهای یک متغیره» را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده‌ایم.

مطلب پیشنهادی: جواب صفحه 100 ریاضی دهم انسانی

جواب کاردرکلاس صفحه 101 ریاضی دهم انسانی

جواب کاردرکلاس صفحه 101 ریاضی دهم انسانی

در کلاس درس خود، متوسط مصرف روزانه انواع میوه‌ها یا سبزی‌ها را برای یکی از هم کلاسی های خود، به یکی از روش‌های فصل قبل جمع‌آوری کنید و آنها را با یک نمودار مناسب نمایش دهید. مثلاً اگر در روز شنبه ۳، یکشنبه ۶، دوشنبه ۵، سه شنبه ۴، چهارشنبه ۳، و پنج شنبه ۷ و جمعه ۸ نوع میوه یا سبزی خورده باشد، میانگین آنها برابر با ۵/۱۴ است که آن را ۵ در نظر می‌گیریم.

گام به گام صفحه ۱۰۱ ریاضی دهم انسانی
گام به گام صفحه ۱۰۱ ریاضی دهم انسانی

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید:
جواب صفحه 96 و 97 و 98 ریاضی دهم انسانی
و
جواب صفحه 95 ریاضی دهم انسانی

☑️ به پایان پاسخ کاردرکلاس صفحه 101 ریاضی دهم انسانی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *